USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині поліція заробляє на кожній фурі РФ 1170 гривень, - ЗМІ

9 Березня 2016 12:51
Вартість проїзду однієї російської фури через територію Волинської області під супроводом поліцейського конвою коштує 1170 гривень.Про це інфорує «Вголос».

Як розповів учасник акції з блокування проїзду російських вантажівок територією України, «свободівець» Василь Мазурик, поліція бере з кожної фури 1170 гривень за забезпечення супроводу.

«1170 гривень сплачують російські водії українській поліції, щоб та забезпечила їм конвой через усю Волинську область. Цю суму вони сплачують на рахунок патрульної поліції у Волинській області в банку. Потім показують квитанції. І їх під охороною доводять до кордону з Львівською областю», – зазначив Василь Мазурик.

Також він повідомив, що загалом кількість російських вантажівок, які мають бажання проїхати через український кордон, суттєво впала. Вчора, 8 березня, поліція взяла під конвой 8 вантажівок, які скупчилися неподалік пропускного пункту та учасників акції протесту.


Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що 8 російських вантажівок під конвоєм української поліції прорвали блокаду біля пункту пропуску «Доманове» на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Тарас Чурило Показати IP 9 Березня 2016 12:54
Якщо це правда, то це дуже сумно
пенсіонер. до Тарас Чурило Показати IP 9 Березня 2016 14:14
А злочинів які скоюються на вулицях пограбування , крадіжки нема кому розкривати, Перетворюються в ДАІ і бабло вже починають косити
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 9 Березня 2016 14:15
реформа по грузинські
Василь Знаючий до Тарас Чурило Показати IP 9 Березня 2016 18:30
Дійсно сумно. Євросоюз зобов'язав Україну забезпечити безперешкодний та безпечний проїзд цих вантажівок через територію України. Це не повинні бути проблеми водіїв і вони не повинні платити за супровід - це держава повинна оплачувати якщо не може порядок навести. От тому й менше машин хоче проїхати через Україну.
Ірина Таран Показати IP 9 Березня 2016 12:55
Гроші виявляється не пахнуть...
Анонім Показати IP 9 Березня 2016 12:57
коментар було видалено
Анонім Показати IP 9 Березня 2016 13:00
"паркувальникам" однаково на чому гроші заробляти?
Платник податків Показати IP 9 Березня 2016 13:11
А яка собівартість цього процесу?
не пацик Показати IP 9 Березня 2016 13:15
на фоні покалічених-вбитих-полонених- безрук- безніг- сліпих-згоровяних батьків-дітей-дружин- хай ці криваві гроші будуть ім на ліки від душевних хвороб. Сліпа тупа маса із самого дна марклерів яка пішла за великими грішми в нову поліцію- заражана бацилою дебилізма.-з яких роблять нових яничарів для украінського народу. Давно пора ще в 2014 році обрубати всі контакти з путінскою россіею-але шоколадна свиня неможе нажертеся і напитися крові простого люду.
Юлія Парій Показати IP 9 Березня 2016 13:46
То для чого всі ці псевдореформи, переатестації, нові форми і назви... Все залишилось так як і є, тільки грошові потоки в інших руках
не пацик Показати IP 9 Березня 2016 14:11
тому що раніше платили за посади а тепер за те щоб на них залишитися . Дехто умудрився і задницю поставити-за що і повишений чин заробив. Він надіеться що якщо голубий то проштовхнеться в касту сьогоднішнішних -ви знаете і я знаю .-про кого мова як і самооборона
Tобм Показати IP 9 Березня 2016 15:20
Не можна так робити, це шлях до корупції і безладу в новоствореній поліції. Фури взагалі не треба пропускати., поки війна не скінчиться. Нехай повертаються назад і клянуть свого лідера.
бе Показати IP 9 Березня 2016 15:56
це наклеп! волиняки найчесніші.найпорядніші.найбогобоязливіші. і най най най!!!
петро Показати IP 9 Березня 2016 18:10
а чому мазурик не показав копії квитанції?-може це пеновна, неправильна інформація.перерізати всі зв"язки, які наводилися століттями- це неправильно, у цій ситуації варто думати і про українські фури, що маютьтакий же геморой в Росії."СВобода" нагадує стабільних партизан, які також, відчуваю ,не проти заробити на цій проблемі. Панове, а чи не пора все ж таки вам якось подружитися з Законом. , а то матимемо Західну Махновську республіку.
Анонім до петро Показати IP 9 Березня 2016 18:39
ну ти поїдь в мацковію і розкажи путлєру основи міжнародного права, якщо сам їх знаєш
1234 до Анонім Показати IP 9 Березня 2016 19:43
А ти сам знаєш? І чи знаєш, що таке право взагалі?
Анонім до 1234 Показати IP 9 Березня 2016 22:08
ню-ню... просвіти мене, вумнік
Анонім Показати IP 9 Березня 2016 18:50
"За шмат гнилої ковбаси і рідну матір продаси", - Т.Шевченко
123 Показати IP 9 Березня 2016 18:54
А скільки заробляють правосєки і свободівці?
Бажаючий спалити рус до 123 Показати IP 9 Березня 2016 19:30
думаю, що з цього ніскільки був хоч один прицендент грабунку фур?
Вік до Бажаючий спалити рус Показати IP 11 Березня 2016 16:45
Грабували білоруса який їхав на фурі з рос номерами,забрали 50 євро і телефон
Здравый смысл Показати IP 10 Березня 2016 01:16
Петро правий. Ми не менше втрачаємо ніж отримуємо. Потрібно розуміти різницю між патріотизмом та дебілізмом. Якщо так всі рвуться до Європи, то спочатку потрібно прорахувати затрати на такі дії, мінуси результату дій, і тоді, можливо, діяти.