USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Волинь привезуть тіло загиблого бійця

12 Вересня 2014 10:06
Волинь знову втратила свого бійця. Додому повертається тіло Тарасюка Богдана, який загинув на Сході. Про це інформує Наталія Соколова в мережі.

"Знову чорна хустка... Сьогодні додому повертається тіло Волинського героя Тарасюка Богдана 1990 року нароження з села Буцинь, Старовижівського району. Біль... На жаль, ми розшукали його в Дніпрі... Наші волонтери опізнали його в морзі по особливим прикметам... Сьогодні його забрала мама, сумнівів немає", - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляли про розшук бійців 51 бригади Сергій Демяніка та Богдана Тарасюка.

Демянік Сергій з 51-ї бригади, 1988 року народження, місто Ковель розшукується досі. Військовий не виходить на зв'язок з 28 серпня. Волонтери просять допомогти будь-якою інформацією.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
віта Показати IP 12 Вересня 2014 10:25
Боже яке горе в нашій країні! не думала що таке буде а все це за гроші за боротьбу за владу. хотіли жити краще а стало гірше -все подорожчало а зарплати ті ж самі але найголовніше і найболючіше -те що люди гинуть!!!!!!!!!!!!!!!!а за що і за кого??!!!!
Анонім до віта Показати IP 12 Вересня 2014 10:46
23 роки Украiна жила як гуляща дiвка. Залишилась сьогоднi без союзникiв, без засобiв захисту, з купою ворогiв у власному домi. Нiщо не приходить нiзвiдки. Сьогодення це РОЗПЛАТА за минуле.
Анонім до віта Показати IP 12 Вересня 2014 10:50
Думай, перш, ніж писати, Бо всі ми знаємо, за що і за кого: За тебе. за твою родину, за Україну. Проти російського Гітлєра = терориста, окупанта і шизофреніка.Слава Україні! Героям слава!!!
Земля пухом Показати IP 12 Вересня 2014 10:43
Царство небесне.
Тарас Чурило Показати IP 12 Вересня 2014 10:57
Коли розпочиналась ця війна Європа обіцяла допомогу, а зараз ми виявляється нікому вже непотрібні. І що скажуть ті, які розпочинали революцію? Що ми отримали?
йесйес до Тарас Чурило Показати IP 12 Вересня 2014 13:17
коментар було видалено
123 Показати IP 12 Вересня 2014 11:01
Богдана вже сьогодні хоронять.... Царство йому небесне...
коля Показати IP 12 Вересня 2014 11:08
співчуваю рідним горе і все а багатії мабуть це не відчувають
Аня Показати IP 12 Вересня 2014 12:02
Гинуть наші дітки,простого люду, а де дітки чиновників і можновладців.Нема. Вони в Європі.А гимнуть вони за олігархів і їх бізнес.Здали Україну з потрохами,готувалиьс до цього 23 роки.І зараз усі учорашні,рвуть знову до руля,якщо ми їх знову впустимо рулити-то гріх ціна смиертям наших діток. які відддали життя не за них,а за Україну.Ні одна морда,яка була в цьому парламент не має права потрапити у новий.Наших,молодих брати і не за гроші, а за переконаннями і розумом.У нас повно-повно розумних спеціаліства, а цих со стажем комуністичним і регонівським,зрадниками і продажникам місця не повинна бути у новому парлменті,вони давно повинні сидіти в тюрмах,але дося вільно гуляють і спосорують терористів Єфремови,Колесники і їм подібні
Олена Показати IP 12 Вересня 2014 15:00
Життя одне Рідна Батьківщина місто в якому виріс твоє. а ворог один хто посилає смерть і кров Моя мрія мрія всіх людей ні війні
міла Показати IP 12 Вересня 2014 15:52
я думала що хлопців справжніх немає, а виявляється ось їх скільки. хороших, гарних, справжніх чоловіків. Боже милий за що їм така доля...чому Україна їх має сьогодні втрачати...за що нам такі випробування. мабуть за дурні голови наших усіх великих Президентів.