USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині помер учасник АТО, родині потрібна допомога

14 Травня 2021 21:37
У Маневичах після довготривалого лікування помер ветеран АТО Юрій Рибачук.

Про це повідомляє Громадська спілка «Спілка воїнів АТО Волині» у Фейсбуці.

«Шановні побратими, знову сумна звістка. Внаслідок довготривалого лікування помер ветеран АТО Рибачук Юрій Вікторович (м. Маневичі), родина потребує допомоги для поховання героя.

Номер картки сестри 4149499135053450 (Рибачук Світлана Сергіївна)», – йдеться у повідомленні.

Чоловік перебував у лікарні із закритою черепно-мозковою травмою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
цікаво знати Показати IP 15 Травня 2021 01:08
якщо учасник АТО - на Донбасі мародерив, обстрілював мирне населення, страшно п'янстував (як і до війни) - то він герой чи ні?
! до цікаво знати Показати IP 15 Травня 2021 15:44
Опа, лугандонія проснулась! Воздух портити зібралась ?
дітям_бімбаса до цікаво знати Показати IP 15 Травня 2021 15:46
Він захищав Батьківщину, в той час коли ти ховався під бабською спідницею і повітря з переляку портив. Він справжній Герой, достойна людина!
? до цікаво знати Показати IP 15 Травня 2021 15:47
У вас в дурдомі сьогодні день відкритих дверей?
Знай дура до цікаво знати Показати IP 15 Травня 2021 15:50
Ага, і ще "мальчіка в славянску распяв" і "рускаГаварящіх пєнсіонєров того..., а патом монтажной пєной ...". Ну ти й тупе ватне створіння ...
Дєд Показати IP 15 Травня 2021 02:44
А що сталося? Де отримав травму?
тб 44 мп Показати IP 15 Травня 2021 08:17
Царство небесне земля пухом , він колись в мене у Володимері строкову служив
333 Показати IP 15 Травня 2021 15:54
ПЕРЕВІРТЕ РЕКВІЗИТИ ОДЕРЖУВАЧА, В ПЕРИВАТІ ПОКАЗУЄ ІНШІ П.І.Б. одержувача коштів, а не сестри.