USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку спіймали на хабарі посадовця ДАБІ. Фото

25 Липня 2018 18:04
Правоохоронці 25 липня в Луцьку викрили начальника одного з відділів Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області та громадянина, який діяв у змові з посадовцем та був посередником, на одержанні неправомірної вигоди в сумі 4 тис. доларів США.

Про це іформує прес-служба прокуратури області.

Чиновник та його спільник вимагали й одержали ці кошти від замовника реконструкції ветеринарної аптеки в одному з районних центрів Волині за прийняття позитивного рішення за результатами перевірки об’єкту будівництва.

У кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання їм запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Степан Показати IP 25 Липня 2018 18:24
СБУ молодці
УМВС до Степан Показати IP 25 Липня 2018 18:49
Це не СБУ молодці, це працівники ДАБІ-лохи!!
Дьодік Показати IP 25 Липня 2018 18:35
Як там Шемейко поживає?
Шемейко до Дьодік Показати IP 25 Липня 2018 19:31
Та ніби нічого, тільки живіт крутить, з очка не злажу.
Капець Показати IP 25 Липня 2018 18:47
Та вони задовбали!!! Як і управління праці. Розстріляти одного беручого і даючого і все буде добре в нас!
ще не зовсім свідоми Показати IP 25 Липня 2018 19:25
чергова спортивна риболовля
ООО Показати IP 25 Липня 2018 20:09
І толку з того. Хоч одного посадили?
Анатолій Показати IP 25 Липня 2018 20:09
Кого ізловили?
Туру-ту-ту до Анатолій Показати IP 26 Липня 2018 09:15
Зовут его Стёпа...
жора Показати IP 26 Липня 2018 09:50
Степан з самими чесними очима...В ЦНАПі байки розказував, а як до діла- то неможуть установити факт порушення. певно проплатили щоб очі закрив.
ЧК Показати IP 26 Липня 2018 18:43
Відпустили. чи арешт?
Ковельчанин Показати IP 30 Липня 2018 16:10
Цю хабарну систему тре жорстко нищити! Підтримую "КАПЕЦЬ"... ( http://kowel.rayon.in.ua/news/83259-pidpriemets-z-kovelia-nazvav-bezdiialnist-oblasnoyi-prokuraturi-zlochinnoiu ).