USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«На міжнародних зустрічах не варто чіпати себе руками», - Портнов про Парубія

2 Березня 2017 21:32
Колишній перший заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Портнов на своїй сторінці у Facebook висміяв зовнішній вигляд голови Верховної Ради України Андрія Парубія під час його зустрічі з Головою Комітету закордонних справ Палати Представників Парламенту Японії, що днями відбулася у Києві.

"Колеги, виключно з зовнішньополітичних міркувань, підкажіть хто-небудь цьому призеру конкурсу на найтупіше обличчя, що навіть, якщо у тебе є секретна довідка, на міжнародних зустрічах потрібно, або взагалі не чіпати себе руками або потім необхідно непомітно приводити себе в первинний вигляд", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 2 Березня 2017 21:49
бугага
читач Показати IP 2 Березня 2017 21:53
Позорисько!!!
Ой Показати IP 2 Березня 2017 22:02
Я в шоці!!!(це) обличчя України
Анатоль_ Показати IP 2 Березня 2017 22:28
Хлопці, не треба сміятися. Це з кожним може таке статися. Зі мною таке часто-густо буває.
123 Показати IP 2 Березня 2017 22:30
Селяне задрипанные , костюм как у бомжа, калитка настежь и грязь под ногтями. Народна влада!
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 00:34
подумаєш, со-товарісчъ чи со-подруга портнова натаха королевська взагалі колись привселюдно собі в штани залізла і нічо
Якунович Показати IP 3 Березня 2017 01:35
Наступні новини - репости Януковича
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 08:44
Це у нього ширінка розстебнута? Піджачок тіснуватий.
Ната Показати IP 3 Березня 2017 09:15
Він мені весь час на пастуха похожий. Я його так і називаю Пастух.
Анонім до Ната Показати IP 3 Березня 2017 11:17
а тебе як називають ? у європі наташами називають російських прости"уток
Він Показати IP 3 Березня 2017 10:12
В інеті була копія медичної довідки в шкільні роки про наявні ознаки дебільності, чому ми зараз дивуємось
Анонім Показати IP 3 Березня 2017 11:26
мдяяяяя. піджачок після випускного вечора можна було б вже поміняти і сорочку з ширінки в туалеті витягати. а стосовно виразу обличчя - у Чарлі Чапліна, Савелія Крамарова були аналогічні, але світ знімає перед ними капелюха. а хто такий портнов ? злодюга, шулер, іуда, плюнути в ту сторону гидко
ЗМІ Показати IP 3 Березня 2017 14:18
У Верховній Раді такий спікер незамінний. Це не випадковість. Він влаштовує на 100% сучасну владу тим, що добре керований, слухняний, з "високою виконавської дисципліною". А особливо влаштовує Гройсмана, який всі свої освіти отримав "без відриву від виробництва" (кустарного, цехового) і нічого собою не представляє, крім як Мойсея з провінції, який водитиме Україну 40 років по пустелі і приведе до квітучого життя.
Сераховичі до ЗМІ Показати IP 3 Березня 2017 15:32
Так! на жаль, це лице краіни! І , портнов- запроданець -не кращий нічим від парубія!
Анонім до ЗМІ Показати IP 3 Березня 2017 16:03
ой! вей! перестань сказать !!!!!!! мойсей так лоханулся !!!!!!!!! рядом море нефти, а он привел хр"н знает куда
Цікавий Показати IP 4 Березня 2017 14:18
Коли в хаті покійник- двері завжди відкриті. А так людина як людина.