USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На сході загинули двоє бійців спецпідрозділу «Азов»

7 Червня 2019 15:17
Внаслідок прицільного артилерійського обстрілу позицій спецпідрозділу «Азов» поблизу населеного пункту Новолуганське на Світлодарській дузі поклали життя за Україну двоє бійців на позивні «Круглий» та «Максон», йдеться на сайті підрозділу.

Ворог, підступно знехтувавши всіма домовленостями та режимом припинення вогню, атакував наші опорні пункти з артилерії 122 мм та мінометів 120 мм.

"Полтавець Дмитро «Круглий» Пругло прийшов в «Азов» ще 2014 року, брав участь у всіх ключових боях підрозділу, де показав свої хоробрість та професіоналізм. Займав посаду заступника командира роти з роботи із особовим складом, його бійці завжди брали з нього приклад та щиро поважали. Йому було 28 років.



23-річний Максим «Максон» Олексюк долучився до полку 2017-го, за півтора року служби проявив себе відданим військовій справі, відповідальним та щирим побратимом", - йдеться на сайті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
! Показати IP 7 Червня 2019 16:16
Деякі уро_и хочуть що б наші воїни перестали стріляти.
! Показати IP 7 Червня 2019 16:34
Вічна память героям - захисникам!!!
ПРІВІТ73 Показати IP 7 Червня 2019 16:36
Все що зараз відбувається, це чітко продуманий план кремля, і висери кучми в Мінську, і поведінка ригів, і початок маштабних обстрілів зі сторони лугандона, - ЦЕ ВСЕ ЦІЛЕСПРЯМОВАНІ ДІЇ ПРОДУМАНІ КРЕМЛЕМ.
Луцьк Показати IP 7 Червня 2019 17:12
Скільки ще потрібно смертей кращих синів України, щоб закінчилось це божевілля, це винищення нашої нації...... Скільки грошей ще мають заробити на крові наших бійців олігархи, як з однієї так і з другої сторони. Невже БОГ цього всього не бачить, невже так комфортно і без наслідків будуть розкошувати на ці гроші вони і їх діти !!!!!!!! Красива,багата країна давайте розвивати сільське господарство, спорт, винаходи наших науковців, скільки ще можна вкладати в цю війну грошей і ЖИТТІВ НАШИХ ВОЇНІВ !!!!!! Наші бійці віддають свої життя за мир у цьому світі, з миром спочивати на небі їм надто рано, ви кривава рана у серці УКРАЇНЦІВ, яка не загоїться ніколи !!!!!!!!!!!!
! до Луцьк Показати IP 7 Червня 2019 17:27
Перестати стряляти ???
аяяй до Луцьк Показати IP 9 Червня 2019 17:03
а як її закінчити?поки путін при владі.....