На трасі Луцьк-Ковель автівка на смерть збила людину, водій втік
Учора, 25 серпня, орієнтовно о 21 годині на трасі Луцьк-Ковель сталася аварія.
Про це повідомляє Волинська правда.
На ділянці шосе між Голобами та Волею Любитівською, біля повороту до села Битень, транспортний засіб на смерть збив пішохода. Водій втік з місця події.
Зі слів громадянина, який перебував на місці ДТП та викликав правоохоронців, біля тіла чоловіка лежали уламки транспортного засобу, ймовірно від автомобіля.
Деталі аварії – згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська правда.
На ділянці шосе між Голобами та Волею Любитівською, біля повороту до села Битень, транспортний засіб на смерть збив пішохода. Водій втік з місця події.
Зі слів громадянина, який перебував на місці ДТП та викликав правоохоронців, біля тіла чоловіка лежали уламки транспортного засобу, ймовірно від автомобіля.
Деталі аварії – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.