USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині під колесами авто загинуло двоє школярів, водій зник

20 Жовтня 2015 10:59
На Волині п’яний водій насмерть збив двох школярів та зник із місця пригоди. Про це інформують у прес-службі УДАІ у Волинській області.

О 17:35 30-річний мешканець села Підкормілля, Любешівського району, керуючи автомобілем «Фіат Добло», рухаючися з села Зарудчі Любешівського району в напрямку селища Любешів, не впорався з керуванням та в селі Зарудчі на вулиці Береговій і допустив наїзд на двох дітей. Школярі рухалися узбіччям дороги на зустріч автомобілю. Водій після скоєння автопригоди зник із місця події.

Внаслідок ДТП двоє школярів, хлопчик і дівчинка, 2008 року народження, від отриманих травм померли в реанімаційному відділенні Любешівської центральної районної лікарні.

У водія медики констатували вміст алкоголю в крові 2,9 проміле.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
111 Показати IP 20 Жовтня 2015 11:28
знайти і покарати. а не дожене суд людський, то все одно не втече від Божого ...
Батько Показати IP 20 Жовтня 2015 11:37
О Господи,змилуйся.?Людоньки. міліція,робіть щось. Тільки в Луцьку вчора збив насмерть п"яний матір і дочку, а це вже ангелят.Приймайие закони, стріляйте їх. забирайте права, машини .Ой-ой-це просто жах
Анонім до Батько Показати IP 20 Жовтня 2015 12:26
Да, від таких новин мороз по шкірі... Дійсно, за таке тільки довічне і БЕЗ ВАРІАНТІВ! Тільки шкода, що ми тут пишемо - залишиться тільки на папері.
Коля Показати IP 20 Жовтня 2015 12:36
Кандидати в депутати робіть щось! А то порушення там ловите де гроші а тут же людське життя. Зараз у водіїв вже зовсім совісті немає сідати за кермо і людей на смерть збивати або калічити. ВЛАДА робіть щось. Треба приймати міри. Треба виборцям КАЗАТИ і ПЕРЕКОНУВАТИ щось міліція чи поліція щось в цьому напрямку робила!!!!!!!!!!!!!!!Негайно треба робити щось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ВЛАДА!!!! Ви ж теж смертні
Волинянин Показати IP 20 Жовтня 2015 13:09
Що та міліція зможе зробити, як вони самі за кермом готові їздять. На волині вже давно потрібно, простим громадянам, робити рейди на "авконавтів" за кермом. Бо це вже дійсно БЕСПРЕДЕЛ! Конфіскувати авто і за грати довічно.
Мама Показати IP 20 Жовтня 2015 13:09
в такі моменти шкодуєш що відмінили смертну кару.
Просто мама до Мама Показати IP 20 Жовтня 2015 21:28
Смертна кара це найлегше покапрання. Треба посадити довічно і катувати щодня.
БІЛЬ..... Показати IP 20 Жовтня 2015 14:19
Бог їм суддя!Спвчуття рідним!
Мир Показати IP 21 Жовтня 2015 14:23
Це жахливо...то були рідні брат і сестра..таке горе батькам..Та падлюка живе, а як жити тепер родині? Позбавляти прав на все життя і повертати смертну кару! Щоб такі вилупки навіть за кермо сісти боялись
Віталій Показати IP 22 Жовтня 2015 17:09
Є в Любешові певна когорта людей, котрі п'яні постійно їздять і відповідальності не бояться, особливо багато молодих людей. ДАІ на це закриває очі. Якщо і зупинять - то відпускають. Не за просто так звісно. Головне, що мешканці це знають, і даівців знають, і прізвища тих, хто п'яними їздять знають... Шкода ні в чому невинних діток, співчуття батькам та близьким.