На яких умовах «Волинський облавтодор» візьмуть у комунальну власність
Обласна влада готова розглядати питання передачі ДП «Волинський облавтодор» в обласну комунальну власність лише без кредитних зобов’язань.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 12 вересня.
Як повідомив голова ОДА Володимир Гунчик, в області фактично завершили внутрішній аудит та готові розглядати питання про прийняття на себе функцій з ремонту і відновлення доріг місцевого значення з залученням «Волинського облавтодору» за єдиної умови – ДП «Волинський облавтодор» може бути переданий на баланс обласної влади «з чистого листа», без кредитних зобов’язань. Нині баланс на підприємстві, з його слів, негативний. Отже, питання розвитку облавтодору залежить від Кабміну.
Якщо буде рішення про передачу підприємства на баланс місцевих органів влади, а зобов’язання, які виникли за час перебування підприємства у державній власності залишаться за державою, ОДА готова винести на розгляд сесії питання про передачу структури в обласну власність. Під час дискусії у Кабімні, з його слів, дійшли згоди, що така структура потрібна, адже більшості випадків дорожні компанії переважно спеціалізуються на ремонті доріг і майже жодна з них – на обслуговуванні доріг, зокрема в осінньо-зимовий період.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 12 вересня.
Як повідомив голова ОДА Володимир Гунчик, в області фактично завершили внутрішній аудит та готові розглядати питання про прийняття на себе функцій з ремонту і відновлення доріг місцевого значення з залученням «Волинського облавтодору» за єдиної умови – ДП «Волинський облавтодор» може бути переданий на баланс обласної влади «з чистого листа», без кредитних зобов’язань. Нині баланс на підприємстві, з його слів, негативний. Отже, питання розвитку облавтодору залежить від Кабміну.
Якщо буде рішення про передачу підприємства на баланс місцевих органів влади, а зобов’язання, які виникли за час перебування підприємства у державній власності залишаться за державою, ОДА готова винести на розгляд сесії питання про передачу структури в обласну власність. Під час дискусії у Кабімні, з його слів, дійшли згоди, що така структура потрібна, адже більшості випадків дорожні компанії переважно спеціалізуються на ремонті доріг і майже жодна з них – на обслуговуванні доріг, зокрема в осінньо-зимовий період.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.