USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині чоловіків помирає значно більше, ніж жінок. ІНФОГРАФІКА

8 Лютого 2014 10:00
Рівень смертності працездатного населення збільшується на Волині. Чоловіків помирає в п’ять разів більше, ніж жінок.

Про це повідомили під час засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації сьогодні, 7-го лютого.

«Торік рівень смертності чоловіків на 100 тисяч населення становив 715,3, жінок - 159,3. Для сильної статі цей показник відчутно збільшився, адже у 2012-му році на 100 тисяч населення рівень смертності чоловіків був 706,5, для жінок зменшився - 160,8», - висловив занепокоєння начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

В «лідерах» причин смертності - хвороби системи кровообігу.
Інфографіка управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Інфографіка управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
FanatIK Показати IP 8 Лютого 2014 10:30
У Донецьку загинув футболіст Шахтаря, та екс-гравець Волині Майкон :(
ЯЯ Показати IP 8 Лютого 2014 10:57
Якби сильна стать не бухала, та не маялась дурью, а побільше працювала та думала не про хрін зна що, а про те, що треба будь що виростити і виховати дітей і дати їм освіту, як це робить здебільшого слабка стать, то й жили б довше. А ще хай мамашині спідниці якомога раніше відпускають, бо це теж життя вкорочує.
Андрій76 до ЯЯ Показати IP 8 Лютого 2014 11:28
Якби слабка стать менше пізділа і не тріпала нам нерви без причини,тоді б і ми менше бухали і жили б довше...
ляля до Андрій76 Показати IP 8 Лютого 2014 15:43
живи тоді з чоловіком:)))
****** до ЯЯ Показати IP 8 Лютого 2014 14:03
Так, я з вами повністю згідна...
так Показати IP 8 Лютого 2014 12:29
вільному воля - бухайте і здихайте, бо з такою прогамою не "сильна стать", а тупикова гілка еволюції.
Anonymous Показати IP 8 Лютого 2014 19:02
Мне сказали: "Пить надо в меру!.." Я заглянула в словарь: МЕРА (старорусск.) - единица объема равная 26,24 литра............опаньки!!!!
Anonymous Показати IP 8 Лютого 2014 19:09
- У тебя все все подруги страшные !! А у тебя все друзья пьют !!! - Потому что у тебя подруги страшные !!!! Вот почему все парни пьют !! Девушки следите за собой и за фигурой и тогда никто пить не будит.... девушки, и не накладывай на своё личико ТОННЫ штукатурки .... а если у вас есть проблема с кожей обратитесь к дерматологу дешевле будит !!!!!!