USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ногою в обличчя: у Луцьку побили поліцейського

11 Травня 2020 23:45
В обласному центрі Волині чоловік, якого намагалися затримати правоохоронці за домашнє насильство, наніс три удари ногою в обличчя одному з правоохоронців. За це лучанину присудили два роки умовного покарання.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, 11 березня о 21 годині працівники поліції отримали на службовий планшет повідомлення про те, що колишній чоловік вчиняє домашнє насильство відносно жінки та дітей.

Прибувши за вказаною адресою, жінка, яка викликала поліцію, написала заяву на дебошира. Чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, не реагував на зауваження поліцейських, тож один із них намагався затримати його, застосувавши кайданки. Проте дебошир виривався та впав на підлогу разом з іншим працівником правоохоронних органів. Поліцейський нагнувся до підозрюваного, намагаючись схопити його за руки та вдягнути кайданки, проте чоловік завдав правоохоронцю три удари ногою в обличчя. Останній отримав легкі тілесні ушкодження у вигляді саден.

Обвинувачений повністю визнав свою вину та просив суворо його не карати.

Відтак суд призначив йому покарання у виді трьох років обмеження волі, замінивши на умовний термін строком на два роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Добрий законник Показати IP 12 Травня 2020 00:09
З таким контингентом не треба нагинатися, а відразу три копняки під ребра, щоб знали своє стійло.
електровася до Добрий законник Показати IP 13 Травня 2020 21:16
але ж не всі мусора такі безнадійні, деяким на перший раз вистачить двох копняків і одного ляща
Серго Показати IP 12 Травня 2020 07:04
Если те кто содержит полицейских их бьют значит любят.
Алла Показати IP 12 Травня 2020 08:04
В нормальній країні посадили б.
Гоцул Показати IP 12 Травня 2020 08:19
А кому условно? В табiр його !
Петро до Гоцул Показати IP 12 Травня 2020 10:47
В піонерьській?
Володимир Показати IP 12 Травня 2020 12:01
Як умовно? Та в клітку і теплі краї г*дину.
Мда. Показати IP 12 Травня 2020 13:57
А якби поліцейський три рази ногою в обличчя копнув, теж умовний термін?!? Х*рня якась повна...
електровася до Мда. Показати IP 13 Травня 2020 21:18
полюцейському можна
Маня Показати IP 13 Травня 2020 10:20
"попросив суворо не карати.." Протверезів А дружину напевно,як вип'є,то так і карає Такому мало руки й ноги поперебивати,щоб не кортіло ними махати.
Баба Ганя Показати IP 13 Травня 2020 10:34
Слабаки ваші поліцаї!
дід Овцій до Баба Ганя Показати IP 13 Травня 2020 21:22
Це все від недосипання і недоїдання, вони, сердешні, все про нас піклуються, згорають на роботі, бідненькі. Треба терміново написати такий закон, щоб їм виділити охорону якусь. Щоб їх не ображали, соколиків.