USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На трасі Ковель-Ягодин у ДТП загинув водій. Подробиці

17 Березня 2017 16:37
Дорожньо-транспортна пригода у якій загинув водій трапилася вчора, 16 березня, на дорозі «Ковель-Ягодин». Про це інформує прес-служба волинської поліції.

Як повідомлялося, аварія сталася близько 19 години поблизу селища Голоби Ковельського району. За кермом автомобіля «Citroen berlingo» перебував 24-річний мешканець міста Камінь-Каширський. Ймовірно, він не впорався з керуванням і допустив зіткнення з автомобілем «MAN» під керуванням 57-річного жителя Мінська (Республіки Білорусь). Внаслідок ДТП водій «Citroen berlingo» від отриманих травм помер. Через ДТП вантажівка перекинулася і частково перекрила рух на автодорозі.

Відомості поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортованими засобами) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
----- Показати IP 17 Березня 2017 16:54
Це називається повністю перекрила!!! Там рух повністю заблокований !!! Даішники які не були , але роботу знали. А ці клоуни тільки знають три статті і всім їх шиють...
Олександр до ----- Показати IP 17 Березня 2017 18:12
Ой їхав я там сьогодні. В сторону Ковеля стояв хвилин 5, назад - зовсім не стояв. Так що не розповідайте, що рух перекритий... Поліція нормально справлялась з регулюванням.
----- Показати IP 17 Березня 2017 18:53
Не пі...ди недокоп!!!В 16 годин руху не було ні в одну зі сторін!!!!
горобець до ----- Показати IP 17 Березня 2017 19:36
Мабуть ти бувший коп, тому так і говориш! Рух був і прекрасно його регулювали!
Жаль, що загинула лю Показати IP 17 Березня 2017 21:28
Ну який може бути рух, якщо вантажівка повністю перекрила одну полосу та ще й половинку іншої захватила... а знаючи який рух на цій трасі то я звичайно сумніваюсь, що там може бути нормальний рух. Хіба було мало машин на трасі і тому водії стояли по 5 хв. То в такому випадку поліції пощастило. Бо інакше я навіть не уявляю скільки зусиль та часу треба було щоб звільнити трасу. Дуже шкода водія... але завжди на таких авто і ще на бусах водії літають на дорогах...
Сєрий Показати IP 18 Березня 2017 00:14
Водій сітроена житель с.Рованці Луцького р-н!!! І простіше всього списати всю вину на загиблого хлопця....
Роман Показати IP 18 Березня 2017 00:23
в 10 годині стояв в сторону Луцька хвилин 40, по обочині вже така прірва була по обїзді що ледь на пузо не сів, а назад вертався до Ковеля біля 15-30, стояло все намертво, обїзжав полем... - той і ще екстрім був) в сраному Государству за суткі машину навіть прибрати не можуть... зато ублюдкі які керують ремонтов дорогі зажди були і будуть... - не удівлюсь якщо сама це і спричинило аварію і призвело до очєрідной смерті Українця... ями вони такі падлюкі трахторами(трахторами мать його в 2017 році - і це при тому що ті срані висери самі в ЄС лопомогу траншами можуть давати) латають, хз що кидають у дірки таке враження що землю з щебнем мішають і водичкою поливають...
Лучанин Показати IP 18 Березня 2017 10:08
Ця фура досі лежить на дорозі. Вже ТРЕТІЙ ДЕНЬ!!! Чому її не забирають?
911 Показати IP 18 Березня 2017 11:08
Заборонити швидкість таким автомобілям котрі були переобладнані з грузових на пасажирські в україні. всерівно цей автомобіль є грузовим і всі ці справки виписані на нозі є липа чисто\ води тому що у вінкоді автомобіля всерівно вказано що це є грузовий автомобіль .Їхня швидкість має бути як у всіх країнах європи обмежена так як це є спецавтомобіль а не швидкісний кар.Цея пародія на автопром мусить мати наклейку максимальної швидкості в ракурсі не більше 80 км на годину. Заборонити малим черевичкам гавновозам швидкості більше як у мімті 50км у на трасі 80км. Враховуйте те що дані автомобілі мають важкийй перід автомобіля і дуже легкий зад неправильне розміщення ваги. тому дані типи авто є небезпеччними.
Володимир до 911 Показати IP 18 Березня 2017 18:53
Вага Citroen Berlingo: Вантажного -- 1163 кг Пасажирського -- 1197 кг Ну і де ти бачиш дуже легкий зад ??? Стосовно швидкісного режиму, його мають дотримуватись всі незалежно від типу автомобіля, об'єму двигуна та посади яку займає водій даного авто.
Голодна босота Показати IP 18 Березня 2017 19:04
Де Голоби, а де траса Ковель-Ягодин. Так і не зрозуміло де сталася аварія. Скоріше за все на трасі Ковель-Луцьк.
Анонім Показати IP 20 Березня 2017 22:51
Коли у*банська ця тупо*рила влада зробить дороги???????????????????????????????????????? Яма на ямі, не можливо їздити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!