USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині перекинулася BMW, загинув 43-річний чоловік, двоє дітей травмовані

9 Серпня 2021 15:56
У ДТП, що сталася неподалік селі Усичі Луцького району, загинув 43-річний лучанин, двоє дітей травмувалися.

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Сьогодні близько 12:00 години 29-річна лучанка, керуючи автомобілем BMW X5, неподалік села Усичі виїхала за межі проїзної частини та перекинулась.

Внаслідок автопригоди 43-річний пасажир загинув на місці події, ще двоє пасажирів 7 та 9 років травмувалися.

На місці працює слідчо-оперативна група. За фактом ДТП відомості внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 9 Серпня 2021 19:50
Хто така водій бмв, хтось знає?
До лучанина Показати IP 9 Серпня 2021 20:55
Гавура з Прилуцького
Анонім Показати IP 9 Серпня 2021 21:25
Жінка везла чоловіка без свідомості в лікарню. Його в Торчині побив депутат селищної ради.
Експерти до Анонім Показати IP 9 Серпня 2021 22:00
То, можливо, 43-річний пасажир помер від побоїв, а не через дтп?
Анонім до Анонім Показати IP 10 Серпня 2021 15:19
Так. Ходять чутки, що через конфлікт, на території бувшого ринку. Чоловіка в машину садили, коли той вже хрипів та був без свідомості, по причині того, що була бійка. Учасник місцевий житель.
Анонім Показати IP 9 Серпня 2021 22:47
А це тепер буде встановлювати суд-мед-експерт і тепер хто перший найде підхід туди того і правда буде від чого він помер
Анонім Показати IP 9 Серпня 2021 22:51
То вітрину розбила то тепер набагато страшніше ДТП сталося напевно треба було в торчин в лікарню поїхати якщо чоловіка побили а не гнати на луцьк
Did до Анонім Показати IP 9 Серпня 2021 23:48
Тебе забула запитати, як краще було зробити
Маша Показати IP 9 Серпня 2021 22:57
https://www.volynnews.com/news/all/vodiyka-iaka-yizdyla-pianoiu-i-sprychyniala-dtp-u-lutsku-pretendentka-na-tytul-mis-ukrayiny-zmi/ - ця сама Гавура?
Бляха Показати IP 10 Серпня 2021 08:07
Вона їхала з весілля чоловік був дуже пяний, а вона не дуже..... Там швидкість була 200 напевно метрів 80 вона посіла дерева як траву, і гальмівного шляху взагалі немає.
Анонім1 до Бляха Показати IP 10 Серпня 2021 10:08
Шо ти мелеш??? З якого весілля??? Для чого писати неправдиву інформацію, коли не знаєш?!!
.. до Бляха Показати IP 10 Серпня 2021 12:39
Пані біла випивши добряче, але скажуть що не вживала... За їхала метрів 100 в лісосмугах, і не тормозила
Андре Показати IP 10 Серпня 2021 10:00
Яка різниця вже: загинув чоловік, і діти в лікарні... Вона до кінця своїх днів буде покарана своєю совістю... І не в залежності за яких обставин порушено ПДР їх було порушено. Так що не вам судити.
Тут Показати IP 10 Серпня 2021 10:18
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2017 20:59відповісти+ 77- 2 Потенційна волинська Зайцева. Що чекаємо поки теж когось відправить на той світ чи може потрібно вже щось робити з цією красунею? Цей коментар був написаний в 2017 році, як у воду дивились! провангували
Аліна Показати IP 10 Серпня 2021 19:36
Чоловік і жінка з Хорохорина. Депутат робив зауваження жінкам, що продавали молоко, а чоловік за них захистився і просто взяв депутата за руку. Той його штовхнув. Чоловік упав на бордюр головою . Жінка везла його в лікарню . Перед Усичами чоловік захрипів . Жінка відволіклась. Не справилась з керуванням. Ось і результат. Для Тут. Перш , ніж когось клеймувати. треба знати ситуацію. Соромно за Вас.
Анонім до Аліна Показати IP 10 Серпня 2021 21:41
Думаю на депутата повинні звернути увагу органи поліції. А далі слідство покаже...
Торчинець Показати IP 10 Серпня 2021 22:12
Цей так званий депутат "сраколиз", не відомо що з себе представляє, керовнік великий, хай відповість за свій вчинок. Щоб ти так жив,або твої діти і гонили як собак, так як ти відносишся до людей, бидло.
Коля Показати IP 10 Серпня 2021 22:33
Давайте прізвище депутата, який смертельно травмував чоловіка.
Ольга до Коля Показати IP 11 Серпня 2021 00:07
Хринюк Володя - от вам і недодепутат
Лучанин Показати IP 11 Серпня 2021 06:54
Скоріше за все депутат відмажеться, експерт напише, що смерть настала через дтп. Бабусь за яких заступився Богдан залякають... А от призвіще депутата невже невідомо?
1 Показати IP 11 Серпня 2021 11:17
)(ринюк В В
Аліна Показати IP 11 Серпня 2021 12:38
Для Анонім. Вже одна продавчиня молока зі Смолигова, сказала, що не буде свідчити проти депутата. Але загиблий з Хорохорина. Я не знаю , яка в хорохоринців буде реакція. А в продавчині я точно молоко не куплю.
Аліна Показати IP 11 Серпня 2021 12:45
Для Анонім. Вже одна продавчиня молока зі Смолигова, сказала, що не буде свідчити проти депутата. Але загиблий з Хорохорина. Я не знаю , яка в хорохоринців буде реакція. А в продавчині я точно молоко не куплю.
Аліна Показати IP 11 Серпня 2021 12:50
Для Коля. А що Ви зможете зробити? Все одно відкупиться. Тай слідство затягнуть у вічність.