USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

На Волині готуються до скорочення кількості чиновників

19 Січня 2015 17:24
Перші пропозиції щодо виконання рішення Уряду про скорочення чисельності працівників органів виконавчої влади на 20% керівники департаментів, відділів та управлінь ОДА повинні підготувати до початку лютого.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 19 січня. Голова ОДА Володимир Гунчик зауважив, що продовжується робота з упорядкування структури та штатних розписів облдержадміністрації, зокрема щодо виконання відповідних завдань Уряду.

Як повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Дубняк, головам облдержадміністрацій доручено вжити заходів щодо забезпечення скорочення на 3% чисельності працівників бюджетних установ та на 20% чисельності працівників органів виконавчої влади, зокрема облдержадміністрацій та райдержадміністрацій. З його слів, керівникам структурних підрозділів ОДА та підпорядкованих їм установ необхідно розпочати підготовчу роботу щодо скорочення.

Володимир Гунчик звернувся до керівників управлінь, відділів та департаментів з закликом підготувати та винести на обговорення керівництва ОДА перші пропозиції щодо виконання рішення Уряду не пізніше 1 лютого. Він звернув особливу увагу, що під час проведення цієї роботи, перш за все потрібно закцентувати увагу на професійних здібностях працівників, можливості їх переведення по горизонталі за наявності вакантних місць в інших структурних підрозділах, а також використання можливості задіяти їх для поповнення резерву на вакантні посади керівників відділів та управлінь.

Він зазначив, що розуміє те, що це питання неприємне та зачіпає інтереси багатьох працівників ОДА та райдержадміністрацій, проте це – ще один із кроків зменшення навантаження на бюджет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
103 Показати IP 19 Січня 2015 17:27
Які проблеми? Пенсіонерів скрізь - 50%. А в деяких лікарнях - 90% персоналу.
Анонім до 103 Показати IP 19 Січня 2015 17:35
вони як працювали так i будуть працювати.
jn до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:41
А от у нашої Плахотної є прес-аташе. Таких на Волинi тiльки 2 - у Беати Бживчi, як у посольствах та консульствах годиться та у заступника начальника управлiння освiти i науки ОДА Люди Плахотної то виходить у якогось заступника начальника буде навiть не пресслужба, а прес-аташе, а простий держслужбовець має бути скорочений, чи ви вiрите, що будуть дивитись на професiоналiзм - а ду..лю, на зв'язки недолугих блондинок будуть дивитьсь...!
управлiння освiти до jn Показати IP 19 Січня 2015 18:27
Ось результат всього того, що робить прес-аташе управлiння освiти http://www.uon.voladm.gov.ua/ . Люди вернiть Таранчука чи хоч Кревську поставте начальником.
до до управлiння освiти Показати IP 19 Січня 2015 18:52
не розумію, а для чого там стільки головних спеціалістів відділу кадрів. маю на увазі сайт,який ви подаєте
управлiння освiти до до Показати IP 19 Січня 2015 18:57
Маю на увазi те, що в штатi є ПРЕС-АТАШЕ - людина у всiх органiзацiях як прес-секретар, крiм посольств, яка по плану має виконувати бiльшу дiлянку роботи, глибше висвiтлювати дiяльнiсть, а сайт поданий для того, щоб показати людям, яку роботу виконує у нас прес-аташе за людськi податки, отримує бiльшу зарплату нiж держслужбовець i не попадає пiд скорочення, бо не держслужбовець.
Анонім до до Показати IP 19 Січня 2015 19:01
i усi такi "Головнi" - а толку мiнус п'ять...
тому що до до Показати IP 19 Січня 2015 20:52
Плахотна в кадрах не шарить, тому спецiалiстiв потрiбно бiльше нiж зазвичай.
@ до управлiння освiти Показати IP 19 Січня 2015 22:25
Плахотна заступник начальника це анекдот. Люди не сприймають і не поважають. Стара комуняка . Скинули леніна скинуть і плахотну . Питання часу.
Корінний лучанин до 103 Показати IP 19 Січня 2015 18:07
МОВА йде про працівників ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ! При чому тут ЛІКАРНІ?
104 до Корінний лучанин Показати IP 19 Січня 2015 18:53
тому що в лікарнях ще більший бардак
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 19 Січня 2015 19:01
Лікарня - БЮДЖЕТНА установа, якщо не знаєте.
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 20:18
Це розмова про що ? Ви батенька що , зовсім без розуму? МОВА про органи ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ і ЛІКАРНЯ у вашій уяві - орган влади. ДО психітра сходіть або йдіть вчитись до школи бо судячи із ваших тролів ви її не закінчили ! НЕ ПЕРЕКРУЧУЙТЕ НА СВІЙ ЛАД ІНФОРМАЦІЮ ОДА! ВАМ особливо "обдарованному" треба все в деталях розписувати.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 19 Січня 2015 20:22
Слухай ти -В..олодя, це тобi з такою емоцiйнiстю треба до психiатра, бюджетнi установи скорочують теж!
123 до Корінний лучанин Показати IP 19 Січня 2015 21:17
Скорочення стосується закладів бюджетної сфери також-це 3 % якщо ви не помітили. А лікарні якраз і є бюджетники........Ну якщо ви настільки вже "обдарований"
Корінний лучанин до 123 Показати IP 19 Січня 2015 21:49
А питання , як кажуть на засипку? Що може скрізь із вакансіями ЛІКАРІВ у лікарнях та поліклініках вирішили питання? Є інші статті витратні де хочуть зменшити фінансування - ЦЕ ПЛАТНЕ ХАРЧУВАННЯ в т.ч. і в школах. Це у відповідь вам "обдарованому" у вашій так "ввічливій" тональності- КОЛИ ЛЮДИНА ЧУЛА ДЗВІН, А НЕ ЗНАЄ ДЕ ВІН.
Іванівна до 103 Показати IP 11 Лютого 2015 16:10
Складна ситуація у відділі освіти Любомльської РДА(методичний кабінет: з 11 методистів вже сім пенсіонери по віку , з них половина більше 60 років) Молодих витясняють з роботи пенсіонери.Начальник намагається врятувати свою вірну гвардію і тратить максимум сил для цього, навіть зрізав зарплату , аби не вигнати своїх любих друзів-пенсіонерів. Пора вже і честь мати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дожили шановні, допрацювали до пенсії по віку,, на пенсії по десять років сидете, то дайте дорогу вже нарешті .........молодим!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ми все розуміємо але в нас в школі теж не можемо вигнати пенсіонернів бо всі кивають на районо.всім наші молоді проблеми байдужі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Штефан, Луцьк Показати IP 19 Січня 2015 17:42
Гунчик-гуморист №1!!! Чиновників ніхто не скоротить, просто ще нових чиновників наплодять!
Ідея Показати IP 19 Січня 2015 17:52
А скорочених, як безробітних - в АТО!!!
точно до Ідея Показати IP 19 Січня 2015 17:53
Прес-аташе в АТО!
Анонім Показати IP 19 Січня 2015 17:52
з тим прес-аташе це точно повний маразм - прямо як у консула. В КМУ немає прес-аташе а є просто прес секретар. Плахотна у нас посол чи консул якийсь? Тим бiльше про управлiння мало висвiтлюється iнформацiя, хiба, що на недолугому сайтi. Нащо їй те прес-аташе?
знаю до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 18:30
У неї зарплата бiльша нiж у держслужбовця, а роботи як кiт наплакав. Виходить людина з зарплатою 1248 грн. буде скорочена а аташистки всякi будуть байдики бити та писати нуднi нецiкавi статтi на сайт?
питання до знаю Показати IP 19 Січня 2015 18:35
то чому ви не згуртуєтесь та не пiдете вимагати справедливостi вище, а лише у iнтернетi? Подобаються Загрева та Плахотна? Все могло залежати вiд вас, якби не мовчали! Звикли посмiхатися в обличчя, а за спиною поливати брудом! Щось не подобається, пишiть звернення, протестуйте, наполягайте на своєму, покажiть, що не боїтеся! Дiстало уже ваше ниття!!!
777 Показати IP 19 Січня 2015 17:58
Скорочення штату призведе до появи прес-аташе у всiх начальникiв управлiнь та їх заступникiв.
Тіна Показати IP 19 Січня 2015 17:58
Так навіщо Гунчик роздуває штат, напризначав собі радників .Самому попрацювати вникнути в справу слобо?
Порада Показати IP 19 Січня 2015 18:40
Володимире Петровичу скоротіть інтригана і "стратега" дубняка, його недалеку та обмежену баєвую падругу чубару, поручительку своїх тупуватих подруг козюпу, вічного революціонера банаду, безграмотного мирку... Список можна продовжити. Візьміться до роботи нарешті і проаналізуйте свою кадрову політику.
ага до Порада Показати IP 19 Січня 2015 18:44
дада а за ДубнякомПотапенка, а то нiчого не робить тiльки ходить ниє, якi всi у...ди, хуже баби базарної...
Волинь Показати IP 19 Січня 2015 18:48
Уже рік пройшов після другого майдану , не покарано жодного вбивцю НЕБЕСНОЇ СОТНІ , не розкуркулено жодного олігарха за фінансування сепаратистів і бандформувань на сході України, а нам сьогодні розказують казочку , що будуть зменшувати кількість чиновників. Їх треба половину посадити, а другу половину звільнити . Геть старих пердунів !!!
до Волинь до Волинь Показати IP 19 Січня 2015 18:55
Повністю підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ТАКСИСТ Показати IP 19 Січня 2015 19:16
народ ви чули в держадміністрації створюють відділ по скороченню штатів
Анонім до ТАКСИСТ Показати IP 19 Січня 2015 19:18
а так i буде. Певно буде працювати посезонно)))
Правда Показати IP 19 Січня 2015 20:35
Чого ви до Плахотної вчепилися? Гарна, компетентна жінка. Не заздріть
Анонім до Правда Показати IP 19 Січня 2015 20:40
Не заздрiть? Смiх i позор освiти з її компетентнiстю!
директор до Правда Показати IP 19 Січня 2015 20:44
коментар було видалено
хахаха до директор Показати IP 19 Січня 2015 20:47
це ж тiльки в елiтних є прес-аташе! Сiльський гламур в дiї, Ленiн пiшов - кухарка залишилась!
правда до Правда Показати IP 19 Січня 2015 21:16
ви її не довго знаєте...
Сiльський голова Показати IP 19 Січня 2015 20:49
А можна менi прес-аташе? А ще можна звукову установку на гужовий транспорт "Увага, їде депутат"?
Перестаньте Показати IP 19 Січня 2015 20:54
Нащо пишете про Плахотну таке? Взагалi, правильно кажуть, краще б вона була начальником!
Анонім до Перестаньте Показати IP 19 Січня 2015 21:05
То верзуть всяке. Брудом обливають всiх i вся. Плахотна чудовий менеджер! Шкода тiльки, що не погодилась та не захотiла подавати кандидатуру на начальника. Просто вона загреви злякалась її ж колись Хомич хотiв заступником поставити замiсть загреви, але тому не вдалося звiльнити її за корупцiю, а може й загрева вiдкупилась вiд ригiонала.
школа до Перестаньте Показати IP 19 Січня 2015 23:13
Та вона і на заступника не тягне а ви ще її в начальники.Але апетит до подарунків має дуже великий.
Водовоз Показати IP 19 Січня 2015 21:08
А потом они,через суд будут требовать восстановления на работе,и компенсации!!!
ОЛЕСЯ Показати IP 19 Січня 2015 22:45
ВАМ усім треба у Людмили Плахотної повчитись. Це єдиний керівник в освіті , яка знає всі Закони ї є професіоналом, На вроду гарна ї виступити на будь-яку тему вміє.
12 до ОЛЕСЯ Показати IP 19 Січня 2015 23:20
Плахотна сірий статист. Загрева хотіла заступника керованого - має. Але Люда гнилувата дуже любить гроші тому може підставити. А виступати таки не вміє хіба віршики читати з папірця.Радує те що вона не надовго.Скоро зметуть.
читач до 12 Показати IP 20 Січня 2015 09:01
Дякую! Пiсля Вашого коментару, я уже знаю, що означає вираз "Падати пiд стiл вiд смiху".
читач до 12 Показати IP 20 Січня 2015 09:03
Цей коментар був адресований 12.
Анонім до 12 Показати IP 20 Січня 2015 09:05
Бачте, як у Загреви секретаря то посприяла колись забрати, а як собi то швидко придумала, як прес-аташе чи кого там у приймальню посадити... Хай в полiтику iде, як гарно виступити вмiє. Держслужба не театр.
11 до 12 Показати IP 20 Січня 2015 09:30
Люда керована? Вона попри свою показну щиристь та вiдкритiсть, а iнколи, дуже рiдко, навiть емоцiйнiсть справжнi почуття i намiри ховає дуже глибоко...
Анонім до ОЛЕСЯ Показати IP 20 Січня 2015 08:58
У цирк їй дорога, гарно виступити Тая Повалiй навiть вмiє.
Анонім до ОЛЕСЯ Показати IP 20 Січня 2015 09:31
Коли там курси спiву та декламування вiд Плахотної?
громадянин до ОЛЕСЯ Показати IP 20 Січня 2015 10:02
Модете сказати коли в Плахотної немає гастролiв, коли вона не виступає, бо хочу попасти до неї на прийом для вирiшення особистого, питаття. Коли можна на прийом? Чи це прес-аташе нашої гастролерки знає?
7777 Показати IP 19 Січня 2015 22:53
Поле для діяльності е .Управління сільського господарства до прикладу,чим вони займаймаються, рахують корів? Служби в справах сім"і молоді спорту спорту, служби в справах дітей невже там потрібно стільки працівників? Покажіть роботу.
Анонім до 7777 Показати IP 2 Квітня 2015 23:33
Я не вихваляю.Але служби у справах дітей РДА-захищають права та інтереси дітей:в судах, готують усі проекти розпорядчих документів для захисту дітей-сиріт,/а таких дітей дуже багато, а без такої служби ніхто не продасть, не подарує дитині житло, встановити часи побачень батьків з дитиною- це завдання служби, контроль за вихованням дітей у сім' ях, де батьки п'ють.Це постійні виїзди в сім'ї, де антисанітарія, педикульоз, короста, ...
Анонім до 7777 Показати IP 2 Квітня 2015 23:44
Дуже шкода, що робота служби у справах дітей РДА потрібна лише для дітей, саме захисту дітей, а не дорослих/ветеранів,пенсіонерів.../Вони(діти) не вміють, не можуть захистити працю працівників служби у справах дітей.Саме на відомостях про дітей,яких поставили на облік служби, ЖИВУТЬ інші молодіжні структури.Не має КОМУ нас захистити під час скорочення. І знову постраждають обездоленнідіти.Бо надати їм допомогу ВЧАСНО неможливо, коли скоротяться чисельність служб у справах дітей РДА!?Хочу достукатися до вищого керівництва........
ДО УСІХ І ГУНЧИКА Показати IP 19 Січня 2015 23:40
ШУКАЙТЕ РОБОТУ В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ,ВИ НАРОДУ НЕ ПОТРІБНІ ПРИСТОСУВАНЦІ, ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ ВІД КОЛХОЗА ДО ФАБРИК.
баба Показати IP 20 Січня 2015 06:43
Потапенко чудо давно пора гайтю !!!!
Анонім до баба Показати IP 20 Січня 2015 11:03
Бабцю - тебе не ольга степанівна звати чи може ти сашуньо-дідуньо?
Анонім до баба Показати IP 20 Січня 2015 11:06
ПотапенкА чи ПотапенкО? Їх двоє чоловiк та жiнка.
Знавець Показати IP 20 Січня 2015 08:14
чубару ніззя! ....Вот.
Лалала Показати IP 20 Січня 2015 09:35
П...н... х...л...о ла-ла-ла-ла-ла-ла