USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

На Цуманському посту відсьогодні чергуватимують патрульні, а не ДАІ

5 Лютого 2016 14:28
На Цуманському посту, де раніше чергувала ДАІ, починаючи з 5 лютого працюватиме патрульна поліція.

Про це повідомив начальник управління патрульної поліції міста Луцьк Антон Цюцюра, – інформує Волинське агентство розслідувань.

“Сьогодні патрульна поліція міста Луцька взяла під контроль відрізок траси Цумань-Цуманський пост-Устилуг”, – розповів головний патрульний міста.

Тож відтепер чотири патрулі нестимуть службу на цьому відрізку траси. Один з них буде стаціонарним і знаходитиметься на посту, а три автомобілі будуть рухатися маршрутом — зокрема, один патрулюватиме ділянку від Луцька до Рівненської області, ще один – від Луцька до Устилуга.

Відрізок траси, який триматимуть під контролем Луцькі патрульні, простягається на понад сто кілометрів.

Цюцюра також розповів, що поліцейські планують працювати на теренах усієї області. “Працюємо над цим разом із департаментом патрульної служби”, – додав він.

Тож уже від сьогодні патрульні взялися до роботи на довіреному відрізку дороги. Їхні графік роботи буде таким самим, як і в інших патрульних — на посту постійно працюватиме троє правоохоронців, зміна триватиме 12 годин.

Інспектор патрульної служби Андрій Мазяр, якому випало чергувати на пості у день відкриття, зазначив, що патрульні не хвилюються через нову специфіку роботи.

“Беремося за роботу, будемо працювати. Так само, як ми розпочинали місяць тому, було складно. Але розберемося, тим паче, у нас вже є навики, які ми здобули за цей місяць”, – додав поліцейський.

Фото з офіційної сторінки Патрульної поліції Луцька у Facebook.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
sms Показати IP 5 Лютого 2016 14:40
а три автомобілі будуть рухатися маршрутом — зокрема, один патрулюватиме ділянку від Луцька до Рівненської області, інший від Луцька до Устилуга. 1+1=3?
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 14:53
пацани строіли за своі гроші той пост а ці м***кі будуть там службу нести
Анонім до Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 15:52
За хабарі!!!
Андрій Показати IP 5 Лютого 2016 15:02
Патрульна поліція почала вже брати хабарі!!! І Луцька їм стало мало!!!))
Риба до Андрій Показати IP 5 Лютого 2016 15:15
А чому дивуватись - ми ж українці!
Волиняка Показати IP 5 Лютого 2016 15:13
“Працюємо над цим разом із департаментом патрульної служби”, – дав він. Що ДАВ то ДАВ!!!
цюцюра до Волиняка Показати IP 5 Лютого 2016 15:19
Хаха)))))))))))) ото я ДАВ, але вже виправили
Оксентюк Показати IP 5 Лютого 2016 15:14
з 160 патрульних 60 підуть на трасу, в місті залишится 100 і ШО?
Волиняка Показати IP 5 Лютого 2016 15:30
Вже виправили. Горбатого .......... виправить, виправляйте вже все. Їхні графік роботи буде таким самим, як і в інших патрульних. ЇХНІ Інспектор патрульної служби Андрій Мазяр, якому випало чергувати на пості у день відкриття. НА ПОСТІ
Яя Показати IP 5 Лютого 2016 15:47
ж*па
А Показати IP 5 Лютого 2016 16:01
Гірлянди гарно,а де толк. Зловити грабіжника не виходячи з машини. Так вміють тільки грузини.
Іван Показати IP 5 Лютого 2016 17:08
Для економії коштів достатньо поставити на цьому відрізку відеоспостереження як у Франції. Для чого ці рейсові дорогі машинки, коли в державі реально біда? Напевно це питання буде вирішувати наступне покоління олігархів, бо нинішні .....
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2016 17:10
Перечитав коментарі і виявляється більшість з них написано ГАІшниками вигнаними з прикормленого місця))))
Шурик Показати IP 5 Лютого 2016 22:04
А ось якщо реально подивитись на речі нащо там люди ??? Поставити камеру з розпізнаванням номерів і нетреба машину постіно туди гоняти і людям непонятно чого стояти...та і не тільки там.
водій Показати IP 5 Лютого 2016 22:58
поліція чи даі, всеодно ПДР не знають))