USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині представили тимчасового керівника управління юстиції

16 Лютого 2015 14:29
Тимчасово керуватиме Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області Федір Бендюженко. Втім, поки він на посаді тимчасово виконувача обов’язків.

Про це йшлося під час оперативної відео-селекторної наради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 16-го лютого.

«Виконувачем обов’язків начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області є Федір Володимирович Бендюженко. З усіма питаннями, які пов’язані з реформуванням структури, щодо налагодження роботи у зв’язку із децентралізацією, передачею повноважень, звертайтеся до Федора Володимировича», - наголосив Гунчик.

Нагадаємо, торік на посаду начальника головного управління юстиції у Волинській області представляли Сергія Мишленика, який замінив Ігоря Оксенчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 16 Лютого 2015 14:39
А нового керiвника управлiння освiти i науки, а також його нових заступникiв коли презентують?
Я до Анонім Показати IP 16 Лютого 2015 15:13
Те що є то треба гнати в три шиї. Давайте зміни в освіту. Є багато достойних претендентів.
аа до Я Показати IP 16 Лютого 2015 15:20
Якби ще Загрева з Плахотною ак працювали, як вмiють в д...пу без мила лiзти, можливо був би толк.
до аа і я до аа Показати IP 16 Лютого 2015 16:13
Підтримую, треба гнати давно із освіти.А особливо гнати, правильніше не гнати а судити славнозвісного хабарника Книша, який до цих пір наживається і нічим не брезгує. Нехай новий начальник юстиції перевірить таких як Книш і йому подібних.
Поінформований до до аа і я Показати IP 16 Лютого 2015 18:28
Все вірно написав!!! Лише забув, шо Бендюженко в долі з Книшом! :(
обс до Поінформований Показати IP 16 Лютого 2015 18:34
а хто такий книш просвітіть
антипу до Поінформований Показати IP 12 Березня 2015 21:32
книш хапуга, якого бендюженко послав в д*пу в перший ж день.
лучанин Показати IP 18 Лютого 2015 21:36
Книш керує Луцьким управлінням юстиції, хабарник, за гроші любу реєстрацію в один день. А хочеш правди - буде за непотрібними довідками посилати не один місяць
антипу до лучанин Показати IP 12 Березня 2015 21:17
книш хапуга, якого бендюженко послав в *упу в перший ж день.
Анонім до антипу Показати IP 17 Травня 2015 18:38
книш, зять ариванюк, який претендує на крісло начальника управління
антипу Показати IP 21 Серпня 2015 15:08
Бендюженко поїхав додому і на волині знов почалось.... Пасько повністю ліг під книша... всі перевірки, які Бендюженко щодо книша проводив поскасовував.... а що далі??? скільки цього книша ще терпіти?!