USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині розбився літак. ОНОВЛЕНО

26 Травня 2016 10:42
Під час випробувального польоту у Турійському районі розбився літак «Z-37» (Шмель), яким керував 44-річний житель Рівненської області. Надзвичайна подія трапилася вчора, 25 травня, близько 21 години, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Пілот загинув на місці події. Поліція відкрила кримінальне провадження.

До чергової частини Турійського відділення поліції надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що в полі поблизу сіл Радовичі та Тагачин розбився літак. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Волинській області.
«Поліцейські провели детальний огляд місця події та з’ясували, що 44-річний житель Рівненської області здійснював випробувальний політ на літаку «Z-37». Внаслідок падіння пілот загинув на місці події, літак знищений пожежею. Як з’ясували поліцейські, пілот мав дозволи на керування літаком. На даний час поліція детально з’ясовує всі причини та обставини падіння літака», – повідомив начальник відділу слідчого управління ГУНП у Волинській області Юрій Угланов.
На відміну від кількох попередніх авіакатастроф на Волині цей випадок не пов’язаний з контрабандою. Під час випробувального польоту розбився літак Z-37 «Шмель», призначений для обробітку полів, - повідомляє Вісник.

Відомості за даним фактом слідчі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 281 (Порушення правил повітряних польотів) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Степан Бандера Показати IP 26 Травня 2016 11:19
А де цигарки ? Вже сховали?
поля до Степан Бандера Показати IP 26 Травня 2016 11:51
Це випробувальний літак
катя до Степан Бандера Показати IP 26 Травня 2016 11:54
Це літак, який обробляв поля і посіви, 100 % легальний, а не з контрабандою
тур Показати IP 26 Травня 2016 11:24
Сигарети вспіли забрати?!
турійКА Показати IP 26 Травня 2016 11:49
Ромчик Микитюк до контрабанди чи до обробки полів готував?! Шкода пілота :(
Що ви за люди? до турійКА Показати IP 26 Травня 2016 20:10
Нічого святого...вже за своєю заздрістю і ненавистю про смерть людини ніхто і не згадує(((
Сергій Показати IP 26 Травня 2016 11:56
Це легальний літак, який обробляв поля
Цей літак і льотчик не мали жодного відношення до контрабанди. Напередодні льотчик розконсервував літак після зимового простою і провів на ньому регламентні технічні роботи. Вчора ввечері піднявся в повітря для планового обльоту, який завжди проводиться після регламенту. Наступного дня після обльоту льотчик вже планував вильоти на авіаційні хімічні роботи на сільськогосподарських угіддях Турійського району. Попередня і найвірогідніша причина катастрофи - відмова техніки під час планового обльоту.
До ОВА Показати IP 26 Травня 2016 14:21
Може все й так.... Але чому обльот в 21.00, Ви спеціалісти, поясніть людям. Пілота шкода....
О 21:00 зазвичай встановлюється тиха погода, вщухає вітер. І ще не темно, ще досить добре видно і є візуальний контакт із землею і лінією горизонту. Робити обліт легкомоторних літаків (та і не тільки легкомоторних в принципі) в неспокійну погоду заборонено правилами техніки безпеки польотів. Для обльоту має бути якщо не повний штиль, то рівний вітер без поривів швидкістю максимум 1-2 м/с. Така погода буває зазвичай або пізно ввечері, або дуже рано вранці. За нашими даними льотчик протягом двох днів здійснював регламентні технічні роботи на цьому літаку - позавчора і вчора цілий день. Вчора ввечері літак був готовий до обльоту, погода, напевно, дозволяла його провести і льотчик прийняв рішення злітати.
Іван Показати IP 26 Травня 2016 15:59
Літак впав о 19-55...ще світло на вулиці!
Тим більше. З 19:00 зазвичай вітер вже починає заспокоюватись, а до 21:00 вщухає повністю.
Земляк Показати IP 26 Травня 2016 22:53
Світла пам'ять. Андрій був пілотом від Бога. Був професійним пілотом та планеристом. Не літавтільки на вертольоті
ДО РОМАНА Показати IP 27 Травня 2016 00:11
Є ЛІТАК КОНИК НЕ ПОТРІБЕН
Юля Показати IP 27 Травня 2016 07:55
Шкода...дуже шкода дядя Андрія... Співчуваю дружині та донечці... Пам'ятаємо... Сумуємо...
Наташа Показати IP 27 Травня 2016 20:30
Важко повірити, що його більше немає з нами. Він був дуже хорошим і позитивним. Найкращих Бог забирає першими.
Наталія Показати IP 28 Травня 2016 08:07
Андрій був дуже молодим і хорошим! Як же нам його не вистачатиме!!!
Толік Показати IP 28 Травня 2016 20:21
Їхав в 17.15 бачив як він вилітає. Поле там велике є надати попрацювати. Співчував
Спостерігав Показати IP 29 Травня 2016 10:15
Якраз таки він і обробляв поле і літав десь з 17.00 (приблизно) а упав якраз при зниженні.
Ірина Показати IP 29 Травня 2016 22:48
Шановні журналісти, а чому нерозповідаєте про трагічний випадок на свинокомплексі Фермерського господарства «Аміла» - засновник господарства Роман Микитюк, який стався 27травня 2016 року в селі Літин Турійського району? "Як травлять Україну за гроші".
Цікавв до Ірина Показати IP 31 Травня 2016 22:29
А що за нещасний випадок?
Цікава до Ірина Показати IP 31 Травня 2016 22:31
Це там де працівники потруілися на роботі і померли???
Ірина до Цікава Показати IP 4 Червня 2016 05:52
http://www.volynnews.com/news/extreme/na-volynskiy-fermi-zahynula-liudyna-shche-troye-u-vazhkomu-stani/
Земляк Показати IP 31 Травня 2016 22:27
Весь день з пілотом літала дівчина-агроном, але в цей останній політ пілрт полетів без неі. Мабуть, ій ще судилося жити. Не віриться, що Андрія не стало!
Людмила Показати IP 31 Травня 2016 22:39
У пілота залишилася дівчинка-сирота і згорьована дружина. Ви хоч уявляєте як це хоронити рідну людину в закритій труні, бо вона в тому літаку ще півгодини горіла доки пожежні приіхали? Микитюк понесе відповідальність за смерті на його підприємстві? Чи і далі буде скуповувати літаки-зломки на яких люди гинутимуть????