USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На річці Стир рибалки врятували 5-річну дівчинку

13 Травня 2014 16:45
На Волині ледь не загинула 5-річна дівчинка. Врятували дитину, яку несла течія річки Стир, троє рибалок. Витягши з води дитя, яке не подавало ознак життя, вони не розгубилися і продовжили реанімаційні заходи з її порятунку. Про це повідомли у прес-службі волинських рятувальників.

Згідно з повідомленням, 6 травня в районі села Колки Маневицького району за невідомих причин мало не втопилася дівчинка.

Дитина пропливла по річці Стир у тому місці, де друзі вирішили порибалити. Вони не повірили своїм очам – за течією пливло тільце дитини, лицем вниз, і видно було лише кофтинку на її спині.

Троє рибалок: Олег Садовий, Юрій Копилець та Тарас Опічко чимдуж кинулися на допомогу. Першим до тіла проти течії річки доплив Олег Віталійович – він взяв дитину під руку і поплив до берега.

Там уже віддав своїм товаришам, які заходилися відкачувати воду з легень дівчинки. Дитина була без свідомості та відважні чоловіки продовжували разом боротися за її життя – вони зробили непрямий масаж серця, а потім з людьми, які підбігли на допомогу, транспортували врятовану до лікарні.

Дівчинка жива, вона уже вдома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Вінстон Показати IP 13 Травня 2014 16:50
Молодці! Таких людей побільше! Слава Героям!
вдячність Показати IP 13 Травня 2014 16:54
Герої! Поки є в світі такі люди ще не все так погано! Хай вас Бог береже!
Церковна миша Показати IP 13 Травня 2014 17:08
Одне слово. МОЛОДЦІ.
гарет Показати IP 13 Травня 2014 19:27
мій родич
Дякую) Показати IP 13 Травня 2014 19:56
Побільше б таких людей!)) Честь Вам і хвала)
Валінтін Показати IP 13 Травня 2014 20:16
Та це ж мій дядько
кандиба Показати IP 13 Травня 2014 20:49
О вадим в тебе дядько звезда
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 20:52
Та це бандіт ! Він з шайкі януковича .в нього джип в москве. Бандіт!!!
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 20:52
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Травня 2014 20:58
095 489 4123 дешевий ресторан для святкування випускних весіль та ін.
Віталій до Анонім Показати IP 14 Травня 2014 09:33
Дуже доречно ви рекламу розмістили
Володимир Показати IP 13 Травня 2014 23:49
Мужики молодці. Думаю, що на їхньому місці це зробили б інші так само. Господь допоміг.
Патріот Показати IP 14 Травня 2014 00:22
Доки живуть Герої, доти живе Україна!!!
Анонім Показати IP 14 Травня 2014 07:09
Оце справжні ЛЮДИ, побільше б таких
йцукен Показати IP 14 Травня 2014 10:44
О... заробили на могорич...
Явалік Показати IP 14 Травня 2014 13:51
Челове-невадимка
Галка Показати IP 15 Травня 2014 22:10
Пишаюсь своїми односельчанами)