USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині безпідставно подорожчали медикаменти

5 Березня 2014 13:42
Мешканці області повідомляють депутатам Волиньради про суттєве збільшення цін на лікарські засоби.

Під час 24 позачергової сесії облради, що відбулася 5 березня, до керівництва Антимонопольного комітету України на Волині із депутатським запитом звернулася депутат Валентина Блінова. З її слів, мешканці Старовижівського району повідомили, що ціни на медикаменти в аптеці підприємства «Волиньфарм» збільшилися у лютому на 10%, а згодом і на 20%.

Вона розуміє, що таким чином ринок реагує на підвищення курсу долара, проте медикаменти закуповували ще до підвищення валютного курсу і мешканці області нарікають на безпідставне підвищення цін на медикаменти.

Тому Блінова просить антимонопольників з’ясувати, на якій підставі були підвищені ціни у аптеці «Волиньфарм».

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Аліна Показати IP 5 Березня 2014 13:53
В п"ятницю купувала ліки в торговій мережі аптек "Волиньфарм", то всі цінники на ліках було зірвано. До того, мої ліки вже коштували на 23 гривні дорожче, чим попередній раз. На моє питання чому так подорожчали ліки , провізор відповіла, що це вже нова закупка((( Купувала в Луцьку.
Луцьк Показати IP 5 Березня 2014 13:56
Нехай різницю в цінах відшкодовують БЮТ, Сволота та Удар!!!!!!!!
НЕЛУЧАНИН до Луцьк Показати IP 5 Березня 2014 14:52
тобі все-одно ніякі ліки не допоможуть. помаж головку зеленькою
Лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 15:33
Я бачу ти її п'єш!
да до Луцьк Показати IP 5 Березня 2014 17:35
хай би крали дальше.і інтернет виключити щоб спокій
До відома Лучан Показати IP 5 Березня 2014 13:56
Дійсно ліки подорожчали у мережі аптек "Волиньфарм", у неділю вже не діє система знижок "10%".
Луцьк Показати IP 5 Березня 2014 14:19
Ліки подорожчали суттєво,отак роблять бандити- це траватан в аптеці Сальвії. Я купувала раніше ліки,які коштували 130 грн, а в лютому місяці купила вже 170.І за пенсію купую,бо без них не можу навіть дня.Отак роблять олігархи на горі і нещастя заробляють мільйони.
юля Показати IP 5 Березня 2014 14:35
Слава революції, Слава Україні а ви хворі помирайте у радості та щасті за Євромайдан....
НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 14:54
подякувати треба папєрєднікам, які розікрали бюджет до нитки і спричинили інфляцію
Лучани до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 15:35
коментар було видалено
Агов до НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2014 16:26
У попередників був сформований бюджет на 2014 рік, та на березень були заплановані добавки на соц виплати! А тепер ми всі гризтимо сухарі, бо дехто вирішив змінити "тиранів" - на ТИРАНІВ.
Анонім до Агов Показати IP 5 Березня 2014 17:29
Надбавки до соцвиплат з пустого бюджету...???? А давайте я вам теж щось пообіцяю, тільки чекати будете довго, зате певний період будете хвалити за мою обіцянку
Агов до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 17:46
Казна була в порядку, поки не прийшли до влади ті - хто називає себе вибором народу!
Ірина Показати IP 5 Березня 2014 15:51
Так, дійсно. Ціна на ліки в мережі волиньфарм разом зі знижкою по пенсійному (7%) тепер більша ніж у любій іншій аптеці БЕЗ знижки.
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 18:33
Ріст цін на товари відбувся внаслідок росту курсу валют.
Анонім Показати IP 5 Березня 2014 21:54
Тут відбуваються палкі дискусії на рахунок цін на медикаменти та на все інше відповідно прив’язки до доллара!!! Та кінці кінців для чого нам потрібна та валюта, що хіба у нас немає нормальних фармацевтичних заводів, які змогли б забезпечувати не лише Україну, а країни СНД та Європи хорошими медикаментами!!!! І я вже неодноразово казав, кажу і буду казати: давайте почнемо хоч трішки із себе і у нас усе буде гаразд!!!!