USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На луцьких ринках обливаються зеленкою

20 Лютого 2014 15:13
На ринках міста людей і речі обливають зеленкою, вимагаючи вирушати на Майдан.

Про це стало відомо під час брифінгу міського голови Миколи Романюка.

Молодики в масках ходять по ринках міста – Центральному і Завокзальному. Чи контролює хтось в місті таку ситуацію? - запитала в Миколи Романюка журналістка одного з волинських інтернет-видань.

У відповідь міський голова зазначив, що про цю ситуацію повідомлять ГО «Варта порядку», аби вона проконтролювала ситуацію і не дозволила чинити протиправні дії.

Нагадаємо, відсьогодні в місті відновлює роботу «Варта порядку». Правоохоронці міськвідділу також відновлюють патрулювання у місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
отаке Показати IP 20 Лютого 2014 15:16
той правий сектор ще гiрше януковоча, бо це ж проти своїх!!!!
Дмитро до отаке Показати IP 20 Лютого 2014 15:49
ви подивіться що вони вчора в Луцьку наробили
ssg Показати IP 20 Лютого 2014 15:18
Гузь.....випустив джина....ти політикан , будеш відповідати за цих пацанів та їхні дії!!!!
МГ 42 Показати IP 20 Лютого 2014 15:20
Провокатори.
оксана Показати IP 20 Лютого 2014 15:22
до чого це фото?
АААААА!!! Показати IP 20 Лютого 2014 15:36
Люди схаменіться!!!! Я розумію, що ті хто це робить цього не прочитає, бо їм немає часу на таке, вони ж "спасають країну!!!!!",але можливо все ж таки пора припинити те свавілля, яке ви робите, бо страдають невинні, ваші ж соратники, а ви у "войнушки" граєте.
Джулія Показати IP 20 Лютого 2014 15:50
Сьогодні без жодних інцидентів гуляла Старим базаром. Тихо, малолюдно.
я Показати IP 20 Лютого 2014 16:04
а я вчора була на Старому ринку і бачила як підприємці швидко закривали свої торгові місця через цю зеленку.
1 Показати IP 20 Лютого 2014 16:05
Ага, і на фото вже деревав листі. Фейк.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 16:07
то башкаленківські провокатори обливають людей, тобто проявились "волинські тітушки", у цих ригів нема нічого святого,як болісно відірватись від "корита", ще мало нагребли!
для Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 16:12
може воно й так, але вчора ми бачили на що здатнi пр.сектор... то ж вiри не дуже багато