USD 39.56 39.90
  • USD 39.56 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волинь приїде предстоятель ПЦУ Епіфаній. Програма заходів

9 Травня 2023 08:59
Предстоятель Української православної церкви, Блаженнійший митрополит Епіфаній відвідає Володимир-Волинську єпархію.

Про це повідомили у пресслужбі Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

9-10 травня 2023 року блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) з архипастирським візитом відвідає Володимир-Волинську єпархію.

Програма візиту

Вівторок 9 травня:

16:00 год. – м. Володимир зустріч на межі міста;

16:30 год. – зустріч з представниками влади на межі м.Нововолинськ;

17:00 год. – відвідування храмів м. Нововолинськ (храму Архистратига Божого Михаїла настоятель прот. Михайло Нідзельський; собору Кирила і Мефодія настоятель прот. Олександр Горевич; собору Святого Духа настоятель прот. Степан Фульмес).

18:30 год. – зустріч в міській раді з міським головою та депутатським корпусом.

19:15 год. – спілкування (інтервʼю) в студії місцевого інтернет-видання «Буг».

Середа 10 травня:

9:00 год. – святкова Божественна літургія в кафедральному Соборі Різдва Христового м. Володимир;

12:00 год. – зустріч з військовослужбовцями 14 бригади м. Володимир;

12:30 год. – зустріч в міській раді та пресконференція м. Володимир;

13:30 год. – відкриття скверу памʼяті загиблим випускникам ДНЗ «Нововолинський ЦПТО» освячення стелли (памʼятного знаку) с. Будятичі Володимирського району.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Самсон Показати IP 19 Квітня 2023 13:25
1. Нема Володимира Волинського. Є Володимир. А єпархія зосталась? Радянщина!. 2. 9 травня у митрполита Михаїла День народження, а Єпіфаній їле до Володиимира. На два дні. Дивно.
Всезнайко Показати IP 19 Квітня 2023 13:46
Їде воду каламутити?
Іван до Всезнайко Показати IP 1 Травня 2023 19:31
У тебе сьогодні вихідний? Не пасеш в поляка худоби? Чи вже відпас?
Лучанин Показати IP 19 Квітня 2023 14:29
адептам маськовскої сєкти страждати
Глас Показати IP 19 Квітня 2023 15:30
Об'єднає дві волинських єпархії луцьку і володимир-волинську в одну - Волинську єпархію ПЦУ із центром у Володимирі !
брат Анатолій до Глас Показати IP 20 Квітня 2023 20:11
Яка у вас творча фантазія. )
Гоцул Показати IP 19 Квітня 2023 18:04
Подальше відбірати майно ...
Алег Показати IP 19 Квітня 2023 19:23
В аду горіти пцу!
брат Анатолій до Алег Показати IP 20 Квітня 2023 20:12
Алєг, не поспішай поперед батька в пекло!
123 до Алег Показати IP 2 Травня 2023 12:13
В аду горіти кацапським оркам і їхнім дітям, які зазіхнули на цілісність України. Також в аду горіти особам, які проживають на території України та під прикриттям "святості" і "канонічності" ненавидять Україну, українців та б*ють поклони вбивцям українців, за те що ми хочемо просто жити на своїй землі, щоб якесь пуйло зі своїми "священниками" нами не керувало.
Саня Показати IP 20 Квітня 2023 08:15
Подивіться відео в ютубі що каже Філарет про Епіфанія і пцу, щоб не казали що «масковська» церква баламутить. Доречі з Міхаілом Епіфаній теж в поганих відносинах тому і показово їде не в Луцьк на ДН Михаїла. А взагалі, пцу це політичний проект попередньої і нинішньої влади, який кане в літу разом з нею.
брат Анатолій до Саня Показати IP 20 Квітня 2023 20:15
ПЦУ І УПЦ КП у свій час об'єднаються в Єдину Помісну Православну церкву Україна на правах патріархії. А де будете ви???
Саня до брат Анатолій Показати IP 20 Квітня 2023 22:18
Так вже ж об‘єдналися, ще як томас получали, а після цього Філарет хтів вийти з пцу і говорив що його «кинули» це ж доступна інформація. А я буду дома)
Анонім до Саня Показати IP 2 Травня 2023 14:50
Патріарх Філарет розказав про цей томос. є відео. .а Філарет на хвилиночку його отримував. але отримав не те що хотів.
українець до брат Анатолій Показати IP 3 Травня 2023 08:41
Не все там просто як Ви думаєте...І проблема першочергово і в самому єпіфанію,якого як би сказати - не сильно вибрали...можна сказати ,що єпіфанія призначили політично.Забагато там грязі було і політики.Як говорять знаючі люди- вибрали тоді михаїла це по перше,а по друге - при цьому " томосувані" з початку самого - порох кинув філарета...так що ще все впереді....
Ерос Показати IP 1 Травня 2023 19:27
Хоче далі відбірати в мирян століттями намолене !!!
Іігор луцький до Ерос Показати IP 1 Травня 2023 21:34
Повернути те,що сталінське рпц вкрало.
Патрiот до Іігор луцький Показати IP 9 Травня 2023 09:15
В Стамбул хай iде повертати.
Новік Показати IP 1 Травня 2023 21:22
Почитавши коментарі жахнулася скільки вати живе на Волині, перемога буде не скоро ой не скоро, як що так будуть підтримувати мп(
Справедливий Показати IP 2 Травня 2023 07:30
Не каркай, перемога буде швидше над рашистами коли громадяни України будуть об'єднанні. Хто робить якісь провокації серед населення,той свідомо послаблює згуртованість..
Анонім Показати IP 2 Травня 2023 14:54
Пересопницьке Євангеліє на яке ложать руку президенти наші при присязі теж на церковно слов.янській мові .на якій веде службу УПЦ.
Аноніму до Анонім Показати IP 2 Травня 2023 21:26
Спочатку Старий Заповіт був написаний арамейською мовою та мовою іврит. Але ж переклали на грецьку, а потім латину, а згодом на європейські, азіатські та африканські мови. Новий Заповіт писався переважно грецькою, окрім івриту, а тепер є навіть на руском наречії, зроблений правда з церковнослов'янської, яку більшість московських попів не розуміють. Усі народи воліють читати і слухати зрозумілою мовою, а не штучно "сакральною" чи давньою, якою мало хто тепер говорить. А що було колись, то це просто історичне джерело
Еросу Показати IP 2 Травня 2023 15:12
Не варто збуджувати народ дурницями. УПЦМП виникла в другій половині 1990-го року. Про яку спадщину мова? До 1945 року усі православні парафії на Волині входили до Православної церкви Польщі. Потім комуністи передали їх РПЦ, як кріпаків. Потім оголосили якусь УПЦ, аби тільки не утвердилась справжня помісна Українська церква. Чимало в цьому на москву попрацював такий собі Влодик та Ніфонт
Всім Показати IP 5 Травня 2023 07:48
Головною ознакою РПЦ, УПЦ є безмірне невігластво в релігії, не кажучи про інші знання. Тотальний дебілізм
Володимир - батьківщ Показати IP 9 Травня 2023 13:28
Знакова програма щодо зруйнування ще однієї скрєпи "руского міра". Відомо, що Володимир, хреститель Русі був позашлюбним сином Святослава, а матір його була Малуша, ключниця княгині Ольги (баба Володимира). Рідним братом Малуші був знаний воєвода Добриня Нікітіч (Низкинич) до родових володінь якого входили волинські Будятичі, Низкиничі і Калусів (нині Гряди). За однією з останніх версій, саме тут за 22 км. від Володимира у с. Будятичі (Будятина весь за літописом) народився майбутній князь Володимир Святославович. Ряд дослідників (Юрій Диба) говорять, що сюди, на батьківщину, княгиня Ольга відіслала мешкати Малушу, щоб та народила і зберегла позашлюбного сина від Святослава Хороброго. Чому місто Володимир. Для чого пізніше було йому давати приставку "Волинський". Якщо історичну правду витягти на світло - пазли складаються...
До Володимир - батьк Показати IP 9 Травня 2023 18:28
Які джерела, шановний, використав? І що цим дописом хотів сказати?
Волдимир-батьківщина до До Володимир - батьк Показати IP 9 Травня 2023 23:24
Джерела: 1. ПОВІСТЬ ВРЕМ’ЯНИХ ЛІТ запис за 970 рік. 2. ЛІТОПИС РУСЬКИЙ. Переклад Л. Махновець. Стор. 40. Вид. "Дніпро". 1990 рік. 3. ЛІТОПИС РУСЬКИЙ. Додаток - Родовід руських князів. Вид. "Дніпро". 1990 рік. 4. Батьківщина святого Володимира. Юрій Диба. Луцьк. Вид. "Надстир'я" 2021 рік. 5. https://m.youtube.com/watch?v=qN1PtZM9afA Коментар підкреслює знаковість першого архіпастирського візиту митрополита на Волинь, а саме на батьківщину Хрестителя Руси. А також сприяє пробудженню інтересу громади до історії рідного краю.