USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Сході з'явилися псевдо-бійці «Донбасу»

7 Вересня 2014 15:01
Бойовики у населених пунктах Новоазовського району намагаються скомпрометувати бійців добровольчого батальйону "Донбас" в очах місцевих мешканців, - інформує ТСН.

Про це сьогодні, 7 вересня, заявили у РНБО. Повідомляється, що бойовики застосовують тактику боротьби з УПА та видають себе за членів "Донбасу". Вони чинять пограбування, розбої та мародерство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
віктор Показати IP 7 Вересня 2014 15:09
фашисти, путінські війська, путінські найманці і прислужники це одне ціле...гітлер-нквс-кгб-путін..яблуко від яблуні далеко не падає.
03 до віктор Показати IP 7 Вересня 2014 15:20
Витя, бросай истерить. Ты сегодня скакал?
віктор до 03 Показати IP 7 Вересня 2014 15:35
я-да...а ты не сможешь...рабы с цепями на ногах не скачут...пук тін ла ла ла ла ла ла ла ла
03 до віктор Показати IP 7 Вересня 2014 15:58
Да, по свободности вы уже Сомали обогнали. Жечь покрышки и орать ла-ла-ла - это очень даже по-европейски.
Patrik до 03 Показати IP 7 Вересня 2014 16:38
А вы убогие кого обогнали? Даже Иуда вам путинским тролям в подметки не годится... Вы - суперрабы, продажные людишки ... Жрете украинский хлеб и, при этом, не устаете лизать задницу путлера, вякая на каждую новость своими грязными ртами.
Анонім до Patrik Показати IP 7 Вересня 2014 21:45
«На саммите НАТО были достигнуты договоренности о западных военных советниках и поставке современного оружия из США, Франции, Италии, Польши, Норвегии», - написал Луценко на своей странице в Facebook. Пока я еще не видел официального опровержения со стороны Франции. Все остальные страны, в том числе и США, ОФИЦИАЛЬНО опровергли этот фейк.
Лугпнчанин Показати IP 7 Вересня 2014 16:15
коментар було видалено
віктор Показати IP 7 Вересня 2014 16:22
хотіла росія в євросоюз - не прийняли...просилась в нато - відмовили...сьогодні пук тіна жодна європейська країна приймати не хоче...як з прокаженим розмовляють тільки по телефону...доскакався ла ла ла
ФигВам до віктор Показати IP 8 Вересня 2014 09:53
Ваша фамилия случайно не Псаки?
Укроп до ФигВам Показати IP 8 Вересня 2014 11:25
Зд***ни ущербний !Тут не подають.
віктор до ФигВам Показати IP 8 Вересня 2014 11:31
і чого ж ти такий безтолковий
віра Показати IP 7 Вересня 2014 16:26
Залишилися нквд иські замашки, нічого, скоро виздихають, недарма стільки матерів кляне!
111 до віра Показати IP 7 Вересня 2014 17:02
краще б молились.. прокльони повертаються сторицею.
титушко Показати IP 7 Вересня 2014 18:04
Марадерят и азов и особенно айдар."Нова пошта"завалена заказами.очереди до 5 часов.компьютеры ни кого не забывают,инфо сливается,при смене власти многих ждет трибунал
& Показати IP 7 Вересня 2014 18:13
коментар було видалено
Patrik до & Показати IP 7 Вересня 2014 18:27
Опять обкурилось, чучело? Никакой луганской народной республики не существует в природе, дурилка картонная... Хватит врать, иди умойся, воняет от тебя, как от козла.