USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині будуть нові лісові дороги

6 Січня 2015 10:57
Розвиток лісотранспортної мережі є одним із пріоритетних напрямків роботи обласного управління лісового та мисливського господарства. Це дає доступ до лісосічного фонду 2014-2015 років, у першу чергу, до важкодоступних лісових насаджень, - інформує «Волинська газета».

Важливими серед пріоритетів будівництва лісових доріг вважається освоєння лісосічного фонду у заболочених місцях і не допустив втрат стиглої деревини, зменшив витрати при вивезенні лісопродукції.

Так, обсяг запланованого будівництва, відновлення, ремонту та реконструкції лісових автомобільних доріг на 2014 рік становив 100 км, в тому числі 24 км з твердим покриттям, 29 км формування земляного полотна без облаштування твердим покриттям, відновлення та ремонтування на 47 км.

Насправді введено в експлуатацію 124,2 км, зокрема побудовано земляного полотна І-ІІ-ІІІ типів 52,29 км, відремонтовано 71,91 км. Крім того, облаштували твердим покриттям доріг 2013-2014 років – 34,33 км.

Лісівники звітують, що протяжність земляного полотна, що здано в експлуатацію, зокрема, в Осницькому лісництві ДП «Колківське ЛГ» становить 4,75 км.

Аналіз якості існуючої лісотранспортної мережі засвідчує, що вони потребують удосконалення. Адже у багатьох випадках – це проїзди, довільно накатані колії, квартальні просіки, тощо.

Відтак на 2015 рік передбачено зберегти існуючі темпи будівництва доріг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучани Показати IP 6 Січня 2015 11:00
Для чого викидати гроші платників податків на ці дороги,якщо лізгоспи збиткові і весь навар з деревини заробляють приватні фірми. ЦЕ банальне розкрадання коштів.
знаючий до лучани Показати IP 8 Січня 2015 22:22
всі лісгоспи прибуткові підприємства. не потрібно писати дурниць.
Штефан, Луцьк Показати IP 6 Січня 2015 11:04
Нові дороги це чудово! Волинь відрожується!
свидомий до Штефан, Луцьк Показати IP 7 Січня 2015 17:41
Дорога це в першу чергу привид зпиляти тисячи кубометрив деревини що росте на мисци майбутньои дороги и видповидно милиони в кишени спритних дилкив Не так давно вони на нормативному ривни збильшили ширину вирубки пид линиями електропередач яка до того иснувала десятки рокив и була достатньою аж тут виявилась чомусь завузькою а це черговий привид вирубки деревини яка в основному йде у Европу яка не спишить рубати свои лиси бо е Украина як сировинний придаток яка за "копийки" по их мирках постачае деревину А миж тим лисистисть у нас найнижча в Европи и можливо наши дити вже будуть у них купувати дороги пиломатериали бо сировину розумна держева перетворюе в продукцию на своий територии чим надае ий додаткову вартисти и забезпечуе робочи мисця Про це свидчить класична история з нафтою и газом яки ми практично безкоштовно колись перекачували в Росию з Донбаських родовищ а тепер за шаленни гроши змушени купувати у тиеи ж России
PATRIOTKA Показати IP 6 Січня 2015 11:20
Краще б дороги по містах і селах ремонтували, а не витрачали гроші на всяку фігню!!!
селище Маневичі Показати IP 6 Січня 2015 11:23
Лісові дороги за власні оборотні кошти будує лише Володимир Радіон (Маневицьке лісове господарство). А ще хто будує? Ніхто! Лісові злодії, навчіться в нього господарювати, а то зарплату даєте людям березовим соком і прищіпками для білизни. Ганьба!!!
Анонім до селище Маневичі Показати IP 6 Січня 2015 16:23
Радіон такий , як і інші. Поїдьте в маневицьке лг-там ж*па !
Анонім Показати IP 6 Січня 2015 11:38
В тексті Осницьке лісництво. Виправте помилку.
цумань Показати IP 6 Січня 2015 11:46
ми бачили як біля нас не далеко таку дорогу будували напрягаючи сільських голів.а кошти справді розкрали.і хочуть продовжити цю вже традицію.всіх в смітник
Дістало Показати IP 6 Січня 2015 11:50
В скорому часі тільки дороги лісові і лишаться бо ліс по них і вивезуть тірами !!! Люди доки ви будете терпіти?
луч Показати IP 6 Січня 2015 11:54
Ну ви й дурні коментатори невже не зрозуміло ліс красти вже немає де а дороги це ГЕКТАРИ лісу який можна вкрасти
Перший Показати IP 6 Січня 2015 12:22
пишете що попало якщо нерозумієте то і некоментуйте
Анонім Показати IP 6 Січня 2015 12:42
Яка нах дорога , ЛІСУ вже нема.
Анонім Показати IP 6 Січня 2015 15:27
Ліс повинен бути лісом
Анонім Показати IP 6 Січня 2015 16:45
вже добираються до важкодоступних лісових насаджень - з такими апетитами мафії скоро залишимось без лісу
Всезнайко. Показати IP 9 Січня 2015 10:38
О, яка безцінна інформація!!! Респект Цюрись! А де стаття про те , як всі директора лісгопів їхали 6 січня вітати Мудурика з днем народження. Агов хлопці!!! По скільки скидались на подарунок??? А бензинчик за свої кошти купували чи за грошики працівників лісгоспів????Для чого було тратитись. Подарили би йому одну петпрду, щоб вставити в його чиновницьку дупу та хай летить слідом за Шереметиком!! А дороги пан Ляхович і без вас добудує. а тіки заважаєте йому.