USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині прихильник УПЦ МП вдарив священика перед богослужінням, – очевидці

18 Січня 2019 21:19
Напередодні вечірнього богослужіння в храмі села Брониця Камінь-Каширського району прихильник УПЦ МП вдарив у груди священика ПЦУ, який прийшов правити службу для громади. Від людського самосуду чоловіка врятувала поліція.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив сільський голова Брониці Петро Кошелюк.

Нещодавно більше 80% громади проголосували за те, аби увійти до Православної Церкви України, проте декількадесят прихожан УПЦ МП на чолі з місцевим батюшкою намагаються не допустити цього.

ЧИТАТИ ЩЕ: РЕЛІГІЙНИЙ КОНФЛІКТ В СЕЛІ НА ВОЛИНІ: БІЛЬШІСТЬ ПРИХОЖАН ХОЧУТЬ ДО ПЦУ, СВЯЩЕНИК – ПРОТИ. РЕПОРТАЖ

Проте напередодні вечірнього богослужіння з нагоди свята Водохреща, коли громада зібралась на службу, їм почали перешкоджати більше десятка прихожан УПЦ МП. Один з них біля храму вдарив в груди отця ПЦУ Володимира.
Отець Володимир
Отець Володимир
«Місцевий житель Олександр Ходаковський сильно вдарив в груди отця Володимира», – каже сільський голова та додає, що «це вже переходить усі межі».

Місцева жителька пані Галина каже, що від людського самосуду чоловіка врятувала поліція, яка чергувала біля храму.

«Його швидко вивели, бо люди могли б вчинити над ним самосуд. Прихильники УПЦ МП ще й вкрали кропило для води, але люди зробили його з гілок», – повідомила жінка.

Черговий Камінь-Каширського відділу поліції в коментарі ІА Волинські Новини натомість повідомив, що заяви чи повідомлення про побої з Брониці не надходило.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 18 Січня 2019 21:27
БРАВО
лучанка до Лучанин Показати IP 18 Січня 2019 22:49
Що браво.йолопе?
Хммм Показати IP 18 Січня 2019 21:29
Гнати москалів. Досить
123 до Хммм Показати IP 18 Січня 2019 22:45
Сам гнать будешь???
Правдапереможе до Хммм Показати IP 19 Січня 2019 17:08
Провокаторів русского мира ,карати та на москальшину відправляти,.. проукраїнські громади підтримувати морально та матеріально .
Активіст Показати IP 18 Січня 2019 21:34
Дочекалися "об'єднання", скоро за ножі візьмуться.
Stalker Показати IP 18 Січня 2019 22:01
от в вся суть мп
Виборець Показати IP 18 Січня 2019 22:08
Люди подуріли з тим томосом, а дехто потирає руки. Як в приказці...
Я Показати IP 18 Січня 2019 22:52
Майте Бога в серці, Святого Духа в душі люди милі, українці мої, за всіх обставин, залишайтеся Людьми Божими
Ти попав Показати IP 19 Січня 2019 01:13
Ходаковський вали на расєю за полярне коло кірілу молитись. Там рускій мір там руссю пахнєт. Поліція в селі вічно не наглядатиме за порядком. А ночі темні, дороги слизькі, та й всяке буває.
Я Показати IP 19 Січня 2019 07:06
вирішувати в яку церкву іти повинна релігійна община а не громада села..в тому і підлість
Примак до Я Показати IP 19 Січня 2019 22:16
От шо ліпиш...люди в кожному селі самі будували церкви за власний кошт..І їм вирішувати...А саме головне то що такі от виб......ки як ти.і тянуть нашу країну вже 27 років назад в Ссср
Анонім Показати IP 19 Січня 2019 09:21
Гнати московських кгб (попів) з України.
Я Показати IP 19 Січня 2019 09:37
От і влада зіштовхнула людей між собою. Знайшла їм забавку перед виборами...
Ан Показати IP 19 Січня 2019 12:36
Людям платили гроші щоб вони проголосували за Українську церкву, обіцяли ще більше заплатити,якщо вона буде в селі.Тому люди продали церкву, так і продадуть Україну... Всі кричать "я патріот України", а хто небудь крикнув що "я патріот своєї віри". Ніхто, а просто тихо міняєте все не по Божих законах. Люди вам воно обернеться, і ви ще про це будете жаліти,але буде пізно.
Правдапереможе до Ан Показати IP 19 Січня 2019 16:46
Та може агресор платить захисникам москальського ярма.,.щоб диверсії чинили ,кремлівських нехристів зазивали і Україну путлеру продавали..
Анонім Показати IP 19 Січня 2019 12:56
вы и святых своих выдумали? Это те, кто в подписании томоса участвовал: Петюня, Палубий, Карасик и Нарик?
Іван до Анонім Показати IP 19 Січня 2019 20:39
Так, кірила і путлєра..
Іван Показати IP 19 Січня 2019 13:41
УКРАЇНЦІ НЕ ХОЧУТЬ БУТИ УКРАЇНЦЯМИ !
Алекс Показати IP 20 Січня 2019 12:03
знову брехня, де відео? а ось те, як правосеки та інша мерзота штовхають і ображають батюшок УПЦ - в мережі багато, про це не хочете розповісти?