USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині хочуть знести пам’ятник Леніну

3 Лютого 2014 10:43
Опозиційна депутатська фракція Маневицької селищної ради розгляне питання про демонтаж пам`ятника вождю тоталітаризму.

Це питання ініціювали громадські активісти Волині і подали звернення до голови селищної ради. Під ним - 41 підпис, - повідомляє Press Club Lutsk.

Подаємо весь лист:

Голові Маневицької селищної ради
Левку Ярославу Івановичу

Стосовно:
виконання Указу Президента України
№ 250/2007 від 28 березня 2007 року «Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні»;
виконання Указу Президента України
№ 432/2009 від 12 червня 2009 року «Про додаткові заходи в пам'ять про жертви Голодомору 1932-1933 років в Україні»;
виділення коштів на демонтаж пам’ятника В.Леніну, що знаходиться на території
смт. Маневичі по вул. Незалежності, 30


ЗВЕРНЕННЯ


Шановний Ярославе Івановичу!

У смт. Маневичі по вул. Незалежності, 30, перед приміщенням районної ради знаходиться пам’ятник В.Леніну, ідеологу та керівнику Радянської держави, котрий причетний до організації політичних репресій та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Беручи до уваги зазначене вище, керуючись Указами Президента України № 250/2007 від 28 березня 2007 року «Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні» та № 432/2009 від 12 червня 2009 року «Про додаткові заходи в пам'ять про жертви Голодомору 1932-1933 років в Україні», в яких йдеться про вжиття заходів щодо демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації політичних репресій та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні, ми що підписалися нижче, просимо вжити заходів щодо демонтажу пам’ятника одіозному лідеру радянської доби.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
камуніст Показати IP 3 Лютого 2014 10:50
Які спритники?!! Може, так сильно не спишіть, почекайте ще. Хай постоїть.
Стас Показати IP 3 Лютого 2014 11:42
Интересно,знают ли эти чудики,что Ленин умер еще в 1924 году и никакого отношения к голодомору 1932-33 годов не имеет:-) Историю учите ,а то вы со своим евроцирком уже совсем отупели:-)
Анонім до Стас Показати IP 3 Лютого 2014 15:45
По-моему ты отупел. В ходе Гражданской войны в России Ленин лично был инициатором и одним из главных организаторов политики красного террора, проводившейся непосредственно по его указаниям. Ленинские указания предписывали начать массовый террор, организовывать расстрелы, изолировать неблагонадёжных в концентрационных лагерях и проводить прочие чрезвычайные меры. Большевистский лидер опасался свободомыслящей, независимой интеллигенции, как возможной интеллектуальной опоры оппозиции. Для того, чтобы быть причисленным Лениным к врагам советской власти, не обязательно было вести с ней борьбу, было достаточно просто не одобрять её действия
інга Показати IP 3 Лютого 2014 12:03
А ще нехай Леніну припишуть вимирання динозаврів і те що Юлю закрили.
овруч Показати IP 3 Лютого 2014 12:15
Ленин переживет фашизм . капитализм - это прошлое, социализм - будущее Украины
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2014 12:49
Доволі дивна ситуація, яка чітко вказує на повну неосвітченість народу. Люди діють згідно вчень Леніна, але при цьому замість того щоб завдячувати йому за це, зносять йому пам'ятники. Виганяють губернатора, а після цього скандують "Климчук з нами", то для чого треба було виганяти? Скандують "Захарченко геть!", але відразу ж звертаються до нього з вимогою розібратися в якійсь справі. То або "геть", або "розберись". Де здравий глузд?!! Вибачте за порівняння, але таке враження що народ дуже довго хотів в туалет, але не мав можливості зходити... і тут прорвало! А з чимось нормальним порівняти просто неможливо...
Маневицька селищна р Показати IP 3 Лютого 2014 12:55
Розглянувши звернення громади ми достовірно встановили що Ленін був не тільки причетний до голодомору, але й особисто приймав участь в подіях на вулиці Грушевського в києві в рядах Беркуту, перебуваючи в лавах Партії регіонів. Адже Ленін завжди живий! Тому ми негайно заводимо трактора і зносимо пам'ятник! Слава Україні!
Андрій до Маневицька селищна р Показати IP 3 Лютого 2014 13:01
Вам пора до психіатра, якщо вам Ленін ввижається. Підлікуйте мозги, якщо вони там є звісно.
ТОР до Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 14:36
Андрій,ти шо,тупий?Гумору не розумієш?:)
ага Показати IP 3 Лютого 2014 13:13
геть совок і того леніна, ура! Слава Україні!
Сергій Лесик Показати IP 3 Лютого 2014 13:43
На моїй батьківщині у селі Велика Глуша теж стоїть такаж потвора ,.але нині це вже вотчина вірного ленінця- нардепа Адама Мартинюка.
до СТАСИКА ТА АНДРИЯ Показати IP 3 Лютого 2014 14:08
ПОЦЕЛУЙТЕ ЕГО У С*АКУ ЕСЛИ ОН ВАМ ДОРОГ И ТО БиСТРЕЕ БЕГИТЕ ПОКУДА НЕ ЗАВАЛИЛИ
ТОР до до СТАСИКА ТА АНДРИЯ Показати IP 3 Лютого 2014 14:40
Закони фізики ще ніхто не відміняв:)Кожній дії є протидія.Прийде час і так само люди почнуть зносити памятники Бандері і його халуям.Бо і на його руках і руках його "щурячого війська" кров українців.
Яна Показати IP 3 Лютого 2014 14:42
А ці громадські активісти Волині не з Маневич,а вгадайте звідки?Правильно Гузі і його підгузники:)
Боб Показати IP 3 Лютого 2014 15:01
А ще до цих пір стоїть? Щось поліщуки забарились..давно пора знести к е*еной мамі