USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині штучно завищують ціни на молотьбу

21 Липня 2014 11:46
За обмолот зернових власники комбайнів необґрунтовано підняли ціни, вважають в облдержадміністрації.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 21 липня.

Керівників районів закликали звернути увагу на питання обмолоту зернових. Як повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Горбенко, в окремих районах суб’єкти, які надають послуги з обмолоту, необґрунтовано підняли розцінки до 16 гривень за соту. Обгрунтована ціна, з його слів – 12-14 гривень.

Так, підприємство «Рать» виділило комбайн для надання послуг населенню з розцінкою 10 гривень за соту, таким чином демпінгуючи серед існуючих суб’єктів з надання послуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 21 Липня 2014 14:03
на Волині завищують усе... не треба навіть в магазин ходити...
Леся Показати IP 21 Липня 2014 14:44
Старовижiвський р-н 16-18 грн. Дорогувато!
Бандера Показати IP 21 Липня 2014 14:46
Аааа! І тут кляті москалі!!! Путін Х_ЙЛО! Ла ла ла ла ла
ВОВК Показати IP 21 Липня 2014 14:48
Ківерцівський район. Платили у суботу по 18 гривень за соту !
Бандера Показати IP 21 Липня 2014 14:50
Власники сільськогосподарської техніки, які надають послуги населенню, навіть не зареєстровані підприємцями. Ні копійки не сплачують податків. А це мільйони гривень. Я вже знаю вихід який запропонує ОДА. Написати в газетах рекомендації щодо ціни. Сміх тай годі.
анонім Показати IP 21 Липня 2014 16:26
в Горохівському районі 15грн за сотку.
волиняка Показати IP 21 Липня 2014 18:27
В Ковельському р-ні 15 грн за сотку.Здирники!