USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині невідомі напали на сім’ю підприємця, викравши 7 мільйонів

2 Червня 2016 11:13
Невідомі в масках напали на будинок та сім’ю підприємця, мешканця Луцького району. Інцидент трапивсявчора, 1 червня, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Так, п’ятеро невідомих ввірвалися до будинку 47-річного підприємця та заволоділи грошима, ювелірними виробами та ноутбуком. Поліція розшукує зловмисників. Зокрема близько 23 години на подвір’ї будинку розбійники вдарили по голові господаря, після чого зв’язали його та проникли в будинок. У помешканні правопорушники зв’язали його 42-річну дружину та 23-річну дочку, 6-річного сина закрили у ванній кімнаті.

Погрожуючи фізичною розправою господарям, розбійники заволоділи ювелірними виробами та грошами в сумі: 70 тисяч євро, 200 тисяч доларів, 15 тисяч гривень, 100 тисяч злотих, ноутбуком марки «Dell Inspiron», після чого втекли. Загальна сума завданих збитків становить 7 мільйонів гривень.

«Відомості внесені до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України», – повідомив Олег Кічук, керівник Луцького відділення поліції ГУНП у Волинській області.

Правоохоронці проводять всі необхідні заходи спрямовані на розшук та затримання зловмисників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Просто лучанин Показати IP 2 Червня 2016 11:21
Навіщо такі гроші тримати дома???
ВСЕ до Просто лучанин Показати IP 2 Червня 2016 13:34
Все заборлене чесним трудом)))3 магнитофона куртака замшеваю-3.....)))
Лучанин Показати IP 2 Червня 2016 11:23
Оце так комусь фартануло
луцький Показати IP 2 Червня 2016 11:47
От вам закон "Савченко"! Стільки зараз непотрібщини буде по вулицях шастати...
Угу до луцький Показати IP 2 Червня 2016 23:09
Який депутат - такий і закон. А взагалі це нормальна тенденція для населення яке знаходиться за межею бідності і таких злочинів буде все більше і більше. Жаль тільки шо по підприємцях ходять, ці люди хоч щось самі роблять. Ліпше б по чиновникам зі стажем пройшлись, там би і не жалко було б.
ммм Показати IP 2 Червня 2016 12:04
знали куди шли. брали не в бідних.
ммм Показати IP 2 Червня 2016 12:06
ФАРТ !!! знали куди і за чим шли. взяли не у бідних.
реформатор Показати IP 2 Червня 2016 12:25
Бармени знайдуть
Ліля Показати IP 2 Червня 2016 12:28
А чим займався підприємець?? Мабуть ті хто знав їх або задрили або дорогу перейшов. Це явно зі "знайомих" хтось . Такі гроші так просто не заробиш. Так що треба ще це вияснити теж
Таня Показати IP 2 Червня 2016 12:47
Це не підприємць,а бандит. Такі гроші заробити чсно неможливо.Ми живемо за копійки,працюємо рабами за копійки, цікаво чим він займався? Я думаю він ще й субсидію має.-це точно.Таких не жаль.Як прийшло так і пішло.На цих ворюг ми працюємо
Анонім до Таня Показати IP 2 Червня 2016 15:17
Чому, якщо людина має гроші ,то вона бандит, можливо людина яка має гроші має мозги якими вона заробляє ці гроші , всі однаково жити не можуть ,щоб щось мати треба працювати , а не сидіти за компом і ліпити людям латки які не крадуть, а працюють.Обговорювати потрібно бидло яке лізе і обкрадає людей , а не тих що заробляють .
Коля Показати IP 2 Червня 2016 12:49
Люди , ви вдумайтеся в коменти, заздрість і ненависть; сам факт того- вже дикий; поліція - зараз повні нулі.....
Максим Показати IP 2 Червня 2016 13:16
Справжні Робін Гуди Цікаво чи входить він в перелік тих міліонерів ,які задекларували свої мільони.Ні щоб всі вкладали гроші в економіку України , а то ховають в банках, виводять в офшори і думають, як останню копійку здерти з бідного, тому таких не шкода.
До Максим Показати IP 2 Червня 2016 14:31
А ти, напевно, задекларував всі свої мільйони, або, можливо, вклав в економіку України? Тобі довіку клепки не вистачить заробити хоч мільйон з тих грошей. А те, що ви працюєте рабами за копійки, то запитайте у себе, Чому? Як відомо, "рабів до раю не пускають". Захлинетеся від заздрощів власною жовчю!
!!!!!!!!!!!!!! до До Максим Показати IP 2 Червня 2016 14:38
Чим займався підприємець, прізвище?
лище рулить Показати IP 2 Червня 2016 15:29
поліція яка тепер у нас не фіга не робить злодійство процвітае по новобудовах коли вони приіжають то прямо кажуть що нічого не вийде !!!!! навіщо такі копи??????7
Сирота Показати IP 2 Червня 2016 17:37
На скільки ж збагатив державу податками?!
Я Показати IP 3 Червня 2016 00:26
Олег Врагов
Оксана Показати IP 3 Червня 2016 21:21
міліція взагалі нічого не робить,якщо вже в електронних браслетах втікають і ніхто нікого не шукає,то навіщо взагалі така міліція???? в Луцькому районі нещодавно не з"явився на суд злочинець,втік,а він реально загрожує суспільству,але міліція нічого не робить щоб його знайти,значить їм не вигідно щоб він був у в"язниці.....і таких зараз багато, я не здивуюся якщо це він і його компанія пограбувала цих людей.....страшно жити, всі продаються за гроші.....
Анонім Показати IP 4 Червня 2016 00:03
Чому стільки зла в наших людей? Одна заздрість. В людини біда, а ви тільки раді. Невже ви думаєте, що коли в людини є гроші, то можна вилити на неї стільки "гавна". Ці люди на відміну від політиків хоч нам, простим людям, дають роботу. Яка ж нас має бути країна, коли стільки ненависті у вас? Це тільки наші можуть радіти чужій біді. Читати це все аж гидко
стосується кожного Показати IP 4 Червня 2016 04:33
А Ви, шановні, тільки тепер зрозуміли, що в нашій неньці-Україні страшно жити.... (безнаказаність і купи-продай за гроші до такого плачевного стану країну доведено)
Нейтральний Показати IP 4 Червня 2016 09:14
Реформи нової влади боком вилазять...