USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Над Донецькою ОДА - російський прапор, у Луганську - захоплена СБУ

6 Квітня 2014 16:51
Сепаратисти ножем зрізали український прапор з флагштока Донецької обласної державної адміністрації й вивісили російський.

Про це повідомляє Українська правда.

Вони спустили прапор, але не зумівши його зняти, вирішили скористатися ножем. Замість українського підняли прапори Росії.


Раніше сепарастисти в увійшли в будівлю Донецької обласної держадміністрації.

"Під ОДА - бійка, у міліції виривають щити... У вікно ДонОДА сепаратисти кинули гранату. У силовиків летять вибухові пакети. До будівлі підігнали водомет", - пише видання.

За станом на 15:30, виломавши ворота, сепаратисти проникли на територію ДонОДА.

У цей же час у Луганську сепаратисти штурмом взяли СБУ, вибивши двері та вікна.

"Мітингувальники пробралися на другий поверх і почали трощити вікна величезними цеглинами. Кілька "активістів" забралися на карниз будівлі. Біля входу в будівлю валить дим: пішли в хід димові шашки. Також на місце прибув реанімобіль", - йдеться у повідомленні.

Перед цим мітингуючі закидали будівлю СБУ яйцями та пластиковими пляшками з недопитим пивом. Натовп скандував "Ганьба", "Свободу активистам", "Росія".
Перед тим близько тисячі людей пікетували будівлю управління Служби безпеки України в Луганській області з вимогою звільнити підозрюваного в спробі скинення конституційного ладу лідера "Луганської гвардії" Олександра Харитонова.

Також протестувальники блокували рух громадського транспорту на вулиці Радянській.

Раніше у Луганську відбувся автопробіг на підтримку референдуму про федералізацію України.

Близько 30 автомобілістів з прапорами Росії і України стартували від Ярмаркової площі і проїхали вулицями обласного центру.

Ініціатори заходу - громадські організації "Луганська гвардія", "Народно -визвольний рух", "Русское единство".


"Символ нашого пробігу - референдум. Ми виступаємо за проведення референдуму про федералізацію України", - розповіла активістка Олена Чертова.

Біля пам'ятника Шевченку тисяча-дві сепаратистів проводять свій мітинг.

Мітинг організувала громадська організація "Луганська гвардія".

Учасники акції тримають прапори Росії та георгіївські стрічки.

Присутні виступають за відставку нової центральної влади, надання російській мові статусу другої державної, а також звільнення ув'язненого лідера "Луганської гвардії" Олександра Харитонова.

Сепаратисти запропонували нову тактику - відкликати депутатів місцевих рад і цим самим паралізувати роботу місцевої влади.

На мітингу також оголосили про створення ще одного "народного" органу - "Народної координаційної ради", головне завдання якої - "опір беззаконню та безладу, що панує в країні".

Як відомо, 14 березня співробітники Служби безпеки України затримали лідера організації "Луганська гвардія" Олександра Харитонова, який сам проголосив себе "народним губерантором" Луганської області, за підозрою у спробі повалення конституційного ладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
ййй Показати IP 6 Квітня 2014 16:59
Дивився в онлайні захоплення Донецької ОДА.Чоловік 800 від сили .Пару лідерів з криши кричать, що треба щось робити, але їх мало, залякують всіх Правим Сектором, котрий якби туди вже їде з автоматами.Проте це не спрацювало, люди полякались і їх ще менше стало.Думаю ввечері СБУ їх переловить))))
Джулія до ййй Показати IP 6 Квітня 2014 17:05
Попри всі огріхи-"Правий Сектор" єдина організація (в перспективі партія). що ще стримує Україну від розвалу. А "федералізація" у виконанні донецьких і їм подібних відомо чим тхне. Не можна цього допустити!
ми до Джулія Показати IP 6 Квітня 2014 17:25
Правий сектор оранізація яка привела країну до розвалу!
Ольга до ми Показати IP 6 Квітня 2014 17:28
Краъну розвалив ссикун Вітя
ми до Ольга Показати IP 6 Квітня 2014 19:36
з "ссикуном Вітьою" як ви кажете ми жили в стабільності. Нам вчасно виплачували пенсії, на березень місяць уряд Азарова запланував дотації, ціни на бензин, ліки та харчі були стабільними, міліція виконувала свої обов"язки, матері отримували виплати по догляду за дитиною, а головне - Україна була УКРАЇНОЮ! Поки дехто не вирішив що з Європою нам буде краще. Я ні в якому разі не захищаю Януковича, він зрадник, замість того щоб боротися з опозицією (читати сектою), замість того щоб почути людей та зробити певні кроки він втік. Так вони крали, і крали дуже багато, але зрозумійте - вся ця нова секто-влада крастиме не менше! А говорити типу - це тимчасове правління, після виборів все зміниться - абсурдно. В парламенті так і будуть ті самі помаранчеві лиця, тільки до них ще намалюються червоно чорні, з яких половина є фашистами ( для справки відкрийте списки участників ПС, та побачите середних фото бійців на фоні свастики, і т.д).
іван до ми Показати IP 6 Квітня 2014 22:14
Так так, а ось при союзі, тоді ще краще ніж при віті жилося. Ви ще що згадайте. Не валіть все на нову владу. Те, що зараз в країні, не їхня вина. Не могли вони за місяць загнати Україну у ту ..пу, у якій вона зараз. Це якраз справа віті, якого прогнали і правильно зробили. А новій владі треба дати час і можливість що зробити. Критикувати їх можна буде у через рік і не раніше, якщо буде за що. А поки треба зібратися, терпіти і працювати. Усім разом для спільного майбутнього. А красти просто не треба дозволяти. От і все.
ми до іван Показати IP 6 Квітня 2014 22:57
Який ви наївний, мені вас щиро шкоДА. Покращення вже сьогодні
правий сектор и своб до Джулія Показати IP 6 Квітня 2014 17:28
винні у процесах розвалу держави.... гвинтики
іван до Джулія Показати IP 6 Квітня 2014 21:59
Правий сектор - продажний! Я сам бачив.
Ірина до ййй Показати IP 6 Квітня 2014 21:55
А на майдані хіба не так само людей кидали під пулі. І невідомо ще, хто стріляв....!
)))) Показати IP 6 Квітня 2014 17:03
Клоуни ряжені
баба Параска до )))) Показати IP 6 Квітня 2014 18:00
А коли неподобства робилися тут, то робили їх герої? Визначитеся з поняттями. І чому ви переживаєте за східне бидло, як ви їх називаєте? Навіщо воно вам потрібне?
)))))) до баба Параска Показати IP 6 Квітня 2014 18:13
Замітьте їх бидлом до вас ще ніхто не називав))))))Самі оприділились?
баба Параска до )))))) Показати IP 6 Квітня 2014 23:57
І добре, що тут зібралися такі люди, які не дозволяють собі такі висловлювання. А баба "за базар отвечает"!!!
Аслан Показати IP 6 Квітня 2014 17:06
Что за проблема посадить пару тысяч? в Карпатах лес вырубили олигархи нужно кому то садить. Мы никогда не будем жить хорошо если садить не будем и лес и сепаратистов. В чем проблема Киев?
Дід Панас до Аслан Показати IP 6 Квітня 2014 18:15
Хлопче, а ти справді українець? Аслани проживають в Азербайджані.
Аслан до Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 18:20
Давай провериш, если не страшно)))))
біджьо до Аслан Показати IP 6 Квітня 2014 18:37
Так той дідпилип це якунэвіче-путлеровський троль. По кожній темі висери залишить. Днями і ночами пасеться на ВН. На 'похльобку' заробляэ.
Дід Панас до Аслан Показати IP 6 Квітня 2014 20:08
так свідомі ж кажуть що тільки недоумки і окупанти не можуть вивчити мови держави в якій прожувають, ви хто?
Дід Панас до Аслан Показати IP 6 Квітня 2014 20:09
оставь номер :D
так до Аслан Показати IP 7 Квітня 2014 00:26
яки ще "сепаратисти" то мирні мітінгувальникі і протестувальникі
Аваков не спи Показати IP 6 Квітня 2014 17:10
Тихенько вночі, тих хто засвітив рожі, вночі переловити і на Києв.А далі 20 років, туберкулоз і .........
ми до Аваков не спи Показати IP 7 Квітня 2014 01:29
звідки у нашого, колись мирного народупоявилось стільки агресії та ненависті? Будьте ви людьми в першу чергу
Свободу Показати IP 6 Квітня 2014 17:18
Свободу не спинити
ти ткий мандела Показати IP 6 Квітня 2014 17:40
а треба вже давно років 10 на схидні одасті і крім Севастополь назначати в силові структури офіцерів із зіхідной украіни але картавому Юрасю -все було до лампочки головне бакси і 20 тисяч звільнити тих що памятають роботу в міліціі при радянські владі : набрав підлабузників-комерсів і практично загнобив всю систему а тепер г-да вдае из себе патріота і знову по областьях тих шкуродерів різними способами пропихае
А сюда до ти ткий мандела Показати IP 6 Квітня 2014 20:57
А сюда с востока...
я до ти ткий мандела Показати IP 6 Квітня 2014 21:05
Навіщо зі західних областей? Щоб і там пропагандували бандерівську ідеологію? Щоб вчили як правильно а як не правильно любити Україну?
Народовладдя Показати IP 6 Квітня 2014 17:54
Нарiд сам оберае свою владу!!!
Спасибо майдан до Народовладдя Показати IP 6 Квітня 2014 17:55
Научил....
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 18:07
Путінські сепаратисти східних областей України навчилися в галицьких і волинських бандерівців захоплювати владні будинки, дурний приклад заразний. Міліція і безпека перелякані вживати силові методи до сучаних махновців, життя навчило!
Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 18:13
Вперед схід, скидайте хунту!
Смерть сепаратистам до Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 18:15
Сепаратист про тебе потрібно попередити СБУ.Чи можливо ти так признаєшся ким є))))
Дід Панас до Смерть сепаратистам Показати IP 6 Квітня 2014 20:12
вперед, пишіть "маляву"
я до Смерть сепаратистам Показати IP 6 Квітня 2014 21:08
Цікаво, а звідки висновки що "Дід Пилип" сепаратист? За те що він призиває схід скидувати самопризначенну незаконну владу? Це сепаратизм? Тоді і на майдані три місяці стояли сепаратисти
нло до Дід Панас Показати IP 6 Квітня 2014 18:44
Схаменися покидьок. Тут твої заклики, що пердіж в калюжу.
Саня Показати IP 6 Квітня 2014 18:17
Достали гастролеры кремлевские. Пора уже им яйца вырывать ...
Откуда до Саня Показати IP 6 Квітня 2014 20:55
Откуда гастролеры- границы перекрыты...
баба Параска до Откуда Показати IP 7 Квітня 2014 00:04
Действительно, ведь нам всем докладывали, что даже вражеская муха не пролетит через границу. Лукавили?
Шахтер Показати IP 6 Квітня 2014 18:30
B в Донецке большая его часть за Украину единую и неделимую. А этих ублюдков привозят по выходным, чтоб они картинку для российских СМИ делали.
Мечты до Шахтер Показати IP 6 Квітня 2014 18:33
Мечты, мечты....
Ми до Шахтер Показати IP 6 Квітня 2014 21:17
Ви праві, в Донецьку, Харкові і Луганську справді більшість за Україну та її теріторільну цілісність. Але людям набридли ці майдани, нова самопроголошенна влада і ПС. Вони боряться за свою свободу і незалежність, нехай навіть з допомогою сусідньої держави
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 18:40
Аваков, Наливайченко чому сепаратисти ще на волі, чому в коментах ВН гавкають.Білого застрелили, а на сході все в порядку?Щось це напоминає: стоїмо, терпимо,танцюємо.Скоро люди знову візьмуться за зброю і будуть вирішувати своїми все силами.
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 19:00
Ці два придурки до завтра і схід просруть.Терпіли і танцюристи.
дежавю до Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 19:15
така була країна і так п...росроть! в моменті заговорили про бездіяльність поголовно, огульно без суда і следствия названих злочинцями прокуратуру, СБУ і міліцію. Це спочатку наведіть порядок, а потім на коліна або на х..? А де патріоти? Де їх оратори, які можуть словом підняти народ проти узурпаторів? чого за 2 місяця людям зі сходу не змогли чи не захотіли допомогти в усьому розібратись? так в чому сила брат?
Йлвік Показати IP 6 Квітня 2014 19:06
Аваков зливайся .Білого вбили-а сепаратів на волю
Серапатист Показати IP 6 Квітня 2014 19:18
Всього слово "Сепаратисти" було використано у цій статті 7 разів.
Принимай Показати IP 6 Квітня 2014 19:21
Принимай пополнение в Нац. Гвардию http://m.youtube.com/watch?v=HbOHaNp25V4
Луганськ Харкiв Доне Показати IP 6 Квітня 2014 19:24
Всi на майдан!
Злыдень Васыль Показати IP 6 Квітня 2014 19:37
Слава России! Я заробляю тама гроши.
ІІІІІ до Злыдень Васыль Показати IP 7 Квітня 2014 17:57
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 20:13
Смерть хунті!
ліквідатор до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 21:14
Смерть запроданцям і зрадникам України!
Т.Г. Шевченко Показати IP 6 Квітня 2014 21:07
Хохол останется хохлом.хоть ты пусти его в Европу.где надо действовать умом,он напрягает только жопу.
Сепаратистам Показати IP 6 Квітня 2014 21:57
Недаремно чечени рызали горлянки таким свиням
Ірина Показати IP 6 Квітня 2014 22:09
І правильно роблять! Скидати треба тих брехунів в Луцьку також. Зовсім не робиться те, про що говорилось на майдані. За що загинули люди. У владі сидять такіж самі бандюки та олігархи. Покривають один одного. І в презитенти щей мітять. Майдан був даремний, а скоріш за все - СПЛАНОВАНИЙ!
ура до Ірина Показати IP 6 Квітня 2014 22:59
УРА, проснулась! Вітаю Вас, Ірино!
Olha Показати IP 6 Квітня 2014 22:10
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 01:51
Молодці схід душіть хунту київську.
Володимир Показати IP 7 Квітня 2014 07:17
Небесна сотня загинула за волю і гідне життя народу, а не за те, щоб аферистка Юля дорвалася знову до владного корита