USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На маршрут №12 у Луцьку виїхали нові автобуси. Фото

27 Серпня 2021 08:15
На маршруті № 12 з’явилися комфортабельні автобуси, замість звичних маршруток.

Про це повідомили у фейсбук-спільноті «Громадський транспорт Луцька».

«Комфортабельні МАНи поїхали у мікрорайон «ЛПЗ»: перший день роботи автобусів МАН на маршруті № 12 перевізника «Бест Ленад Груп» після багаторічного панування там «Санрайзу». Замість 12 маленьких автобусів їздить 6 великих. Виїхали 4 сірі МАНи, які стояли у резерві, +2 зняли з маршруту № 24», – йдеться у дописі.

Також зазначають, що можливо, на днях з’являться салатові МАНи, які нещодавно перевізник закупив. Мовляв, таким чином, зменшать інтервали на маршрутах № 12 і 24.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Юрій Показати IP 27 Серпня 2021 08:40
Ось вчора, 14-05 однин з панів скляк біля готелю Україна, пасажирів випустили, гроші, звісно не повернули, буз всяких пояснень...і що влада скаже на таку ситуацію?
Петро до Юрій Показати IP 27 Серпня 2021 10:20
То питання відразу до Зеленського)
Анонім Показати IP 27 Серпня 2021 08:46
А чи не буде з ними так, як з манами на другому маршуті, яких вже й не видно зовсім?
Лучанин Показати IP 27 Серпня 2021 09:34
Ці машини ходили на маршрутах 24 та 32, що тепер з ними? Стаття не повна, адже треба показати які машини вийшли на ці маршрути. Чи тепер ці МАНи будуть ходити від маршрута до маршрута?
Пан проїздний до Лучанин Показати IP 27 Серпня 2021 10:00
Коли нарешті будуть муніципальні автобуси , щоб я міг купити проїздний і зробити 10 пересадок з одного автобуса на інший ? Те - що нам зараз пропонують (МАНИ, Мерседеси )- це ТАКСІ. ПРИВАТНІ.
антон Показати IP 27 Серпня 2021 09:38
В наших горе механіків на низьких зарплатах , не стане цих манів через 2 роки, їх треба обслуговувати, згідно сервісних правил і по регламенту, і регулярно замівнювати зношені деталі, інакще почнуть розвалюватися іномарки це не богдани,за ними треба догляд, їх не вміє в нас ніхто обслуговувати і ремонтувати.
Знаючий Показати IP 27 Серпня 2021 10:37
Такі автобуси повинні курсувати по всіх без виключення маршрутах...а не ті недобитки Тата і Бази...маршрут #1 Голевої то просто катастрофа....сидіння порізані, срач, вікна літом наглухо...скотовози
Степан Показати IP 28 Серпня 2021 01:06
Що там з тролейбусами? Щось пішло не так
Vasik Показати IP 28 Серпня 2021 20:40
AC0626EO Модель: MAN Рік випуску: 2010 нові кажете? в еуропі вже відчовгали, а у нас нові!