USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У якому стані луцька хокейна школа

26 Квітня 2014 09:00
Дитячу хокейну школу «СПАРТА» депутати облради вирішили підтримати за рахунок обласного бюджету. Їй виділять 70 тисяч гривень.

Рішення про фінансову підтримку закладу ухвалили під час 25-ї сесії облради, що відбулася 25 квітня.

Як розповів депутат Сергій Слабенко, школа, яка виховує молодих спортсменів-хокеїстів, не є прибутковою організацією та працює за рахунок внесків батьків дітей. Коштів бракує, коли її вихованці беруть участь у змаганнях за межами області, також є витрати, пов’язані зі орендою залу для тренувань. У проекті рішення передбачається витратити 70 тисяч гривень з обласного бюджету на фінансову підтримку школи.

Депутат Святослав Кравчук наголосив, що це єдиний заклад у Луцьку, який займається підтримкою такого виду спорту, як хокей.

Проект рішення підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ір Показати IP 26 Квітня 2014 09:59
Савчук рулить.
Мама учня Показати IP 26 Квітня 2014 12:01
Раніше схема була складнішою - щоб відмити гроші , проводили тендера , а зараз все упростилось - облрада прийняла рішення пидтримати фінансово депутата ВР Савчука, чи може батьки вихованців на деякий період будуть звільнені від місячної плати за навчання своїх дітей?????? А чому не проголосували за фінансову підтримку дитячого футболу? Їм не потрібна підтримка, правда? Чи може підтримайте школи міста , вони теж неприбуткові організації , існують за рахунок внесків батьків,в деяких школах немає навіть актового залу, і вчаться до 19 :35, тому що місця немає де вмістити всіх учнів. Правду кажуть - не змінилось НІЧОГО....... на жаль
DED Показати IP 26 Квітня 2014 13:15
А чому не гандбольну школу? Вона даэ найбльш серйозний результат в області. Чемпіони з пляжного гандболу України, вихованці в багатьох провідних клубах України, Росії, Польщі. А хокей - це спорт багатих батьків....
спостежливи Показати IP 26 Квітня 2014 13:25
чого вже жаба душить хіба незрозуміло скільки коштуе лід а скільки вартує амуніція одна клюшка на сезон 700 грн до речі в білорусіі для дітей лід безкоштовно осьчому цьому році там пройде чемпіонат світу з хокею а це вамне пляжний волейбол тут грають справжні мужчини в майбутньому
волинь Показати IP 26 Квітня 2014 18:34
видмиваем гроши де велоспорт
він Показати IP 26 Квітня 2014 18:34
ну подумайте- який нафік хокей у Луцьку, немає куди грошейь тратити. Визначіть пріоритети.
шайба Показати IP 26 Квітня 2014 19:14
Ха-ха!!!!! Нова влада рулить. Освіта в ж.пі. Вчителямь знайдіть, бо не виживуть!!!!!!!!!!!!!