USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині підприємець, який вирив ставок на земельній ділянці сина, заплатить штраф

12 Грудня 2020 22:39
На Волині підприємець, який без дозволів облаштував ставок на земельній ділянці сина, заплатить понад тисячу гривень штрафу.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, користуючись земельною ділянкою сина площею 0,726 гектари у селі Ратнів Луцького району, яка призначена для ведення особистого селянського господарства, чоловік вирив на ній штучну водойму для розведення риби у червні 2018 року. Відзначимо, що цільового призначення ділянки змінено не було, до того ж, чоловік не отримував спеціального дозволу.

Внаслідок самовільного будівництва ставка обвинуваченим частина земельної ділянки без будь-яких дозвільних документів була виведена із земель сільськогосподарського обороту через втрату родючості.

У суді чоловік, який є приватним підприємцем, визнав свою вину, попросивши суворо його не карати.

Суд вирішив покарати чоловіка штрафом у розмірі 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1190 гривень.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
перець Показати IP 13 Грудня 2020 09:58
Чому не судять посадову особу яка надала цій земельній ділянці призначення. Що можна вирощувати в болоті.
Їван до перець Показати IP 15 Грудня 2020 13:31
Чортів !!!
Антикорупція Показати IP 13 Грудня 2020 10:04
А в Шацьку під лохину вирили в двадцять раз більші ставки - і нічого Скажете, шо місцева влада дозвіл дала ! А як такий дозвіл має юридичну силу, якщо генеральним планом національного природного парку, який затверджений відповідною постановою КМУ, такі калабані там не передбачені ! І дирекції парку, і екологам, і земельщикам. і владі - позасліплювало. А тут, блін, знайшли порушника. А в Шацьк поїхати з перевіркою - кишка тонка, природоохоронці с&ані ?
Природохоронці до Антикорупція Показати IP 13 Грудня 2020 12:37
Не тонка. Ми туди їздили, але нас там послали.
Константинович до Природохоронці Показати IP 13 Грудня 2020 13:54
A як позови і запити робити Ви не знаєте??? Ні?
Лохінщик до Антикорупція Показати IP 13 Грудня 2020 15:53
Свердловини, з яких смокчуть воду, легко замаскувати, а вони є і по 100 метрів глибиною. Ні їх кількості ні розміри і об'єми ставків ніхто не знає!
О Показати IP 13 Грудня 2020 11:16
Серйозно покарали, впринципі немає чому дивуватись
Респект і Уважуха. Показати IP 13 Грудня 2020 11:37
Розвеселили -потішили!Усього за 1190 грн обійшовся дозвіл і ніякої мороки!
Константинович до Респект і Уважуха. Показати IP 13 Грудня 2020 13:57
В Києві в метро оголошення від юридичних компаній такого змісту :"Роби що хочеш, будуй де хочеш, а ми то все узаконимо, недорого". Отака вона правда!
Пилип Орлик Показати IP 13 Грудня 2020 12:49
Кажете в село Шацьк нехай комісія з перевіркою поїде, то вона туди не доїде, цю комісію ще до Ковеля хлопці у масках-балаклавах зустрінуть і автомашини чи автобуси разом з комісією підпалять.
Ексголова РДА Показати IP 13 Грудня 2020 15:57
Вже і своєю плантацією розжився.
Шацька полуничка Показати IP 13 Грудня 2020 20:29
Не пускають перевірки бо то данєцкі при власті.
Лукаш Показати IP 13 Грудня 2020 21:48
Дуже цікава транслітерація: Голядинець - донецький полішук ! Полішуки, то як колорадські жуки : у себе - самі - своє нищать ! Їм всеодно шо, аби вкрасти : ліс, бурштин, воду і продати папіроси за кордон, а совість тим, хто заплатить ! !