USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині блокуватимуть рух вантажівок з російськими номерами

11 Лютого 2016 09:58
Безтермінову акцію з блокування руху вантажного транспорту з державними номерними знаками Російської Федерації в районі села Гірники траси Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече планують розпочати завтра, 12 лютого, о 8 ранку.

З їхніх слів, автомобільною дорогою М19 Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече збільшився потік вантажного транспорту з державною реєстрацією країни агресора Росії.

"Беручи до уваги наслідки «гуманітарних» конвоїв для сходу країни, що заходять на територію України з боку ворожої держави, що розв’язала війну, подібні вантажівки перетинають кордон через пропускний пункт Доманово – Мокрани без належного митного огляду, оскільки йдуть транзитом, та можуть містити зброю, вибухівку і небезпечні вантажі, як це було у Донецькій та Луганській областях.

Оскільки Російську Федерацію визнали країною агресором, вимагаємо заборонити транзитний рух вантажних автомобілів з російською реєстрацією автомобільними шляхами Волині як такі, що загрожують територіальній цілісності та суверенітету державі України", - інформують активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Українець Показати IP 11 Лютого 2016 10:12
коментар було видалено
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 10:14
Ди*іли ви у наших водіїв фур спитали як їм перекриють в росії дороги ви будете їх сім'ї кормити?
спостерігач до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 12:10
а більше нема куди возити товар окрім раши ???
Всезнайко до спостерігач Показати IP 11 Лютого 2016 12:43
А кому ще українське лайно потрібне. В гейропі його не візьмуть.
Анонім до Всезнайко Показати IP 11 Лютого 2016 13:16
ну ти ж їсиш. і кацапи їдять на ура. то хіба кацапське лайно краще ? хіба що тобі, холую московському
Толік до Всезнайко Показати IP 11 Лютого 2016 13:53
Чемодан-вокзал-Сахалін, шановний. Йди вже збирайся
ку до спостерігач Показати IP 11 Лютого 2016 16:19
Американские, немецкие, французские побратимы готовы остановить свое производство ради развития украинского. Сам Яценюк вчера сказал. Раша нервно в стороне курит!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 12:16
будуть їздити в інші країни
Ан до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 10:08
Нашим транзит по роісії заборонений уже більше місяця.
Дальнобой до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 10:41
Між іншим, нашим фурам в рашці заборонили в'їзд та транзит, так що ваш комент не є доречним.
Тарас Показати IP 11 Лютого 2016 10:21
Польша не пропускає, а наші можновладці як маріонетки Ганьба!
Курва до Тарас Показати IP 12 Лютого 2016 10:24
Анонім, і коли вже таких не буде в Украіні, як ти?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 10:36
Та й по Луцьку їх їздить.
Василь Показати IP 11 Лютого 2016 10:55
Думав вже що попустило. А ні!
Волиняка Показати IP 11 Лютого 2016 11:38
Давно пора. Молодці. ще тільки нам тут нехватало гумконвоїв.
,,,,,,,, Показати IP 11 Лютого 2016 12:14
Ми ж страшні бендери нефіг тут іздити бо поімо всіх,вскрізь заблокувати треба
ку до ,,,,,,,, Показати IP 11 Лютого 2016 16:20
На дрова перешел, блокиратор?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 12:15
правильно. нехай кацапи літаками свою продукцію возять, бо імпорт і так закрили
волинь Показати IP 11 Лютого 2016 12:40
Будьте людьми!!! Людт на работе. Не доводите ситуацию до абсурда
Колега Показати IP 11 Лютого 2016 13:12
Жодного блокування станом на 13 годину немає. Інформація не відповідає дійсності. Перевіряв через надійні джерела.
Львів до Колега Показати IP 12 Лютого 2016 09:53
З 12 лютого о 8-мій ранку! Читай уважно!!!
Віталій Показати IP 11 Лютого 2016 13:13
Все правильно роблять. Зустрічні санкції у відповідь на російські - заборонити транзит з кацапстану. Хай возять в Китай.
палицюк Показати IP 11 Лютого 2016 14:02
Кого лобіюємо? З чиє бабло акція? Активісти за хабарями скучили?
Дмитро Василенко до палицюк Показати IP 11 Лютого 2016 15:55
Лобіюємо державу Украіну, блокада лише москальського транспорту!!!! Хабарі)))) то смішно)))) мій контакт в ФБ, звертайтесь
Цікаво Показати IP 11 Лютого 2016 18:55
А хто дизайну ставить???Кацапи!
Цікаво Показати IP 11 Лютого 2016 18:56
Дизлайки
ШЕФ Показати IP 11 Лютого 2016 20:18
правильне рішення на 100 прцентів.
Yuliia Показати IP 12 Лютого 2016 09:38
Слава Україні ! хлопці молодці самі взялися ,бо ця влада взагалі вже нічого не думає . І ніхто не думає про нашу бідну державу окрім простого народу . Порошенко тільки думає як свої цукерки чим далі пропхати в Європі