На держслужбовцях Волині хочуть економити
Не стимулювати фінансово працівників бюджетних установ у разі, якщо не виконується дохідна частина бюджету, закликають місцевих керівників на Волині в облдержадміністрації.
Про це йшлося під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації 9 грудня.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що бюджети міст та районів області не виконуються у дохідній частині. Водночас стимулююча частина щодо заробітної плати органами місцевого самоврядування та структурами державного управління «аж дуже перевиконується». Він закликав звернути увагу на рішення колегії, що рекомендує припинити здійснення видатків, пов’язаних зі стимулюванням працівників бюджетних установ в разі незабезпечення в повному обсязі бюджетних надходжень.
Володимир Гунчик просив місцевих керівників врахувати таке рішення колегії ОДА, адже, мовляв, «доходів немає, а витрати є».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 20
держслужбовець
Показати IP
9 Грудня 2014 15:00
Правильно керівники бюджетних устнов самі собі крім посадового окладу ,доплат за стаж беруть собі ще по 50% доплати за те,що вони так важко працюють ,перетруджуюють у кабінетах,попиваючи кавусю. І це масово при скруті,при мінімальні зарплаті державних службовців вони вмудряють барти по три доплати собі.Хто перевіряв чи перевіряє бюджетні установи,що так люблять себе любимих і дають самі собі доплати.Ніхто.А пора давно це зробити
Олександр до держслужбовець
Показати IP
9 Грудня 2014 15:18
Вже 4-й місяць контроль за фінансовою діяльністю усіх бюджетних установ на Волині (та й думаю по всій Україні) не здійснюється. Працівники фінансової інспекції (колишнього КРУ) успішно сидять вдома у відпустках за свій рахунок. Більшість фахівців з багаторічним стажем вже звільнились, молодь не бажає йти туди працювати, оскільки й без того низьку ЗП звели до рівня мінімальної.
Важлива справа зібрати кошти в бюджет, та не менш суттєва - проконтролювати їх використання. Скоро будуть всі бюджетники зловживати - починаючи від крадіжок паперу і закінчуючи фінансовими махінаціями з тендерами... Ну не готовий наш народ до роботи без відчуття над собою "дядька з нагайкою"!
до Яценюка до держслужбовець
Показати IP
9 Грудня 2014 23:48
Аресеній, а хто, б** проконтролює ти х керівників, яких призначили бо той кум-друг-брат-сват-блат?!!!!!! ААААААААА!? ХТО? Сєня, якщо ФСБшна пропаганда своє прогне - то я буду першим хто стоятиме на Майдані і питатиме, чому мавпа - керівник, а роботяга - ніхто, і хто за це повинен нести відповідальність!!!!!!
Бригадир
Показати IP
9 Грудня 2014 15:17
*** *** - держслужбовці працюють на жалюгидному мінімумі... Жебрацьки копійки а не посадові оклади...
бюджетник до Бригадир
Показати IP
9 Грудня 2014 17:44
Нехай ідуть на будівництво, двірниками ..., якщо не влаштовує. Які проблеми?!
Карина
Показати IP
9 Грудня 2014 15:29
НЕмає вакансій в органанах державних установ. Там всеодно сидять і працюють скільки б не пратили . А на керівниках ніхто не економить тільки на тих хто копійки одержує але вимагають як з такого що одержуєе 3000-5000 тис. і вимоги великі. А одержуєе як прибиральниця
Петро
Показати IP
9 Грудня 2014 15:41
Якби там так було погано то не засиділись і не рвались так усі в крісла. Чомусь не дуже туди попадеш на посаду!
він до Петро
Показати IP
9 Грудня 2014 15:48
не сильно туди рвуться,А ЩОБ ТУДИ ПОПАСТИ ТРЕБА МАТИ ОСВІТУ ТА СТАЖ РОБОТИ А ВАКАНСІІ Є
вони до він
Показати IP
9 Грудня 2014 16:00
А от цікаво чому Козюпа, Дубняк, Мирка... з комерції пійшли на державну службу, такі патріоти?:)))
він до вони
Показати IP
9 Грудня 2014 16:34
ІДІТЬ І ВИ НА САЙТІ ОДА Є ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСИ ЗГІДНИЙ З ВАМИ - КОЗЮПИ НЕ ЗНАЮ А НА РАХУНОК МИРКИ І ДУБНЯКА ВІД СЕБЕ ЩЕ ДОБАВЛЮ БАНАДУ - ЦЕ ПОЗОР ДЕРСЛУЖБИ
Луцьк
Показати IP
9 Грудня 2014 15:49
Не стимулювати фінансово працівників бюджетних установ....Якщо зарплата 1200 грн. - це вже такий великий стимул, то я не знаю, що сказати. Але ж зате статус "держслужбовець"!!!. З таким стимулом і мотивації працювати в людей немає. Стидоба...
до Петро
Показати IP
9 Грудня 2014 15:53
Якщо ти не директор, заступник або начальник відділу, то насправді зарплата 1600 гривень (при умові, що стаж більше 10 років). А де в Луцьку можна знайти для жінок від 40 і далі більшу зарплату? Немає там меду, а роботи вистачає.
читачка
Показати IP
9 Грудня 2014 16:07
http://vesti-ukr.com/infografika/80674-kak-kabmin-zatjanet-pojasa-ukraincam
Хватить кудахкати
Показати IP
9 Грудня 2014 16:26
Все норм. У мене знайомий працює у чи то у районі чи то у мерії то я вам скажу зарплата у нього убогенька. А от у обласних чинуш то там повний провал. То у меріях і сільрадах бодай щось можна добитися і там наче люди а у області то наче якісь покидьки зібралися лише уміють відмовляти та відсилати на район та місто. То шо то я хочу сказати платити тому хто робить а а різні там облдерадміністрації треба терміново розганяти. І гундосу вату також розганяти (смішний каламбур вийшов)
держслужбовець
Показати IP
9 Грудня 2014 16:27
Нехай той гунчик-бігунчик попробує прожити на зарплату дежслужбовця зі всіма можливими доплатами - аж 1500 грн. нашкребеться, а в молодих спеціалістів і того не буде. Людина далека від реальності, мабуть не рахує грошей, а получив би 1500 в місяць, о тоді то може знав би ціну, і не пиз.....в хєрні, керовнік довбаний
Саня
Показати IP
9 Грудня 2014 20:07
Ці Жирдяї, що приходять до корита, починають економити на будь-кому, тільки не на собі. Вони ж далеко не на зарплату голови адміністрації живуть. Нагребли майна після розпаду союзу і розповідаються тобі, як потрібно жити, реформатори с...ні. Сьогодні заплатив за квартиру - вийшла 1000 грн. і це ще не порахували повний тариф за опалення (в листопаді на тиждень відключали), буде не менше 1200 грн.
Знаю, що спеціалісти та навіть і невеликі начальники відділів в адміністрації отримують насправді копійки, до 2000 грн. і роботи в них вистачає. Одному лиш Гунчику догодити, що вартує. Хто працював на автозаводі зрозуміє про що я.
38 до Саня
Показати IP
10 Грудня 2014 01:16
Не знаю жодної людини, щоб сказала про Гунчика хоть одне добре слово. То навіщо нам цей "наполіон"?Хай заберають до себе в Київ, якщо він такий "великий" спеціаліст!
Держслужбовець
Показати IP
9 Грудня 2014 21:31
Тікі і думають як то видерти ті останниі копійкі з кармана, ченовнечькі нехай своїм багатством поділяця.
Микола
Показати IP
10 Грудня 2014 11:35
Звели ту держслужбу до смішного-зарплата-тільки одна назва, то ліпше помахати віником і більше матимеш, шкода тільки що так треба було ту науку довбати. А голову ОДА треба на ту ж зарплату посадити, і хай живе з неї.
анонім
Показати IP
10 Грудня 2014 13:49
гунчика на 1500 грн.
На Донеччині загинув військовий Дмитро Вавдіюк з Волині
Сьогодні 22:08
Сьогодні 22:08
У Луцьку патрульні зупинили водій вантажівки, який їхав з великогабаритним вантажем без дозволу
Сьогодні 21:50
Сьогодні 21:50
Євросоюз безстроково заморозив російські активи
Сьогодні 21:31
Сьогодні 21:31
У Луцьку біля РАЦСу зіткнулися маршрутка та авто. Відео
Сьогодні 21:12
Сьогодні 21:12
Після обшуків виїхав за кордон: волинянина підозрюють у незаконному переправленні чоловіків
Сьогодні 20:53
Сьогодні 20:53
Помер народний артист України Степан Гіга
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
Зеленський відвідав передовий командний пункт 14-ї механізованої бригади у Купʼянську
Сьогодні 19:54
Сьогодні 19:54
Укрзалізниця запустить нові рейси зі Львова до Ковеля
Сьогодні 19:35
Сьогодні 19:35
Відійшов у вічність лікар з Волині
Сьогодні 19:16
Сьогодні 19:16
Трамп схвалив удари по тіньовому флоту Росії, – ЗМІ
Сьогодні 18:57
Сьогодні 18:57