На Волині невідомі побили поліцейського: чоловік у лікарні
У Камені-Каширському, на площі Культури, невідомі побили працівника поліції.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Подія трапилася 1 січня близько 6 ранку, проте до правоохоронних органів повідомлення про побиття надійшло лише 2 січня близько 16 години від чергового лікаря.
Чоловік 1996 року народження був доставлений у приймальне відділення з тяжкими тілесними ушкодженнями. Як виявилося, постраждалий – працівник поліції, а саме слідчий Камінь-Каширського відділу поліції. Чоловік отримав забій голови, численні гематоми та забій м’яких тканин шийного відділу хребта. Наразі всі деталі події встановлюються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Подія трапилася 1 січня близько 6 ранку, проте до правоохоронних органів повідомлення про побиття надійшло лише 2 січня близько 16 години від чергового лікаря.
Чоловік 1996 року народження був доставлений у приймальне відділення з тяжкими тілесними ушкодженнями. Як виявилося, постраждалий – працівник поліції, а саме слідчий Камінь-Каширського відділу поліції. Чоловік отримав забій голови, численні гематоми та забій м’яких тканин шийного відділу хребта. Наразі всі деталі події встановлюються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Версія
Показати IP
2 Січня 2020 20:03
Можливо був у "доброму настрої" тому і не повідомляв. Інакше чим пояснити таку довгу мовчанку?
А взагалі бити в новорічну ніч - остання справа.
Я
Показати IP
2 Січня 2020 21:52
Блін нічого не міняється. Получив працівник тягла, спочатку треба повідомити керівництво райвідділу те повідомляє на область. Область думає а що ж робити, це ж контроль, треба буде в Київ доповідати, а не дай Боже побили через виконання ним службових обов'язків, це взагалі надзвичайна подія. А ще як виявиться що через посаду получив треба буде компенсацію призначати, бюджет не резиновий, а ще керівництво області (райвідділ не є самостійною юридичною особою) залишиться без премій за економію коштів. Отак блін і живемо.
Виздоровлюй хлопче.
Отакої...
Показати IP
3 Січня 2020 15:07
"НЕВІДОМІ"..... у Камінь Каширському ,,, не смішіть мої тапці,бо там всі знають один одного
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.