USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині батьки не завезли 4-річного хлопчика в лікарню, бо не мали коштів

9 Вересня 2021 11:09
Учора під час відвідування сім'ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах, поліцейський офіцер Самарівської територіальної громади помітив хлопчика, який мав хворобливий вигляд.

Про це повідомили на сайті ГУНП Волині.

4-річний Юра кашляв та був блідим, він розповів правоохоронцю, що погано себе почуває. Батьки дитини не мали коштів, аби поїхати до лікарні, адже найближчий медзаклад знаходився за 60 км від дому.

Поліцейський офіцер громади Анатолій Пашкевич, не вагаючись, відвіз Юрика з матір’ю на обстеження до лікаря. Медик оглянув його та призначив належне лікування, на щастя, нині хлопчик почувається краще.
Нагадаємо, днями у Черкасах помер хлопчик, який з тяжкими травмами і підозрою на черепно-мозкову травму кілька днів лежав удома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
маркс Показати IP 9 Вересня 2021 11:55
бесплатная медицина, реформы, - это вам не проклятый совок. Но будет еще хуже. Так гайки затянут, что за каждый шаг платить здоровьем детей придется. Дикий оскал капитализма
пиняботокс до маркс Показати IP 9 Вересня 2021 14:39
Да, ти шо. От я був проїздом в Польщі і в Чехії. Так там така медицина, що ти свій совок в *упу собі засунь. Основні ліки безкоштовні, рівень медицини височенний, умови для хворого ідеальні. Тому кажу тобі ще раз, ти свій "оскал капіталізма" засунь в своє соц.о.ко.
Народна прокуратура до пиняботокс Показати IP 9 Вересня 2021 15:20
У Польщі і Чехії не було "видатної" реформи від "імпортних бомжів" з Грузії, Литви і США
пиняботокс до Народна прокуратура Показати IP 9 Вересня 2021 18:47
Всі наші видатні реформи зроблені місцевими видатними "шістками" олігархів, від медицини починаючи енергетикою закінчуючи. А Супрун тільки розшевелила це бл*дське гніздо, так її зразу задвинули. І ще три роки після неї всі свої "дастіжєнія" нею ж прикривають. Якби у нас дійсно реформи ключових галузей проводилися б іноземними фахівцями, то все було б зовсім не так "сумно" як зараз, а так маємо шмигалів від ахметки у всіх галузях.
Антон до маркс Показати IP 10 Вересня 2021 11:01
В совку люди в 30 років вже були без власних зубів, з блискучими коронками. До лікарів ходили тільки коли припре. І намагалися по блату попасти до кращого лікаря, а не до решти криворуких 90%.
Дідо до Антон Показати IP 10 Вересня 2021 12:24
Не вріть. Мені у відомчій поліклініці все нормально робили, і імпортними матеріалами.
вояк Показати IP 9 Вересня 2021 11:55
Респект офіцеру!!! Приклад для інших.
В . Показати IP 9 Вересня 2021 14:58
Благородно поступил офицер.УВАЖУХА!!!!!!!!!
Куні Показати IP 9 Вересня 2021 23:31
Він ще котиків з дерев знімає, герой просто
Нострадамус Показати IP 10 Вересня 2021 12:55
Добре, що завiз! Погано, що людей довели до такого стану, що не мають коштiв на саме необхiдне!..
Олександр до Нострадамус Показати IP 11 Вересня 2021 12:58
Та самі і довели, по продавати свої голоси за 200 грн вважали що мудрі, а зараз влада не така. Думати потрібно за майбутнє, а не за свій гаманець