USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На трасі «Луцьк-Львів» перевернувся мікроавтобус з людьми. ФОТО

27 Серпня 2016 21:39
Дорожньо-транспортна пригода сталася з пасажирами мікроавтобуса, який їхав трасою "Луцьк - Львів". Машина перевернулась, в результаті шестеро пасажирів госпіталізовані, з них – двоє дітей.

Аварія трапилась 27 серпня о 18:00 в Горохівському районі на 37-ому кілометрі львівської траси, поряд з селом Софіївка.

На місце аварії відправили чотири "швидких". Перша прибула на місце ДТП за 15 хвилин.

В результаті автопригоди травмувалося четверо дорослих та двоє дітей. Постраждалих в стані середньої тяжкості госпіталізували в Луцьку міську клінічну лікарню. Діти отримали синці та забої, наразі їх оглядають медики в обласній дитячій лікарні. Водій «буса» від госпіталізації відмовився.

Про обставини та причини ДТП - згодом.

Фото прес-служби волинської поліції:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
місцевий їхав Показати IP 27 Серпня 2016 22:27
мав щастя їхати в тому бусі, то хочу сказати, що швидка швидко приїхала, хоч це і між селами далеко від цивілізації було. Казали що і з Луцька швидкі були задіяні, не ділять що то район інший.МОЛОДЦІ!.
до їхавшого до місцевий їхав Показати IP 27 Серпня 2016 23:37
а поліція?
місцевий їхав до до їхавшого Показати IP 28 Серпня 2016 13:08
вже всіх травмованих забрали, тоді прибули браві і напижені
Євген Показати IP 27 Серпня 2016 22:39
Якраз був в "дитячому травмпункті" з своєю малою, коли привезли хлопця на рентген... З розмов почув, що так поспішали в Луцьк на "Одесський" поїзд...
Олег Показати IP 28 Серпня 2016 08:56
Встигає завжди той хто ніколи нікуди не спішить.
дід Показати IP 28 Серпня 2016 10:12
о пішла жара ! одна баба сказала.....
лучанка Показати IP 28 Серпня 2016 10:15
Куди гнав цей водій. Та траса в цьому проміжку дороги просто чудова,хоч яєчко коти. Пр*дурок,хто спішить на поїзд,висади на фіг,хай бере таксі.Це люди повинні бути заложниками якогось прид*рка.А взагалі то львівські маршрутки ганяють,як прид*рки, мало того,то по пів години за кермом трандять по телефону.Я з цієї сторони часто їзджу. Просто жах,слава Богу,що всі живі.
Віталій Показати IP 28 Серпня 2016 10:49
А газон з морозивом, другий учасник ДТП, рухався з боку Львова чи з Луцька?
! Показати IP 29 Серпня 2016 16:41
Не пий 100, не їдь 100, живи 100