USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Володимир-Волинський чекає кадрова «чистка»

22 Вересня 2014 09:35
Керівників важливих підприємств Володимира-Волинського замінять на нових посадових особіб. Відповідні розпорядження уже готуються.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 22-го вересня.

«У четвер у мене була робоча зустріч у місті Володимир-Волинський, ми там говорили про питання, які вирішує місцева влада щодо підготовки до зими, ремонту доріг тощо. Зустрівся я й із сільськими головами. З цього приводу я підготую ряд доручень, які будуть стосуватися кадрових питань тих організацій, які життєво необхідні місту», - повідомив Гунчик.

Окрім того, він додав, що ще був і в Нововолинську, де заїжджав у міську лікарню. Щодо її розвитку наголосив, що тут особливо активно працює волонтерство і благодійництво, яке сприяє розбудові медзакладу.

Чиновник наголосив, що це не остання його поїздка в регіон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Оце Показати IP 22 Вересня 2014 10:11
І вся робота-п о ї з д к и!
економіст Показати IP 22 Вересня 2014 10:17
тепер своїх олухів понаставляє, а толку?
Штефан, Луцьк Показати IP 22 Вересня 2014 10:27
На Володимир чекає кадрова чистка. А у Нововолинську процвітає "благодійництво та волонтерство", якого у Саганюка нема. Петре Даниловичу! Ну, що ж Ви так? Вірніше не так. І за княже місто турбуєтесь і за 51 ОБМР. І порядок у вас, не порівняти із сапожніковським. Та, й хабарництва і корупції набагато менше. Що ж ви Гунчику медом не підмазали, як В. Сапожніков? Думай, Петре, думай міцно!
Цікавий Показати IP 22 Вересня 2014 10:55
А як голова ОДА може міняти керівників у місті?
Анонім Показати IP 22 Вересня 2014 11:31
О, пішла боротьба за виборця. От вам і адмінресурс.
треба помІняти Показати IP 22 Вересня 2014 11:32
мІняйте свободІвцІв на порядних людей І буде толк
гузь не пройде Показати IP 22 Вересня 2014 11:33
ла ла ла ла
нехай Показати IP 22 Вересня 2014 11:44
нехай гузь загризе мельника а юнак гузя юнака хай зІстьярема а ярему жаба
Андрій Показати IP 22 Вересня 2014 11:52
Відчуваю що на Володимир чекає не один в бак і виклик.
вибирай саганюка Показати IP 22 Вересня 2014 12:13
треба вибирати саганюка а Інакше на вибори нема чого ходити
свояк Показати IP 22 Вересня 2014 12:17
Гай , гай, невже епоха володимир - волинського всепартейного і престарелого князя Петра так безславно і швидко закінчиться !То невже його " любі друзі " йому не дороможуть !!!