USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На центральній вулиці Луцька - потрійна ДТП

30 Жовтня 2014 17:16
У Луцьку - ДТП за участю трьох транспортних засобів – двох автівок та тролейбуса №15а.

Автопригода трапилося сьогодні, 30 жовтня, близько 16:30, навпроти Волинської обласної станції переливання крові.

Зі слів очевидців аварії та водія тролейбуса, причиною зіткнення стало те, що автомобіль марки ЗАЗ, моделі «Славута», виїхав на зустрічну смугу. Як наслідок, незначних механічних ушкоджень зазнав електротранспорт та сам ймовірний винуватець ДТП.

Значно менше пощастило водію Hyundai, якому доведеться займатись капітальним ремонтом передньої частини авто.

За станом на 16:53 на місце пригоди приїхали працівники ДАІ, які в подальшому, після з’ясування усіх обставин ДТП та експертизи, й коментуватимуть деталі інциденту.

Зауважимо, що внаслідок зіткнення трьох транспортних засобів по проспекту Волі утворилася велика «тягнучка».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Корінний лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 17:35
РЕПЛІКА. Оце так якість та міцність автомобілів-бляшанок, тільки зачепи то все відлітає! Мені показували на корейцю приварний шаровий палець. На таких авто поїздив 5літ і продавай швидше.Це сучасне автомобілебудування таке.
Igor до Корінний лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 17:46
На то і розраховано, круговорот. Якщо все буде на 50 років, то потрібно перебудовувати всю світову економіку, бо не буде як всім прогодуватись.. або всім комунізм))
Степ до Igor Показати IP 30 Жовтня 2014 22:17
Сучасні авто розраховані на 15 р експлуатації \ для довідки\
Корінний лучанин до Степ Показати IP 31 Жовтня 2014 13:03
У тебе ,яка машина є? Купи корейця та перевір розрахунок і оте тобою написане / так, для майбутньої довідки/ ! Дуже дорогі, екслюзивні такий термін витримають, тому що покупець умови ставить і бабло даремно не платить! А б/у авто в Україну ввозять із терміном 5-10років, бо там нормальним та забезпеченим людям ПРОБЛЕМ із авто не треба.
Степ до Корінний лучанин Показати IP 31 Жовтня 2014 14:14
Термін 15 р придумав не я ЦЕ інфа з автосайтів Всі вузли і агрегати включаючи кузов розраховуються автовиробниками на 15 р експлуатації / маю француза і японця / з автосалону//
мляьт Показати IP 30 Жовтня 2014 17:50
автомобіль марки ЗАЗ, який у народі називають «Славута» - це не в народі, це офіційна назва моделі автівки марки ЗАЗ....
бандера Показати IP 30 Жовтня 2014 18:33
приклеїть бампер скотчом тай поїде далі
Лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 20:55
Навпаки: нормальні автовиробники роблять все правильно - хай бються машини, а не люди в ній! П.С. Подивіться краш тести "наших" бляшанок, що з манекенами робиться!
Олександр Показати IP 30 Жовтня 2014 21:46
Був свідком тої тягучки. Смуга в напрямку центру була вільна а напроти шаленна пробка. Однак "доблесні" підрозділи ДАІ навіть не здогадались стати і відрегулювати рух автотранспорту. Соромно!!!
екскурсовод Показати IP 30 Жовтня 2014 22:30
21 волга - машина на все життя!!!
лучанин до екскурсовод Показати IP 31 Жовтня 2014 01:16
Думай що пишеш))
бандера до олександе Показати IP 31 Жовтня 2014 10:13
на рахунок даі це правильно взагалі свою роботу не виконують ган......