USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Моторошна ДТП на рівненському мосту: кількість загиблих збільшилась

4 Січня 2018 11:20
У трагічній аварії, яка сталася 3 січня на рівненському мосту в Луцьку, загинули двоє пасажирів легковика «Опель Омега». Водій наразі перебуває у лікарні в стані середньої тяжкості.

Нагадаємо, вчора близько 22 години автомобіль на іноземній реєстрації врізався у відбійник на мосту. Один із пасажирів загинув на місці пригоди.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у Луцькій міській клінічній лікарні, інший пасажир, якого доправили у медзаклад у важкому стані, помер внаслідок отриманих травм, через півгодини після того як його привезли.

23-річний водій перебуває у травматологічному відділенні у стані середньої тяжкості.

Подробиці ДТП оприлюднило видання Волинь24. Так, таксі Форд на іноземній реєстрації виїжджало з-під мосту, що на вулиці Рівненській. Водій підрізав інший автомобіль на іноземній реєстрації Опель Омега, а той – влетів у відбійник.

Слідчі Луцького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили загибель кількох осіб.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
лучанка Показати IP 4 Січня 2018 12:02
таксі ... на іноземній реєстрації!!!! у нас взагалі якась влада є?!!!
віфвфі до лучанка Показати IP 4 Січня 2018 13:01
А що тебе смущає в такому таксі?
REO до віфвфі Показати IP 4 Січня 2018 15:20
Йди в школу повчися раз такі питання задаєш!
лучанин до лучанка Показати IP 5 Січня 2018 00:11
Яка влада? Одні виконуючі кандидати
Анонім до лучанин Показати IP 5 Січня 2018 22:03
До чого тут кандидати??? Мова про поліцію взагалі то. Протверезій спочатку а потім пиши
Марина до лучанка Показати IP 5 Січня 2018 01:11
"Шановні, кричіть не за бляхи, а про посвідчення водія !!! У цих водіїв є державний документ, що їм можна сідати за кермо, вони пройшли навчання і успішно здали екзамен. Про це треба кричати! Бо таке враження, що за деревами лісу не видно... Співчуття рідним."
Д Показати IP 4 Січня 2018 12:23
Поліція, тільки по луцькому району їздить і хабарі бере з місцевих.
5.45 Показати IP 4 Січня 2018 12:25
Бляхи знищують собіподібних. Не можуть владні структури, природній відбір розпочався.
Вася Показати IP 4 Січня 2018 12:39
Що за влада зараз???????????? Коли вже буде порядок в Україні? Коли ппри владі будуть толкові люди а не зажерливі,яким нічого не треба крім свого збагачення?!!
Блуд до Вася Показати IP 4 Січня 2018 15:18
Тоді, коли ми станем толковими, перестанем бути зажерливими, тоді й у владі поміняється. Влада - це дзеркало народу, в трошки іншому масштабі. Всі жалуються шо влада краде і не платить податки, а самі на нерозмитнених тачках катаються)
цувкаенпап Показати IP 4 Січня 2018 13:03
А навіщо такий постійний акцент на авто з інномерами?
лучанин до цувкаенпап Показати IP 4 Січня 2018 13:47
бо бляхи -то є злоякісна пухлина нашого суспільства..
dasdasdas до лучанин Показати IP 4 Січня 2018 14:01
В чому це проявляэться?
sad до dasdasdas Показати IP 4 Січня 2018 15:49
В доступності автомобілів для тих хто не усвідомлює відповідальності яку несе водій.
Анонім до лучанин Показати IP 4 Січня 2018 14:46
а може то в тебе в голові пухлина ?
gsgdsg до цувкаенпап Показати IP 4 Січня 2018 13:47
А при тому що в разі ДТП і загибелі пасажира стахова компанія несе відповідальність перед родиною загиблих.
вфівфівфі до gsgdsg Показати IP 4 Січня 2018 14:03
Комусь від цього стане легче? Якщо страхова заплатить 50 000 грн за людину, це дає мені моральне право купити корч-ланос і давити людей? Тобто для тебе, якщо на бляхи введуть обовязкове страхування, це вирішить всі питання?
dasdsadas до вфівфівфі Показати IP 4 Січня 2018 14:04
поправочка * купили корч-ланос на укр номерах
Анонім до gsgdsg Показати IP 4 Січня 2018 14:47
багато ти одержав у страхових компаній ?
gsgdsg до Анонім Показати IP 4 Січня 2018 15:41
Вилетів з траси,2,5 роки авто,Страхова повністю покрила вартість авто і розбиту машину продав під документи. Закони читай писака
Знайома Показати IP 4 Січня 2018 14:25
Земля вам пухом хлопчики...Не вірю в це...Надіюсь водія Форда знайдуть і покарають так як треба.
456 до Знайома Показати IP 4 Січня 2018 15:20
Надіюсь водій опеля теж відповість за скоєне
Знайома до 456 Показати IP 4 Січня 2018 20:44
Він не являється винним. Він не їхав швидко. І тим більш не таксував. Він віз 2 друзів своїх.
До знайомої до Знайома Показати IP 4 Січня 2018 21:38
Та невже? Це напевне на швидкості 50 км/год його авто перетворилось на металолом?
Я до Знайома Показати IP 4 Січня 2018 21:54
Якщо він їхав не швидко то як вилетів на відбійник?
456 до Знайома Показати IP 4 Січня 2018 22:06
Ну да, фото автівки виглядає так ніби опель їхав 30-40км/год і трохи поцарапався у відбійник... Винен чи ні вставлюватиме суд, а не ви чи я
Знайома до 456 Показати IP 5 Січня 2018 09:11
знаєте якби він не скерував авто у відбійник було б набагато більше жертв. Він не хотів, щоб дитина в Форді постраждала. Думайте, що говорите. Бажаю вам не потрапляти в такі ситуації. До тих, хто купуючи авто на врономерах: купивши авто- купуйте хоча ю лапмочки і фари, а то їздите як рагулі без світла,без поворотів...а в декого стопи не роблять....
456 до Знайома Показати IP 5 Січня 2018 12:42
Так яка швидкість то була???? А шо в омезі ще й лампочки не горіли?
Незнайомець до Знайома Показати IP 6 Січня 2018 23:15
Вже є відео і всі побачили як "нешвидко" їхав той імбіцил. Так шо не бреши, водію опеля ця брехня не поможе. Експертиза відео покаже шо їхав він більше 100км/год
Незнайомець до Знайома Показати IP 6 Січня 2018 23:13
Водій форда нікуди і не втікав, він побіг помагати постраждалим в дтп, брех*хо ти! Вже є відео і ясно шо до чого
Водій Показати IP 4 Січня 2018 15:31
Та хто за тими бляхарами дивиться,якщо вся патрульна поліція на бляхах розсікає. Самі приклад показують!
Андрій Показати IP 4 Січня 2018 15:58
Задрали ці бляхи.Скоро вони скільки людей загублять.Бравильно роблять що внашій обл.їх крадуть ті гробані бляхи
Оксана лучанка Показати IP 4 Січня 2018 17:04
На мою думку, немає різниці на яких номерах була машина, а у людській відповідальності! Сталася біда яку неможливо виправити. Загинуло двоє молодих хлопців і потрібно щоб винний поніс покарання. Вічна їм пам'ять
Володя Показати IP 4 Січня 2018 19:14
Славнозвисний депутат,який так яро "бореться" за краже жития народу Павло Данильчук теж на бляхах катаеться,який тепер висновок?
Ігор Показати IP 4 Січня 2018 19:34
На нерозмитнених автомобілях їздять хлопці по 20років,коли ще мали би їздити на велосипедах чи на громадському транспорті, і половина п'яних і накурених, зробив ДТП забрався і пішов і ніхто не знає що за особа була за кермом.
Оотл Показати IP 4 Січня 2018 19:59
Дурні хохли самі себе знищать
Марк Показати IP 4 Січня 2018 21:02
В Україні владна голова давно зігнила, а наші "патріотичні хруні"" за пачку гречки знову її обирають, а потім дивуються, чому так погано живемо.
159789456 Показати IP 4 Січня 2018 21:06
то на якій швидкості треба летіти щоб влетіти на цей відбійник і як там можна віиїзжати щоб підрзати. І діло зовсім не в бляхах, а хто за кермом. Земля вам пухом хлопчики.
ESP Показати IP 4 Січня 2018 23:48
робіть все в три рази повільніше. реестрація тут не допоможе авто на бляхах дає більше шансів вижити в подібних ситуаціях AIR BAG>ABS >ESP>DSC>ESC> Нашим виробникам такі функції даже в снах не снились.хто катався на ваз 2101 знає про шо їде речь
Igor-ESP Показати IP 5 Січня 2018 03:57
Да еспі абс анти букс допоможе як мертвому кадило приганяють недобитки в яких колеса відвалюються бо нормальну машину ніхто не продає а щоб до неї звикнути треба не мало часу три роки стажу в крайньому випадку максимально за містом 70 а поляк на технічне обслуговування гроші не дасть він продасть добавить і купить щось знову по гарантії а ви дурні Українці вбивайтесь
Коментар Показати IP 5 Січня 2018 09:37
Дорогі друзі перед тим як писати давайте з себе почнемо. Кожен тут владу сказав про молодих хлопців яким на велосипедах кататись ще чи про владу чи про іноземні машини. Це все добре але ще кожен в житті порушував ПДР як по швидкості так і на легкому підпитку і тим більше на "бляхах". Те що ти летиш і пофіг це не влада винна а сам. Ніхто на ногу не нажимає ви не думайте вам ніхто не придумає якесь правило чи установку яка зловить і зупинить тебе в той самий момент. Своя голова є нею думайте і самі за себе відповідайте.
Водій до Коментар Показати IP 5 Січня 2018 20:50
Безкарність породжує вседозволеність
Грузін Показати IP 5 Січня 2018 14:37
Проблема не в бляхах , а в наглості теперішніх водіїв, і в нові поліції, 80 процентів водіїв їздять п'яні, накурені, г*иди тупі, от би старих ментособак вернути і все стане на свої місця. Тут вам не Європа тут Ж?па
Стас Показати IP 5 Січня 2018 14:41
Вічна пам`ять хлопцям Саші і Васі,щирі співчуття батькам.
Вадим до Стас Показати IP 5 Січня 2018 14:57
А як там Влад?((
Незнайомець до Вадим Показати IP 6 Січня 2018 23:17
Судячи з інфи в ЗМІ він зламав ногу і сушить сухарі
Олена Показати IP 5 Січня 2018 21:06
На швидкості 50км такого не сталося,ще й ввечері!Обидва авто напевно летіли!
Лучанин Показати IP 5 Січня 2018 23:50
Та той опель таксував бо нераз на виклик приїжджав.І летів він точно за 150км.Нехай не розказують про двох дітей він з жінкою і дітьми вже 2роки не живе і нехай не прикривається ними.А відповість за дві смерті
Ррооол Показати IP 5 Січня 2018 23:58
Шкода хлопців дуже....знав їх.Йому не буде прощення садити таких треба тому що взавтра сяде знову за руль і ще накоїть лиха.А ше кришу має на горі...Тому і літав бо знав шо прикртють зад
юра Показати IP 9 Січня 2018 00:43
Яка різниця бляхи чи ні. В голові треба мати розум. Практика останніх років показала що ми добровільно правил дотримуватись не будем. Так що треба файного батога. Але всім без винятку. Чи то чиновник, чи то дід на запорі. І коли кожен з нас внесе в державну казну, хоч Одну свою місячну зарплату і буде знати що за ним спостерігають камери і пора готувати ще одну на віддачу о тоді все зміниться. А ви хоть возом їздіть на американських номерах, коли в голові булькає півлітра то і кінь через відбійник перескочить. І давайте не встидатись здавати одне одного за порушення, подзвонивши патрульним. Бо дивитесь повз вас пролетів дибіл-ви не звернули увагу, а він за поворотом збив вашу дитину. Всім треба приймати участь в безпеці руху! бережіть себе. Хай цей випадок буде всім уроком і більше таког ніколи не стається. Приношу співчуття рідним загиблих.