На Волині через спалювання сухостою згоріла хата
В одному із сіл Ківерцівського району на Волині, у результаті неконтрольованого спалювання трави, згоріла хата та господарські споруди.
Про це під час засідання 35-ї сесії Волинської обласної ради повідомив депутат Василь Байцим.
Він виступив із депутатським запитом щодо виділення коштів задля відновлення житлового будинку та господарських споруд, які повністю згоріли у результаті неконтрольованого спалення трави свого часу. З його слів, власниця будинку неодноразово зверталась за допомогою у правоохоронні органи, однак винного так і не покарали.
«А хата згоріла. Є відповідні довідки, акти з міліції та ДСНС. Тому прошу підтримати і компенсувати таку втрату коштами, щоб жінка до зими змогла відбудувати нову хату у Ківерцівському районі», - звернувся народний обранець до колег.
З подібним запитом виступив і депутат облради Юрій Лобач, до якого звернуалсь мешканка Торчину Ірина Марко з проханням виділити їй 10 тисяч гривень на ліквідацію наслідків пожежі 27 травня, яка зіпсувала більшу частину її будинку.
Й ту, й іншу ініціативу депутати підтримали, однак, чи справді допомога дійде до постраждалих від витівок «червоного півня», чи так і залишиться просто «високими» словами, покаже час.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання 35-ї сесії Волинської обласної ради повідомив депутат Василь Байцим.
Він виступив із депутатським запитом щодо виділення коштів задля відновлення житлового будинку та господарських споруд, які повністю згоріли у результаті неконтрольованого спалення трави свого часу. З його слів, власниця будинку неодноразово зверталась за допомогою у правоохоронні органи, однак винного так і не покарали.
«А хата згоріла. Є відповідні довідки, акти з міліції та ДСНС. Тому прошу підтримати і компенсувати таку втрату коштами, щоб жінка до зими змогла відбудувати нову хату у Ківерцівському районі», - звернувся народний обранець до колег.
З подібним запитом виступив і депутат облради Юрій Лобач, до якого звернуалсь мешканка Торчину Ірина Марко з проханням виділити їй 10 тисяч гривень на ліквідацію наслідків пожежі 27 травня, яка зіпсувала більшу частину її будинку.
Й ту, й іншу ініціативу депутати підтримали, однак, чи справді допомога дійде до постраждалих від витівок «червоного півня», чи так і залишиться просто «високими» словами, покаже час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.