USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Мітбол, а не котлета – Тищенко заявив, що правильно саме так

19 Грудня 2021 15:11
49-річний нардеп від «Слуги народу» скандальний Микола Тищенко назвав себе частиною молоді і закликав речі називати по-молодіжному.

Так, під час святкової руханки на ковзанці під Офісом Президента Тищенко поговорив про тренди та новорічні святкування.

Зокрема він заявив, що «мітбол по-київськи» є родзинкою будь-якого святкового столу. Нардеп переконаний, що «мітбол» – це українською «котлета».

Зауважимо, у Миколи Тищенка в політичних колах є прізвисько «Котлета», тож, імовірно, на його думку «Мітбол» звучить краще.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
73% Показати IP 19 Грудня 2021 15:36
Ни трожь його. Ми їх вибрали, вони наші. І субсидія нам полагається тепер.
Анонім до 73% Показати IP 20 Грудня 2021 10:33
субсидію взагалі то Яйценюк по ТВ вішав лапшу всім було 15 хв з прем.єром
м'єсокулька Показати IP 19 Грудня 2021 16:40
Б*ран тищенко мітбол то тефтеля
Уточнення до м'єсокулька Показати IP 19 Грудня 2021 18:10
Він не баран, він мітбол!!!
Анонім Показати IP 19 Грудня 2021 17:22
не meatball правильно, а dickhead
3,14здобол Показати IP 19 Грудня 2021 18:08
У фарш точно травку додає!
семипосольщина Показати IP 19 Грудня 2021 18:15
митболы, английское во всем, избирательное двойное гражданство канадской и прочей диаспоре, католическо-униатский томос - вот это незалежность!
Анонім до семипосольщина Показати IP 19 Грудня 2021 19:29
f*ck off, little russian cunt!!!
факун не вырос до Анонім Показати IP 19 Грудня 2021 19:45
yankee go home
Мда.... Показати IP 19 Грудня 2021 20:39
І де воно, таке придуркувате, взялося?
лучанин до Мда.... Показати IP 20 Грудня 2021 00:38
за нього проголосували виборці 95го кварталу