USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині - новий голова ОДА. ОФІЦІЙНО

2 Березня 2014 16:19
Григорія Пустовіта призначили головою Волинської ОДА сьогодні 2 березня.

Відповідний указ від 2 березня оприлюднено на сайті президента.

Окрім того, сьогодні ж, 2 березня, Олександра Башкаленка офіційно звільнили з вищезгаданої посади.




Крім того, виконувач обов'язків Президента України Олександр Турчинов призначив Ігоря Коломойського головою Дніпропетровської обласної держадміністрації, звільнивши Дмитра Колеснікова.

А ще одним указом призначив Сергія Таруту головою Донецької ОДА, звільнивши Андрія Шишацького з цієї посади.

Київську обласну держадміністрацію замість Анатолія Присяжнюка очолив Володимир Шандра.

Головою Житомирської облдержадміністрації замість Сергія Рижука став Сидір Кізін.

Андрій Троценко призначений головою Івано-Франківської ОДА замість звільненого Василя Чуднова.

Змінив Турчинов і голову Закарпатської облдержадміністрації: призначив Валерія Лунченка замість Олександра Ледиди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 73
дідо Показати IP 2 Березня 2014 16:27
БЮТ себе дискредитував. а їх знову призначають на посади. Будуть Тімашєнку запихати на президента.
Олександр до дідо Показати IP 2 Березня 2014 16:42
Покажіть його статки і маєток інакше приїде Музика і покаже все!!!
КОК до Олександр Показати IP 2 Березня 2014 23:44
Ну навіщо аборигени їдять Кукука? Бажають їсти Кока, а їдять КУКА.
ОСТАК до КОК Показати IP 2 Березня 2014 23:48
У пісні співається так: Ну чому абориген зїли КОКА? Бажали Кука, а зїли КОКА.
Анонім до Олександр Показати IP 3 Березня 2014 10:04
ВОЛИНЯНИ!!! ОЗВУЧУЄМО, ПИШЕМО АДРЕСИ правого сектору, гузів їх рідних та близьких ... для проведення народної люстрації!!! ЯК ВОНИ З УКРАЇНЦЯМИ, ВОЛИНЯНАМИ, так і ми будемо робити з ними, відповідь буде адекватною (закликали до зброї - зброя є, коктейлі молотова також)!!! ПЕРЕВІРИМО, у разі підтвердження НЕГАЙНО ВІДРЕАГУЄМО!!!!!!!!!!
рися до дідо Показати IP 2 Березня 2014 18:01
Пустомеля більший зрадник ніж Башаленко, бо прикриваючись "Батьківщиною" працював на Партію регіонів
Волинянин Показати IP 2 Березня 2014 16:31
За що боролись на те і напоролись.Вітаю земляки.Цікаво де правий сектор так довго, пора ж на коліна нового хозяїна.Пропоную завтра, якщо до того часу москалі ще в Київ не зайдуть
Всезнайко до Волинянин Показати IP 2 Березня 2014 16:58
Хай з тиждень попрацює - тоді на коліна...
волинянин 2 до Волинянин Показати IP 2 Березня 2014 18:16
Підтримую не за "батькивщину" люди гинули в Києві. Юлія сказали геть то і її партії теж геть.Слава Україні
777 до Волинянин Показати IP 3 Березня 2014 10:03
Ти, д**білу, ти хоч дружиш з головою? Чи в ній тирса? Хто тобі проплачує за твого брехливого язика?
Блін Показати IP 2 Березня 2014 16:37
Не встигли за одним БЮТівцем порозгрібати і відразу други...
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 16:38
ото дупа.А щодо виборів..сумніваюсь що вони відбудуться.ганьба таким керовнікам
коля Показати IP 2 Березня 2014 16:39
Континіумський роботяга
ДПЮ Показати IP 2 Березня 2014 16:40
тільки дочитався - одного ваяку на уншого поміняли)) та ще й ДПЮ-шника РЖУНІМАГУ
ХА Показати IP 2 Березня 2014 16:40
БЮТ рулить! а Данильчука хоч замом взяти прийдеться, а то всі - на коліна!
Музика до ХА Показати IP 2 Березня 2014 16:43
Гузь вже затупник?
дідо до Музика Показати IP 2 Березня 2014 16:49
Гриб буде заступником, бо треба забудовувати ТРИ БЕЗКОШТОВНІ ділянки.
екскурсовод Показати IP 2 Березня 2014 16:42
Хто ще може доказати, що боротьба була не за владу, що на крові людей не хотіли всістись на крісла ті що хотіли?! Цей гад знає як фальсифікувати вибори, чим і буде займатись! Вітаю волинян! Ось нова влада показала своє лице, ваші інтереси зраджено!
лор до екскурсовод Показати IP 2 Березня 2014 17:45
Цей замполіт ховався у кущах поки інші організовували та проводили майдан, а зараз з'явився такий собі герой.
гість до екскурсовод Показати IP 3 Березня 2014 00:52
точно! Чиста правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Страшно!!! Показати IP 2 Березня 2014 16:47
РФ наступає. Розірвуть Україну на шматки. "Нова влада" нічого не робить, і незробить вони за свої дупи бояться.
волинянин Показати IP 2 Березня 2014 16:51
одних міняють на інших корупціонерів! невже вБЮТ нема молодих кваліфікваних люде! від змін доданків сумма не міняться, так сам із новими призначеннями
мирний до волинянин Показати IP 2 Березня 2014 17:06
У БЮТі??? Немає!!! Вам мало Гузя, Григоренка, Кіндера, Карпука(універ Україна)... одні кваліфіковані і кваліфікованими поганяють!:)))
Яблуко Показати IP 2 Березня 2014 16:56
Спокійно. Нормальний порядний чоловік. Зараз йому не позаздриш. Все , розходьтесь хомячки, хай працює...
Анонім до Яблуко Показати IP 2 Березня 2014 16:59
Солдафон з параноєю обрізаних гальмівних шлангів.
Микола до Яблуко Показати IP 2 Березня 2014 17:24
Зачекай, хай на нього Музичко подивиться!
рекс до Яблуко Показати IP 2 Березня 2014 17:46
Так Пустовіт пристосуванець, він нездатний самостійно прийняти жодного рішення
Даніель Показати IP 2 Березня 2014 16:58
Довоювалися! Знов злочинці з бюту вертаються.
Анонім до Даніель Показати IP 2 Березня 2014 17:00
це не злочинці,а мудаки при яких злочинці почувають себе вільно.
))) Показати IP 2 Березня 2014 16:59
не Грицюк, слава богу. в цього нальот адекватності. або я просто погано його знаю.
волинянин до ))) Показати IP 2 Березня 2014 17:55
Грицюка без псади не залишуть, кажуть, що у ківерцівський район вернеться, на пенсії йому пора сидіти і шкарпетки в"язати
мирний Показати IP 2 Березня 2014 17:04
Амба області...!:( Як ця влада не розуміла з 2004-го року, так розуму і не набралась, що керувати областями треба не партійцям, а менеджерам!!! А у якому кабінеті він буде сидіти? У старому-губернаторському ремонт і розруха і його Самооборона "орендувала" зайняла, що - виганяти буде?:) Цікаво буде глянути на ту "картину"!:)))
999 Показати IP 2 Березня 2014 17:05
Бондара знову кінули.
111 до 999 Показати IP 2 Березня 2014 19:49
Цього г.на рівненську до шал.в
Анонім Показати IP 2 Березня 2014 17:10
Для всіх тут невдоволених,напевно, найкращою кандидатурою був би Сашко Білий. Розумію вам потрібен керовнік вашого рівня тупості і бидлоти. Проте,на щастя, більшість наших людей мудрі, далекоглядні і інтелігентні.
тьотя соня до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 17:20
а ви вважаєте нового претендента верхом порядності? де він був при кривавих подіях на майдані? під крильцем у романюка? хай розкаже про отриману нову квартиру притому що люди в черзі чекають по 30років
Колян до тьотя соня Показати IP 2 Березня 2014 17:59
Так Пустовіт сидів на дотації в Башкаленка за своє мовчання, та щотижня йому звітував
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 17:41
Друзі, пигадайте, як Пустовіт підносив свій рейтинг легендою про порізаний ворогами паливний шланг в автомобілі, а виявилося, що через халатність водія цей шланг перетерся. Такі "кадри" висувають у владу на всю Волинь.
з Луцька до Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 17:45
Не висувають, а вже всунули!!!:(
qwerty Показати IP 2 Березня 2014 18:15
а що дивного? "вона" вже керує, таємно, через підставного турчинова, маріонеток ставить, готується до виборів. "вона" - головний деструктор. путін вліз в крим, а за його планом "вона" крим врятує і лохи її виберуть президентом. до речі, в росії на заробітках орієнтовно 1 млн українських громадян, що зазнають утиску і вимагають негайного захисту. і паспорти в них справжні. що ж робити?
Андрій до qwerty Показати IP 2 Березня 2014 18:40
Це правильно сказано! Оце сюжет придумала! Зараз полетить до Путіна і через пару годин Крим віддадуть назад - "Віват Юля"!!! Те що готується до виборів це 100 %. Тепер не лише частина "Заходу" який ще незрозумів що до чого, тепер і Крим та південь буде за "неї" голосувати - вона ж спасителькою стане!!! Оце сценарій - голівудські продюсери відпочивають. "Толі єщо будет"!!! Хана нам всім!!!
тьотя соня Показати IP 2 Березня 2014 18:32
Люди, ну що ж робити? Ну невже з нами знову будуть поводитися як з баранами? Що робити простим людям з оцим всім неподобством?
розчарована Показати IP 2 Березня 2014 18:35
і навіщо той майдан, люстрація, щоб голови обласних організацій партій заміняли один одного????????
дідОК до розчарована Показати IP 2 Березня 2014 20:40
Про яку люстрацію ви всі співаєте? Закон на рівні держави не прийнятий!!! Ті всі дії Данильчука і Ко. протиправні і за таке можна вільно у в'язницю садити!!! Що ви за люди такі неосвідчені?! Ото таких і використовують і роблять шабаши, бо люди нічого не знають!!!:(
хз до розчарована Показати IP 3 Березня 2014 00:48
та люстрація це фігня, а от навіщо було гинути понад 100 громадянам???!!!!!!!!!!!!!!!! за Юлю?....
ошарашений Показати IP 2 Березня 2014 18:44
Поки Данильчук "люструє" - Пусовіт уже керує. ото сміхота)
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 18:51
Ото *О........ПА
Лучанин Показати IP 2 Березня 2014 20:07
Хай працює, але брехні і нових злочинних схем більше не потерпим. Пустовіт буде красти на коліна ставити ніхто не буде, НА ВИЛА..... Чуєте Григорію Олександровичу, зважайте на це! Перекажіть йому, хто знає особисто. Наведіть порядок. Допомогу можна отримати через інтернет. Не байдужі люди Вам напишуть що робиться в ОДА та РДА, Прислухайтесь і ввійдете в історію Волині!
Реаліст Показати IP 2 Березня 2014 20:33
Пане Пустовіт, БЮТ на Волині вліз в гімно по самі вуха. Залишилось там декілька ідейних чоловік. Решта перебіжчики і карєристи.За що полягли люди, за те щоб чиновників переставити?
розмай Показати IP 2 Березня 2014 20:37
Люстрацією і не світить, під шумок російської агресії все затихне.Народ на цей раз за чергову брехню точно вас змеле на порох!!!
правда Показати IP 2 Березня 2014 21:01
Люди вам кого не постав всі не такі. Хай людина попробує не справиться тоді будемо говорити. Принаймі не ляже під континіумську шваль яка розкрадає місцеві і обласні підприємства!!! Це ж краще ніж данильчуки і гоп компанія вони ж навіть говорити не вміють!
Корінний лучанин Показати IP 2 Березня 2014 21:05
ЦЯ ШТАТНА ОДИНИЦЯ, ЯК ГОЛОВА ОДА, ВЗАГАЛІ НЕ ПОТРІБНА В УКРАЇНІ! Можна, хіба що зробити виключення в даний час, в перехідний період тимчасово . Може хтось бгрунтувати необхідність такої одиниці. Є ВИБРАНІ ОРГАНИ ВЛАДИ і Є ВЕРТИКАЛЬ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ від ПРЕМЄРА до низу, а це для чого зберігають стару структуру, коли закликають до суворої економії БЮДЖЕТУ ?
уйу Показати IP 2 Березня 2014 21:35
мда, з такими призначинями ну вас на Х...Й!
ХАОС Показати IP 2 Березня 2014 22:03
Я особисто колишній член партії ПР, але повністю підтримую ідеї майдана в плані перезагрузки влади та викоренення корупції , поборів... , та дивлюсь , що сотня загинула дарма ні самі люди в ту саму хату.!!!!! а корупція ще більше зросте!!! невже на ВОЛИНІ нема розумної людини яка моглаб очолити ОДА незалежно від політичної пинадежності...
Майдан Показати IP 2 Березня 2014 22:11
Турчинов (читай Тимошенко) присвоїли собі право завойоване МАЙДАНОМ призначати своїх. Це робиться закулісно і підкилимно з метою обману, а мета проста-виграти майбутні вибори президента 25 травня. Це є обдурення тих, хто стояв на майдані, загиблих хлопців Небесної Сотні!!! Жоден депутат, БЮТівець не загинув. Як можна ставити керувати адмінресурсом голову своєї Волинської партії "Батьківщина"-Пустовіта? Це аферисти, без сумніву! Стало відомо, що Турчинов домовився вже з Харківським жидом Кернесом про спільну співпрацю і тепер Гепа Кернес ЗА Майдан, а не за РЕГІОНИ. Не вірмо цим людям.
Микитка Показати IP 2 Березня 2014 22:15
Дуже прикро і тяжко, що ці бідні діти віддали своє життя за таких горе-керівників. Тасують одні і ті самі карти, а є в нас мудрі освіччені молоді люди, я бачу їм не світить нічого в цій державі-одні тупаки до влади прийшли-позор!
ВолиньПС Показати IP 2 Березня 2014 22:58
Висновок з більшості коментарів - Турчинов ФАЛЬСИФІКАТОР і ЗРАДНИК МАЙДАНУ!!!
місцевий до ВолиньПС Показати IP 3 Березня 2014 09:59
А ви цього раніше не знали і у казочки вірили?:) Скільки вам років?:)))
3наем Показати IP 2 Березня 2014 23:37
ри*о Пустовіта хитре й 3ле
Корінний лучанин до 3наем Показати IP 3 Березня 2014 12:15
" ОТ УЛЫБКИ ГРИШИ все светлей ..." Пане Григорію, смійтеся завжди і нам буде веселіш жити, хоч і з малими з/платами та пенсіями ! Ви вселяєте в нас оптимізм на майбутні "ПОКРАЩАННЯ", які незабаром настануть після ГАНЕБНОГО ГРАБУВАННЯ України.
Білий Показати IP 2 Березня 2014 23:38
Справедливості нема, ніколи не було та не буде! Вона тільки на тому світі є....
правда Показати IP 3 Березня 2014 09:02
Як міг претендувати він на посаду, коли з 28 БЮТівців, обраних до обл ради залишилрсь 10 чоловік.Решту Клімчук р***ком поставив.Потім подобирали незадоволених, зараз десь їх вже з 15. Партія пристосуванців та політичних трупів.!!!
правді до правда Показати IP 3 Березня 2014 09:03
Так вони досі все" сміття" збирають, щоб збільшити кількість членів.
СловоМайдану Показати IP 3 Березня 2014 09:43
Людина без фахової освіти або професії (замполіт), людина без досвіду в бізнесі (робота тільки в партії "Батьківщина"), людина ПРИСТОСУВАНЕЦЬ, людина БОЯГУЗ - очолювала опозицію, але коли приїхав до Луцька Янукович, Пустовіт сховався. Ганьба!!! В відставку його! За ради памяті загиблих Великих справжніх Українців!
Володя Показати IP 3 Березня 2014 10:31
Очевидно на Волині треба робити Майдан-2, суто волинський.Інакше їх ми ніколи не здихаємось.
рися до Володя Показати IP 3 Березня 2014 10:45
Підтримую, треба провести майдан та скинути того проходимця пустовіта. і хай вся Україна знає, що повернення до старої системи формування влади не буде.
розмай Показати IP 3 Березня 2014 10:34
Я проти політичної гризні, але БЮТівці на Волині мали б усвідомити, що час їх вже вичерпаний.Там стільки безтолкових примазаних кар*єристів.Соромно перед тими хто поліг за правду!
Волинянин Показати IP 3 Березня 2014 17:03
БЮТ це те ж саме що "регіонали", тільки казнокради не мільярдами, а мільйонами. Пустовіт -ПРИСЛУЖНИК і брехунець. Тобто, здійснена не революція , а ПЕРЕВОРОТ одних олігархів на інших. Персіонерам раджу не довірятись, реально мислити: http://www.youtube.com/channel/UC7IkW1jdMEZNIILyf0DncAw
Марина Показати IP 4 Березня 2014 11:10
П.Пустовіт перевірте, будь ласка, діяльність Луцьк тепла, а то на підприємстві а ж два директори, купа радників і заступників, а толку - послуг як не було так і немає. Ось де треба перевіряти.
Лучанин Показати IP 4 Березня 2014 11:15
Ну як він перевірить, якщо він, його сімя (жінка), любі друзі (наприклад,Василевський і ін.) повязані з тим ТЕПЛОМ?
Марина до Лучанин Показати IP 5 Березня 2014 22:05
хочете сказати що дружина п.Пустовіт - займає посаду фінансового директора підприємства? чи може "контініумські шавки" правлять балом- вже дирехтор всіх "родичів" зібрав?
лд Показати IP 4 Березня 2014 12:44
чомусь стало дуже прикро....за що люди полягли
Стасюк Показати IP 5 Березня 2014 22:06
http://p-p.com.ua/articles/45280/ це вже початок люстрації на комунальному підприємстві!