USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Любомльщині знайшли вбитого лося без ріг. Відео

25 Січня 2017 11:54
В угіддях районної організації УТМР на території Головненської селищної ради було знайдено неживого дорослого лося, пише газета «Наше життя» за суботу, 21 січня.

Тварина пролежала в болоті, провалившись частково під лід, близько двох тижнів тому. Коли тушу знайшли, то побачили обгризену, очевидно, лисами, шию, на якій засохла кров (припускають, саме сюди був зроблений постріл), обрізані роги і нижню частину губи. А ще навколо виявлено чимало саморобних вишок на деревах, таких собі висхідних місць згори за дичиною.

Нині експерти встановлюють причину загибелі тварини, яка в наших краях є рідкісною і занесена в Червону книгу. Тому відстріл лося суворо заборонений і дозволи нікому не видаються.

Відео опублікували у Facebook.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 25 Січня 2017 12:26
бідний лось, прийшов з польщі травички поскубти, так попав на місцевих захисників природи
9дід до Анонім Показати IP 25 Січня 2017 12:43
А ми пнемось в Європу, коли навіть тварини звідти тікають
Анонім до 9дід Показати IP 25 Січня 2017 23:28
а я то думаю, чого це мільйони українців поїхали в Польщу, Італію, Іспанію, Португалію на роботу. мабуть там дуже погано.
та ну Показати IP 25 Січня 2017 12:44
Міг тільки переплести!!!
червнона книга Показати IP 25 Січня 2017 15:23
Це ті самі полішуки, що вовків пристрілили http://www.volynnews.com/news/all/na-liubomlshchyni-vovky-hasaiut-zhraiamy-shistokh-vpoliuvaly-foto-18/
Валютчик Показати IP 25 Січня 2017 21:57
Це мій колега робив вишки.Він дуже любить гов'ядину та вовчатину.Казав хоче бути головою УТМР, бо вже набридло міняти долари.
до валютчика Показати IP 27 Лютого 2017 19:23
твій колега браконьєр 100% , та про голову УТМР догадуюсь про кого.