USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині – новий начальник інспекції

26 Травня 2014 09:20
Державну інспекцію сільського господарства очолила Світлана Соколовська.

Про це стало відомо під час оперативної наради голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта сьогодні, 26 травня.

Очільник ОДА зачитав витяг з наказу Державної сільгоспінспекції, яким призначили начальника держінспекції в області Світлану Соколовську.

До призначення вона працювала на посаді заступника начальника державної сільгоспінспекції в області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
лучани Показати IP 26 Травня 2014 09:37
Бувша заступниця вміє "працювати" тільки як бувший начальник. Шило на мило розміняли.БЮТ=ПР.
Лучанка до лучани Показати IP 26 Травня 2014 09:41
сволота на сволоті. пропала україна. за що люди голову поклали???????????????????????
сусід Показати IP 26 Травня 2014 10:43
О !!! це так заміна - 100% забезпечення розвитку корупції та хабарництва, дійсно ніхто крім неї не може це краще робити ніж вона, тай спадковість від рідної мами - велика заслуга та перспектива
Розбита Шиба Показати IP 26 Травня 2014 10:44
Мля! шо вміє "працювати" то вміє
1221 Показати IP 26 Травня 2014 11:34
Найчеснішого землевпорядника міста Рожище Василя Денисюка поганяло Вася Долар зразу забере ло себе, от побачите, як такі чесні люди вилазять наверх, Хоміч ти рахуєш, що ця хабарниця краще за ушльопка Горбача, щось незрозуміла мені ідеологія свободи якась вона викривлено скрючена
ыв Показати IP 26 Травня 2014 13:02
Це шо, родичка Лариси Соколовської?
!!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 26 Травня 2014 13:42
Це доця Марії Горошкіної - яка веде деребан 50/50 з фермерами - так звана підтримка фермерських господарств, от такі справи