USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Загинули батько і син з Ковеля, які пішли захищати Україну добровольцями

16 Січня 2023 21:17
17 січня у Ковелі будуть прощатися з двома військовими – батьком і сином – Михайлом та Олександром Куциками. Обоє ковельчан загинули під час несення служби у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну.

Про це повідомив міський голова Ковеля Ігор Чайка.

Син Куцик Олександр Михайлович (14.08.1996-16.01.2023).

Був старшим солдатом в одній із бригад ТРО. Свого часу – з 2016 по 2021 рік – за контрактом служив в армії, був учасником бойових дій, воював під Краматорськом.

25 лютого 2022 пішов воювати добровольцем, хоч за станом здоров’я міг лишатися вдома.

Але захопленням його життя були армія та захист країни...

Батько Куцик Михайло Степанович (28.08.1974-16.01.2023).

25 лютого 2022 року пішов добровольцем боронити країну разом із сином.

Був приватним підприємцем, захоплювався автомобілями.

«Він скрізь був разом зі своїм Сашком. Вони й навчальний заклад закінчували один і той же – школу № 2.

Завтра в останню дорогу будемо проводжати їх також разом.

Молитовного супроводу їхнім душам. Підтримати маємо завтра, в цей складний день горя і скорботи, всією громадою – маму-дружину, доньку-сестру, бабусю...», – наголошує Ігор Чайка.

Чин похорону за військовими:

11.45-12.00 – відспівування в соборі Святого Димитрія Солунського, що на вул. Шевченка, 3.

12.45-13.00 – хресна хода в центр міста й громадянська панахида на Площі Героїв Майдану, що біля міськоі ради.

Поховають військових на Алеї Героїв міського кладовища.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним загиблих захисників. Вічна пам’ять!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Радувець Ларіса Показати IP 16 Січня 2023 21:41
Слава Героям!!! Низький уклін!!!
Новік Показати IP 17 Січня 2023 04:17
Невимовна біль(((
123 Показати IP 17 Січня 2023 06:18
Господи.....
Альп-418 Показати IP 17 Січня 2023 10:24
Маємо пам'ятати все життя наших Героїв! а також всі злодіяння рашистів, коли вони через 5-10 років полізуть з виправданнями і проханнями пробачити...
Герої Показати IP 17 Січня 2023 11:13
Вони не ухилялись і пішли в армію. Людина яка це зробила, дасть Бог понесе відповідальність на повну. Замполіти бригади теж мають понести відповідальність. Вдома більше служать ніж проводять роботу превентивну. Лише здатні ордена самі собі видавати, замість того щоб працювати з військовими.
додік до Герої Показати IP 17 Січня 2023 14:09
Так що, хтось зі своїх убив? Пздц...
Богдан Показати IP 17 Січня 2023 12:33
Так чому приховуєте від кого загинули???
Анонім Показати IP 17 Січня 2023 16:23
тож писали що вони в теробороні були якийсь конфлікт був. дуже шкода обох
Правда Показати IP 18 Січня 2023 07:58
Хороше "совкове"слово-замполіт.Тільки відповідальність одна-на передову.
Володька Показати IP 18 Січня 2023 17:16
Вони не через парашку загинули,шо за фейкі тут?!
Іван Показати IP 19 Січня 2023 06:57
Їх розстріляв свій же земляк, сержант. Прокуратура замовчує цей факт!