USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На даху Укрдому знайшли набої для армійської зброї. ОНОВЛЕНО

26 Січня 2014 11:38
На даху Українського дому активісти, які зайняли будівлю, знайшли набої для автомату Калашникова та карабіну Симонова (СКС)

Про це повідомили в ефірі 5 каналу, - інформує «Українська правда».

Розсипано набої для зброї армійського зразка було в такому місці, звідки добре видно барикади і табір мітингувальників на Грушевського. Активісти упевнені, що на даху Укрдома працювали снайпери.

«Питання – чи стріляли по нас (на Грушевського) чи не стріляли – вже не стоїть. Вже ніяк не скажеш, що хтось поруч гуляв і загубив випадково купу патронів», - заявляють афганці, які і знайшли патрони.

Також ветерани-афганці, які виявили набої, продемонстрували чіткі сліди на снігу від підпорок для цієї зброї.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що набої, знайдені активістами Майдану на даху Українського дому – «чергова інформаційна провокація». Про це заявив речник МВС Сергій Бурлаков, повідомили в ефірі 5 каналу.

«Вважаю, що це чергова інформаційна провокація, направлена проти правоохоронців. Ми не раз заявляли

і

робимо це знову: вогнепальної зброї, табельної, нарізної немає при охороні громадського порядку. Міліціонери несуть службу з охорони громадського порядку – і Майдан – не виключення – без зброї, використовуються лише спецзасоби», - заявив Бурлаков.

Нагадаємо, в ніч на 26 січня у мітингувальників на Грушевського з'явилася інформація про те, що в Українському домі на Європейській площі сховалися силовики. Побоюючись удару з тилу, активісти заблокували будинок та почали його штурм.

Близько 4:00 ранку до місця подій прибули Віталій Кличко та інші нардепи, які, за їх словами, провели переговори з керівництвом МВД щодо виводу бійців внутрішніх військ із будівлі. Після цього силовики безперешкодно залишили Український дім.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Липины Показати IP 26 Січня 2014 11:41
Либо снайпер разява, либо провокация
Я Показати IP 26 Січня 2014 11:45
Вот так просто снайпер бросил боеприпасы??? Маразм!!! Снайпер с АК или карабином СКС??? То-же что бульдозерист на мопеде или верхом на козе землю ворочает!!!
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 11:51
Самі майдануті й насипали... Самі й позбирали...
мудакуватому до Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 11:54
Набої найшли афганці.А таким людям я вірю.
Реалыст до мудакуватому Показати IP 26 Січня 2014 11:56
Це вже на їхній совісті.
Сцикуну до Реалыст Показати IP 26 Січня 2014 11:59
А ви це в очі колишньому афганцю скажете?
Реалыст до Сцикуну Показати IP 26 Січня 2014 12:38
"..я бы мог рассказать той старушке как плакали горы..." Так, я б сказав. І якби він мені в очі, своєму товаришу, підтвердив це - Я б перший схопивпрапор та пішов на барикади...
123 Показати IP 26 Січня 2014 11:51
Захарченко я на вас молюсь.
До 123 до 123 Показати IP 26 Січня 2014 11:55
І не тільки Ви. Всі нормальні люди моляться...
304 до 123 Показати IP 26 Січня 2014 12:14
Богу надо молиться
304 Показати IP 26 Січня 2014 11:54
ушлепки не поинтересовались, какие патроны используют снайперы,или решили что быдло и так схавает
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 11:56
Слава Захарченку.Був би жінкою дав би йому.
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 12:03
Захарченко ви мій герой.Кожну ніч дивлюсь на ваш портрет.
Справжній Всезнайко до Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 12:18
Будеш, у*од, платити за використання мого ніку...
Всезнайко до Справжній Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 12:26
Майдаун.Слава Партії Регіонів
123 Показати IP 26 Січня 2014 12:12
1. "патроны для карабина Симонова" (7,62 х 39) можно купить в любом оружейном магазине. (по разрешению на нарезной охотничий карабин)- это или карабин Симонова, или охотничьи карабины на базе АКМ (АКМ-МФ, Вулкан). то есть это не есть проблема для майданутых. 2. Погибшие "мирные демонстранты", как уже сообщалось, были застрелены НЕ из нарезного оружия. 3. Боеприпас для обычной снайперской винтовки СВД - это патрон 7,62 х 54R. Вывод: дешевая провокация.
Роман Показати IP 26 Січня 2014 12:25
Так знайшли не відстріляні гільзи, а цілі патрони!:) Це ж сміх, що влаштували ці активісти! А якщо хочуть щось довести, то брати у руки нікому не можна, потрібні слідчі дії, відбитки пальців, сліди... а тут що перед камерою влаштували? Та це повне свавілля з брехнею і повне бездоказове звинувачення! А тепер і видно яких війскових спеців має майдан і на що вони можуть піти!!!
Вас Показати IP 26 Січня 2014 12:47
Що то за Луцька тітушка пише під різними ніками
Реалыст до Вас Показати IP 26 Січня 2014 13:03
Скажіть, а кожна людина у котрої є власна думка що відрізняється від вашої, той - тітушка? І чи Ви знаєте достеменно, що саме значить те слово котре вживаєте? Дякую.
читач Показати IP 26 Січня 2014 13:26
те що провокація майдаунів не має сумніву,як і відео з голим козаком,над яким знущався беркут,в неті є обоснування ,один з доказів постановкі дуже простий ,беркут не відпускає затриманих єкстремістів вони покі всі в сізо,а цього випустили,іньші докази постановки знятого відео розкриває фахівець,хто захоче знайде це інеті,а що до прем"ерства Яйценюха,то коли він набере жидів у комаду ,майдауни завиють ,тількі ж і ми всі постраждаємо,знов жиди розвели Україну,як все це вже набридло,Порошенко-еврей,Тягнибок-єврей,жюлька-єврейка,Кличко -полукрівка-еврей,ну і скоріш всього прем"ер -Яценюк -суперєврей,от то для них якраз Україна-понад усе,добунтовались майдауни.