USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Місток через Сапалаївку «прожив» усього 4 роки. Фотофакт

13 Грудня 2017 12:13
У Луцьку в районі вулиці Чехова зруйнувався міст через річку Сапалаївку.

Про це повідомила Євгенія Стекунова у Фейсбуці та розмістила відоповідні фото.

З її слів, місток через Сапалаївку витимав трохи більше, ніж чотири роки – облаштували його в жовтні 2013-го, коли чистили річку.

Машини тут не їзять, катаклізмів останнім часом не було.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
К.лучанин Показати IP 13 Грудня 2017 12:33
РЕПЛІКА .Є " люди - катаклізми" !! От і вся відповідь . Самі по собі перила на містку не руйнуються. А ще зявилась така хвороблива манія у людей "озброєних " айфонами, смартфонами кидати все що заманеться у Фейсбук. Благо ,технічний прогрес це дозволяє.
Дмитро Показати IP 13 Грудня 2017 13:36
там тої Сапалаївки х..й да ні...уя, перейти можна.
Мудрий Показати IP 13 Грудня 2017 13:54
Точно! Вони там у одній групі на фейсбуці тільки і скиглять "все пропало, все пропало". І все їм зараз погано, за совєтами ниють. Стільки ватності, що огидно читати. І ось, це фото - що сі стало?! Міст на місці. Катастрофа!!!
То таке Показати IP 13 Грудня 2017 13:55
Ватніки! На тому мосту ще путінські танки з хлібом-сіллю зустрічати будете.
Читач Показати IP 13 Грудня 2017 14:08
Хто тверезий ходить - той з моста в річку по п`яні не впаде. А хто бухає, той і тривожиться про відсутність перил. С?ання очі не продирати - можна і вдома покалічитись, не тра до річки пертись.
Мама Показати IP 13 Грудня 2017 15:44
Там діти в школу ходять через міст. Невже важко забезпечити безпеку...
Анонім Показати IP 13 Грудня 2017 23:55
Як би ви не бичились,а перила треба відремонтувати терміново.
історія Показати IP 14 Грудня 2017 22:43
10 років тому Чернецький власним коштом обладнав місток за податковою - так той ще стоїть...