USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На світлофорі Фольксваген наздогнав БМВ. Фото

21 Червня 2017 10:15
Дорожньо-транспортна пригода за участю двох авто сталася сьогодні, 21 червня, на проспекті перемоги у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці події.

Зокрема, на проспекті Перемоги близько 8.30 на пішохідному переході поблизу школи №5 зіткнулися Фольксваген та БМВ. Зі слів очевидців, Фольксаген не дотримав безпечної дистанції внаслідок чого відбулося зіткнення із БМВ.

На місці працюють патрульні. Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
фас Показати IP 21 Червня 2017 10:22
ТАЗоводи, фас! Тачки на бляхах...)))))
Лучанин до фас Показати IP 21 Червня 2017 10:27
В мене ауді свіжіша за ці машини і ти правду сказав це не номера а бляхи!
Патріот до фас Показати IP 21 Червня 2017 10:49
Статистика каже що на іноземних номерах водії скоюють в 2 рази більше автоаварій ніж водії на вітчизняних.І це факт.Проти фактів не попреш!
Ігор луцький до Патріот Показати IP 21 Червня 2017 22:27
Де я можу прочитати цю інформацію?
Марина до Патріот Показати IP 25 Червня 2017 20:08
Сумнівна статистика. Дайте посилання на офіційні джерела. Врахуйте, на іноземних номерах їздять, переважно, чайники. Ви надто вправний водій був на першому місяці водіння авто ?
Всім Показати IP 21 Червня 2017 11:27
Якщо водій, вибачте на слові БАРАН, то ти його хоч на машину на китайских номерах посади, він всеодно наробить проблем і собі і другим!!!!
Лучанин до Всім Показати IP 21 Червня 2017 12:19
Тоді, згідно статистики, 90 відсотків власників авто на іноземній реєстрації - БАРАНИ.
Ю.С. до Лучанин Показати IP 25 Червня 2017 20:10
Якщо у мене 15 років водійського стажу дорогами України і я місяць назад купив авто "на бляхах")) то я хто ? Баран чи норм чєл?)
анонім Показати IP 21 Червня 2017 13:29
які ж люди тупі. таке враження якщо вони на іноземних номерах, то в них зразу зір падає, чи реакція. чому не кричите на наші дтп - О ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКІ номера?
Ігор луцький до анонім Показати IP 21 Червня 2017 16:22
Типова хохляцька натура:сусідська куча гною смердить,а свій ні.
Олег Показати IP 21 Червня 2017 22:30
Саме так.Ви дуже правильно висловились про свої Хліви на 'колесах'!