Московське «Динамо» хоче переманити Тимощука
Анатолій Тимощук цієї зими може повернутися в російський чемпіонат. Інтерес до півзахисника збірної України і «Баварії» проявляє московське «Динамо», що підшукує кандидата на роль лідера оновленого колективу і ключового гравця в центрі поля, де будуть зібрані футболісти, акцентовані на атаку – інформують «Волинські новини»
Контракт 30-річного футболіста з німецьким суперклубом розрахований до літа 2011 року. Поки що «Динамо» веде переговори з колегами з Мюнхена, розраховуючи орендувати українця строком на сезон і отримавши права на подальший викуп усіх прав на його трансфер. Нагадаємо, що в «Баварії» Тимощук грає на незвичній для нього позиції правого хавбека – пише Спорт-Экспресс.
Сам гравець раніше спростовував інформацію про своє повернення до Росії, але московський клуб, що збирає команду з прицілом на вирішення максимальних завдань, спробує переконати його повернутися до цього питання в січні, коли в Європі відкриється трансферне вікно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Контракт 30-річного футболіста з німецьким суперклубом розрахований до літа 2011 року. Поки що «Динамо» веде переговори з колегами з Мюнхена, розраховуючи орендувати українця строком на сезон і отримавши права на подальший викуп усіх прав на його трансфер. Нагадаємо, що в «Баварії» Тимощук грає на незвичній для нього позиції правого хавбека – пише Спорт-Экспресс.
Сам гравець раніше спростовував інформацію про своє повернення до Росії, але московський клуб, що збирає команду з прицілом на вирішення максимальних завдань, спробує переконати його повернутися до цього питання в січні, коли в Європі відкриється трансферне вікно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
думаю що Тимоха, захоче поміняти супер клуб "Баварія" на заштатне московське "Динамо", і гроші тут думаю не головне.
Щось не пішла в нього в Німеччині гра на високому рівні. Я думаю, він повернеться в Росію, але в Зеніт.
Всі ми люди, все можливо. Ніхто не застрахований від помилок і невдач. І якщо зірка Шевченка потрохи згасає, то Тимощук ще не показав себе в повну силу. Я думаю, що ще не один клуб Європи захоче бачити в своїх лавах Анатолія.
По натурі Анатолій трудоголік. Дійсно, Баварія не його команда. І я також вревнений, що найкраща його гра ще попереду.
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Контрафакту на понад 3 мільйони: на Волині двоє братів налагодили незаконне вирощування тютюну
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
«Соціальні будиночки в селі»: як експериментальний проєкт для ВПО реалізують на Волині
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27
Випускник з Камінь-Каширщини склав НМТ з української літератури на максимальні 200 балів
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
Розшукують молодиків, які пошкодили лавки у центрі Луцька
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.