• EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Молодіжка «Волині» привезла «бронзу» із Варшави

3 Червня 2016 20:38
Команда Волинь U-13 тренерів Дмитра Трефіловського і Сергія Богунова успішно зіграла на турнірі в Польщі «Дай шанс!».

Про це повідомляють у прс-службі команди

Турнір відбувався у Варшаві.

До столиці наших західних сусідів прибуло відразу дві українські дитячі команди — крім Волині на турнірі грали львівські Карпати. Регламент передбачав матчі у 2 тайми по 20 хвилин за схемою 11 проти 11.

У груповому турнірі лучанам дісталися суперники з Польщі, яких юні волиняни перемоглиі на одному диханні: Волинь - Drukarz Warshawa 1-0 (Тананайко), Волинь - Dolcan Zabki 2-1 (Новосад, Люлька), Волинь - Ruch Chorzow 2-0 (Олач, Тананайко.).

Лучани вибороли перше місце в групі. В півфіналі грали з поляками із команди Semp Warshawa, але фізично не витягнули двобою — поразка 0:5.

А от на матч за третє місце юні хрестоносці «зібралися» і обіграли знову Dolcan Zabki 3:1 (Завадович, Новосад, Шейко).

У підсумку перше місце дісталося Карпатам.

А кращим голкіпером турніру визнано волинянина Артема Мудрика.